Teknobu

PUBG Ağır Silah Modu Neden Kapalı? 2021


PUBG Ağır Silah Modu Neden Kapalı? 2021

PUBG Ağır Silah Modu Neden Kapalı? 2021

PUBG Ağır Silah Modu Neden Kapalı? PUBG Ağır Silah Modu Neden Devre Dışı Bırakıldı? PUBG Ağır Silah Modu Nasıl Açılır?

PUBG Ağır Silah Modu Neden Kapalı? Burada 2021 ile ilgili tüm soruları yanıtlıyoruz. Helikopter haritada nerede? Kullanabileceğiniz silahların tüm detaylarının yanı sıra mevcut kapatmanın sebebini de içeriyor. Ağır silah modu, oyuncuların en sevdiği modlardan biri ve PUBG Mobile, klasik hayatta kalma yapısını daha manevra kabiliyeti ve eğlenceli hale getirmeyi başarıyor.

PUBG Ağır Silah Modu Neden Kapalı?

PUBG Ağır Silah Modu Neden Kapalı?
PUBG Ağır Silah Modu Neden Kapalı?

PUBG mobil ağır silah modu neden devre dışı bırakıldı? Bu soru çok soruldu. Yeni sürüm güncellendikten sonra oyuncuların severek oynadığı ağır silah moduna giremeyecek. Oyunda oyun modunu seçerken ağır silah görmeyenler neden kapatıyor? Soru soruyorlar. Bunun nedeni ise; yeni güncelleme ile birlikte oyuna yeni bir mod eklenecek. Tüm oyuncuların bu yeni modda oynamasına izin vermek için diğer modlar geçici olarak kapatılacaktır. Tabii sonuç olarak kapattıklarını söylemediler. Geleneksel olarak, endişemizi ifade edeceklerdir. Bakım nedeniyle kapalı olduğu söylense de yeni modların veya olayların eklenmesinden dolayı kapatıldığını biliyoruz.

Bu Yazımızda Okuyun :   League Of Legends'ta Sandıklar Nasıl Elde Edilir 2021

PUBG mobil ağır silah modu neden devre dışı bırakıldı? Bu soruyu özellikle cevaplamak istiyoruz çünkü bu sorular çok soruldu. PUBG mobil ağır silah modu neden devre dışı bırakıldı? Bu sorunun cevabını resmi olarak paylaşılan haberde aradık ancak bu soruya cevap verecek bir açıklama bulamadık. Bir önceki güncellemeye dayanarak bildiğimiz bazı bilgileri size anlatacağız.

PUBG Mobile Ağır Silah Modu Nasıl Açılır?

PUBG mobil ağır silah modu yeni güncelleme ile kapatılmıştır. Bu modül, geliştirme ve güncellemeler için bir süre kapalı kalacaktır. Ayarlarınız veya karşılaştığınız herhangi bir sorun nedeniyle giriş yapamayacaksınız. Bir sonraki güncellemede PUBG mobile ağır silah modu tekrar oyunculara açılırsa giriş yapmak için bu durumu kullanabilirsiniz. Ancak şu anda kapalı olduğu için tekrar giremezsiniz.

Oyuncular bu konuyu çok fazla sordukları için ve tek tek cevaplamamıza rağmen ardı arkasının kesilmemesi sorunuzu cevaplandırdığımız bir içerik açmamıza vesile oldu. PUBG Mobile Ağır Silah Modu ile ilgili gelecek güncellemeler ve son durumu da buradan takip edebileceksiniz. Şuanda kapalı olması tamamen kaldırıldığı anlamına gelmiyor. Gelişen oyun düzenini yakalaması ve şuandaki mevcut etkinliklere oyuncuları yöneltmek maksadıyla kısa süreliğine kapatılmıştır. Mevcut etkinliklerin sona ermesi ve gelecek güncellemelerle birlikte PUBG Mobile Ağır Silah Modunun açılması planlanıyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077 Gimme Danger Görevi Nasıl Yapılır ?

”Google
Beğen