Teknobu

Valorant Bu Uygulama Bilgisayarınızda Çalışamıyor Hatası (Çözümü) 2021


Valorant Bu Uygulama Bilgisayarınızda Çalışamıyor Hatası (Çözümü) 2021

Valorant Bu Uygulama Bilgisayarınızda Çalışamıyor Hatası (Çözümü) 2021

Valorant Bu Uygulama Bilgisayarınızda Çalışamıyor Hatası nedir ? neden oluşur ? çözümü nedir ? işte tüm detaylarıyla açıkladık.

Valorant Bilgisayarında bu uygulama çalışmıyor hatası alan oyuncular için çözümler üretiyoruz. İşte oyunu 2021’de sorunsuz oynamanın sırları. Bu tür hatalar, Riot Games tarafından geliştirilen popüler çevrimiçi FPS oyununda yaygın olarak görülür. Böyle büyük hatalar oyundan kaynaklanıyor olsa da. Çoğu durumda, kullanıcıların hata düzeltmesini uygulamaları gerekir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynarken bir anda “Valorant Bu Uygulama Bilgisayarınızda Çalışamıyor” hatası aldıysanız bu durum artık normalleşmiştir. Çünkü oyun sırasında herhangi bir sorun yaşamadan hata alan oyuncuların çoğu aniden bir hata ile karşılaşıyor ve artık oyuna giremiyor.

Valorant oyununda bulunan birçok hata için güncellenmiş düzeltmeler ürettik. Son zamanlarda oyuncuları rahatsız etmeye başlayan bu hata üzerinde de çalışmalara başladık. Öncelikle teknik destek ekibine “Bu uygulama bilgisayarınızda çalıştırılamaz” hatası ile ilgili bilet gönderdik. Ancak bilet çözüm yöntemlerinden hiçbiri sorunu çözmemize yardımcı olmadı.

Valorant Bu Uygulama Bilgisayarınızda Çalışamıyor Hatası (Çözümü)
Valorant Bu Uygulama Bilgisayarınızda Çalışamıyor Hatası (Çözümü)

Durum böyle olunca göbek bağımızı kesmemiz gerektiğini anladık. Bu hatayla daha önce karşılaşmış farklı yabancı kaynaklardan oyuncularla iletişime geçmeye çalışıyoruz. Bu sayede sizin için bulacağımız çözümü daha hızlı iletebiliriz. Ancak eski çözüm yöntemlerinin günümüzde pek işe yaramadığını da gördük.

Bu Yazımızda Okuyun :   Valorant Crosshair Ayarları En İyi Nasıl Yapılır 2021?

Valorant Bu Uygulama Bilgisayarınızda Çalışamıyor Hatası Çözümü

Açıkcası birbirimize karşı farklı çözümler denesek de bazı cihazlarda hata giderildi ama çoğunda hata kaldı. Çözümü her cihazda bulabileceğimiz tek bir ortak yöntem vardır. Bu yöntem büyük ihtimalle sorununuzu ortadan kaldıracak bir yöntemdir. Valorant’ın basit çözümü Bu uygulama, bilgisayarınızda aşağıda açıkladığımız hataları çalıştıramıyorsa ve hala devam ediyorsa, lütfen bize bildirin.

  1. Valorant oyununu bilgisayarınızdan kaldırın.
  2. Valorant oyununu tekrar kurun,
  3. Kurulum işlemi bittikten sonra oyunu Onar deyin.
”Google
Beğen