Teknobu

Valorant Etiket Değiştirme Nasıl Yapılır? (2021)


Valorant Etiket Değiştirme Nasıl Yapılır? (2021)

Valorant Etiket Değiştirme Nasıl Yapılır? (2021)

Valorant Etiket Değiştirme Nasıl Yapılır? valorant oyununda etiket nasıl değiştirilir işte tüm detaylarıyla açıkladık hemen yazımızı okuyun.

Valorant etiket değiştirme işlemi nasıl yapılır? sorusu birçok oyuncu tarafından son zamanlarda sıklıkla sorulmakta. Etiket değiştirme işlemi birkaç dakikada yapılabilecek gayet kolay bir işlemdir. Etiket değiştirme işleminin nasıl yapılacağını sizler için adım adım anlatacağız.

Valorant etiket değiştirme işlemi nasıl yapılır?

Valorant Etiket Değiştirme
Valorant Etiket Değiştirme

Valorant kapalı beta sürümünden çıktıktan sonrasında oyundaki oyuncu sayısında epey artış yaşandı. Valorant’ta arkadaş ekleyebilmek için etiketi de kullanmanız gerekmekte. Bu yüzden etiket bizim için mühim bir detay. Belki de etiketiniz vazgeçtiğiniz biçimde yayılmış olup birçok ferdin eline geçmiş ve birçok şahıs tarafınca arkadaşlık davetler alıyor olabilirsiniz.

Bundan ötürü etiketinizi değişiklik yapmak isteyebiliyor da olabilirsiniz. Diğer taraftan etiketinizi değiştirerek daha akılda kalıcı bir şey yapmak isteyen birçok oyuncu da bulunmakta. Bu sayede öteki oyuncuların sizi kolayca bulmasını sağlayabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Among Us German Author (Yazarı) Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey 2021

Adım adım Valorant etiket değiştirme işlemi

Valorant etiket değiştirme işleminin adımları şu şekildedir:

  • Öncelikle Riot Games hesabınıza giriş yapın. Buraya tıklayarak giriş ekranına gidebilirsiniz.
  • Giriş yaptıktan sonra yan tarafta yer alan ‘Riot Id’ kısmına tıklayın.
  • Kullanıcı isminin yanında yer alan ‘Change Riot Id’ butonuna basın.
  • Kullanıcı isminizin altında ‘New Riot ID’ başlığı altında iki tane kutucuk çıkacak. İlk kutucuk isminiz için, ikinci kutucuk ise # ile başlayan etiketiniz içindir. Kullanıcı adınızı kopyalayın ve ardından ilk kutucuğa yapıştırın. İkinci kutucuğa da istediğiniz etiket numarasını girin.
  • Son olarak en altta yer alan ‘Submit’ butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Etiket değiştirme işlemi isim değişimine bağlı olduğu için sadece 30 günde yalnızca bir defa yapabilirsiniz. 30 gün içerisinde isminizi değiştirdiyseniz etiket değiştirme hakkınızı da kaybetmiş olursunuz.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç