Teknobu

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman (Eylül) 2021


Valorant Gece Pazarı Ne Zaman (Eylül) 2021

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman (Eylül) 2021

Eylül ayında Valorant Gece Pazarı Ne zaman yapılacak, Eylül 2021’de valorant gece pazarı olacak mı ? işte tüm detaylarıyla açıkladık.

Valorant ‘Night.Market’ oyun içinde rastgele düşen dönen bir mağazadır. Oyunculara indirimli fiyatlarla sunulan altı farklı silah görünümü sunulmaktadır. Daha da önemlisi, kaplamalar tamamen rastgele seçilmiştir.

Son Gece Pazarı, iki aydan fazla bir süre önce Temmuz ayında gerçekleşti ve hayranlar, bir başka pop-up mağazasının ortaya çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorlardı. Neyse ki Riot Games, bir sonraki Gece Pazarının Eylül ayının sonundan önce geleceğini onayladı.

Eylül 2021’de Valorant Gece Pazarı Ne Zaman?

Valorant Gece Pazarı
Valorant Eylül Ayı Gece Pazarı Ne Zaman

Eylül 2021 Valorant Gece Pazarı, bu 29 Eylül’de (veya yaşadığınız yere bağlı olarak 30’unda) yayına girdi ve 12 Ekim’e kadar çalışmaya devam edecek. 

Gece Pazarında hangi görünümler mevcut?

Şu anda Valorant Eylül ayında Gece Pazarı’nda hangi kostümün satışa sunulacağını bilmiyoruz. Tipik olarak, Gece Pazarı içerikleri ve indirimleri rastgeledir, bu da düşen kozmetiklerin oyuncudan oyuncuya değişeceği anlamına gelir.

Bu Yazımızda Okuyun :   American Truck Simulator Sistem Gereksinimleri 2021

Valorant Gece Pazarı nerede?

Mevcut olduğunda Night.Market, oyunun açılış ekranının sağ üst köşesinde bulunabilir. Dikkatinizi çekmek için parıldayan küçük bir kart logosu ile belirtilir.

Bu küçük simgeye tıklamanız yeterlidir ve size tüm indirimli ürünlere erişim hakkı verilecektir. Tek yapmanız gereken kartları çevirmek ve bu size hangi kaplamanın teklif edildiğini ve yüzde indirimini söyleyecektir.

Ek olarak, kartın arka planının rengi ve sağ alt köşedeki küçük şekil, bu kaplamanın katmanını gösterecektir. 

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç