Teknobu

Valorant Champions Skinleri (Yeni Tüm Görünümler) 2021


Valorant Champions Skinleri (Yeni Tüm Görünümler) 2021

Valorant Champions Skinleri (Yeni Tüm Görünümler) 2021

Valorant Champions Skinleri (Yeni Tüm Görünümler) Valorant Champions yeni skinleri duyurdu bu makalede fiyatı tüm görünümleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Valorant Champions 2021 skinleri duyuruldu ve bu yazımızda sizlere fiyat, tüm görünümler, ne zaman çıkacağı ve daha fazlası dahil olmak üzere bilmeniz gereken her şeyi size anlatacağız.

Yaklaşan Valorant Şampiyonlar turnuvasını kutlamak için Riot Games, oyuna eklenecek en son görünüm koleksiyonunu açıkladı – Valorant Champions Skinleri

Koleksiyonun arkasındaki fikir, oyunun ilk Dünya Şampiyonunu taçlandıracak ilk küresel Valorant Şampiyonları etkinliğini anmaktır. Toplamda, dünyanın her yerinden en iyi 16 takım final etkinliğinde yarışacak.

Birisi bu koleksiyondan kaplama satın aldığında, net gelirin %50’si doğrudan kaplamaların dayandığı katılımcı takımlara gidecek, bu nedenle bu kaplamaları satın alarak sadece takımlara oyun içinde desteğinizi göstermek için harika bir yeni öğe elde etmeyeceksiniz. , ayrıca tuttuğunuz takımlara doğrudan maddi olarak da destek olacaksınız.

Valorant Champions Skinleri – Çıkış tarihi

Valorant Champions Skin
Valorant Champions Skin

Valorant Champions Skinleri 24 Kasım Çarşamba günü yayınlanacak ve sınırlı süreli bir koleksiyon olacağını unutmamak gerekiyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Unreal Engine 4.25 Yayınlandı, PlayStation 5 ve Xbox Series X Desteği Sunuyor

Champions 2021 koleksiyon görünümleri yalnızca 12 Aralık 2021’e kadar satın alınabilecek, ardından sonsuza kadar yok olacaklar ve Mağazaya veya Gece Pazarı’na geri dönmeyecekler.

Bu nedenle, bu görünümlerden bazılarıyla ilgileniyorsanız, hazır olduklarında onları aldığınızdan emin olun.

Paket size 6260 Valorant Puanına mal olacak ki bu pek kulağa hoş gelmeyebilir ancak önceki koleksiyonlardan farklı olarak bu koleksiyon silah olarak sadece Vandal ve Yakın Dövüş kostümlerinden oluşuyor, bu yüzden paketi satın alırken bunu göz önünde bulundurmalısınız.

Ancak birazdan göreceğimiz gibi, buraya gelenler sadece silahlar değil, ayrıca bu görünümleri Valorant’ta daha önce gördüğümüz pek çok şeye kıyasla öne çıkaran bazı şaşırtıcı efektler de var.

Bahsettiğimiz gibi, Champions 2021 koleksiyonu yalnızca Yakın Dövüş ve Vandal görünümleri ve ayrıca birkaç ekstra öğeyle birlikte gelir.

Görsel olarak özellikle ilginç olmasa da, Vandal görünümü muhtemelen oyundaki en iyi bitiriciye sahiptir. Valorant Champions resmi şarkısı Die For You’nun yerini taklit ediyor .

Valorant Champions Skinleri
Valorant Champions Skinleri

İki aşaması vardır, ilkinde Valorant Champions logolu siyah şeffaf bir küre hedefinizin üzerine düşer, ancak siyah küreye girip gökyüzüne bakarsanız kırmızımsı olur ve dünyayı tutan devasa bir Brimstone belirir. omuzlarında. Kesinlikle ürkütücü ve kesinlikle harika görünüyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Bedava Pubg Mobile Lite Bc Hilesi 2021

Vandal’ı teftiş ederken, aynı zamanda “Die For You” çalacak ve şarkının ritminde çarpmaya başlayacak.

Son olarak, oyunda en fazla öldürmeye sahip olduğunuzda Champions 2021 görünümlerinizde özel bir parlayan aura görünecek. İşin ilginç yanı, takım arkadaşlarınız veya düşmanlarınız maçın en iyi oyuncularıyken silahı alırlarsa bu parıltı devam edecek.

Ve işte karşınızda, Champions 2021 koleksiyonu hakkında bilmeniz gereken tek şey bu.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç