Teknobu

Valorant Satın Alma Geçmişi (Nasıl Kontrol Edilir?) 2021


Valorant Satın Alma Geçmişi (Nasıl Kontrol Edilir?) 2021

Valorant Satın Alma Geçmişi (Nasıl Kontrol Edilir?) 2021

Valorant Satın Alma Geçmişi nasıl kontrol edilir? Valorant oyununda tüm satın alma geçmişlerinizi görmek için bu yazımızda sizlere anlattık.

Valorant, her gün yaklaşık 3 milyon insanın oyuna giriş yaptığı en popüler PC Oyunlarından biridir. Diğer popüler FPS oyunları gibi, Valorant da bir dizi görünüm sunar. Valorant satın alma geçmişinizi kolayca kontrol edebilirsiniz. İşte nasıl yapılacağı.

Bununla birlikte, Valorant’ın mağazası, oyuncuların belirli bir süre için belirli görünümleri satın alma erişimine sahip oldukları anlamına gelen bir rotasyon sistemi izler.

Valorant, oyunun ömrü boyunca Valorant harcamalarınızı kontrol etmek için oyun içi bir özellik sunmaz. Ancak Valorant satın alma geçmişinizin tamamına kolayca erişebilirsiniz.

Valorant Satın Alma Geçmişi (Nasıl Kontrol Edilir?)

Valorant Satın Alma Geçmişi
Valorant Satın Alma

İşleri herkes için daha basit ve kolay hale getirmek için Riot’un web sitesinde Valorant satın alma geçmişinizi kontrol edebileceğiniz bir destek sayfası var. Valorant’ta ne kadar para harcadığınızı öğrenmek için bu adımları izlemeniz gerekiyor.

  • Bu bağlantıya tıklayarak “ Satın Alma Geçmişinizi Kontrol Etme ” Riot destek başlığını ziyaret edin
  • Riot Hesabınıza giriş yapın
  • Riot hesabınıza giriş yaptıktan sonra ‘Satın Alma Geçmişinizi Alın’ Düğmesine tıklayın
  • Satın alma geçmişiniz bunu takip edecek ve oyunun ömrü boyunca yaptığınız tüm satın alımları içerecektir.
Bu Yazımızda Okuyun :   En İyi Kablosuz 3 Oyun Faresi

Sayfa, Valorant’ta yaptığınız her satın alma işlemini ve her birine harcanan para miktarını size söyleyecektir. Ancak satın alma geçmişi, satın alınan ürünler hakkında size bilgi vermez.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç