Teknobu

Valorant Karşılaşma Geçmişi Bakma (Görme) 2021


Valorant Karşılaşma Geçmişi Bakma (Görme) 2021

Valorant Karşılaşma Geçmişi Bakma (Görme) 2021

Valorant Karşılaşma Geçmişi nasıl görüntülenir. Valorant oyununda karşılaşma geçmişinize bakmak için sizlere göstereceğimiz adımları uygulayın.

Valorant, oyunculara tüm performanslarınızı derinlemesine analizini gösteren bir maç geçmişi özelliği sunar.

Herhangi bir rekabetçi FPS oyununda olduğu gibi, Valorant oyununda da karşılaşma geçmişinizi kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda performans istatistiklerinizi gözden geçirmenize de olanak tanır. Valorant Karşılaşma geçmişini nasıl kontrol edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır .

Valorant Karşılaşma Geçmişi Bakma (Görme)

Valorant Karşılaşma Geçmişi
Valorant Karşılaşma Geçmişi

Maç geçmişlerini kontrol etmek isteyen oyuncuların, oyunun ana menüsünün kariyer bölümüne gitmeleri gerekecek. Göreceğiniz ilk şey, son on maçtaki performanslarınızdır. Bu kayıtlar size hangi karakteri oynadığınızı, öldürmelerinizi, ölümlerinizi ve her oyun için asistlerinizi, toplam puanı ve oynadığınız haritayı söyleyecektir. 

Daha sonra her bir oyuna tıklayabilir ve performansınızın ayrıntılı bir dökümünü görebilirsiniz. Bu bölüm size kaç tane ilk kanla uğraştığınızı ve kaç tane kazandığınızı söyleyecektir. Ekon puanınız ve ortalama puanınız da görüntülemeniz için size sunulacaktır.

Bir puan tablosu da görüntülenebilir, böylece performansınızın oyundaki diğer tüm oyuncularla nasıl birleştiğini görebilirsiniz.

 Valorant karşılaşma geçmişinizin zaman çizelgesi bölümü, oynadığınız her turun öldürme, asist, skor ve o turda paranızı nasıl harcadığınızı içeren ayrıntılı bir dökümünü size sağlayacaktır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Tüm Guns of Glory Hediye Kodları (Ocak) 2022

Maç geçmişi özelliğinin en havalı yönlerinden biri, size düşman takımdaki her oyuncuya karşı nasıl performans gösterdiğinizi anlatmasıdır. Bireysel oyunculara karşı ne kadar öldürme ve asist yaptığınızı görebilirsiniz. Ayrıca düşman takımındaki bir oyuncunun sizi kaç kez öldürdüğünü de söyleyecektir. Oyuncular ayrıca her turda yeteneklerini kaç kez kullandıklarının ortalamasını görebilirler.

Valorant’ın karşılaşma geçmişi özelliğinin oyunculara performanslarının derinlemesine bir dökümünü sunduğuna şüphe yok. Bu Valorant geçmiş özelliğini kullanmak, onların ne zaman iyi ve kötü performans sergilediklerini görmelerine ve gelecekteki oyunların olabilecekleri en iyi oyuncu olmaları için bu örneklerden öğrenmelerine olanak sağlayacaktır. 

”Google
Beğen