Teknobu

Spotify Füzyon Nasıl Oluşturulur? (Güncel) 2021


Spotify Füzyon Nasıl Oluşturulur? (Güncel) 2021

Spotify Füzyon Nasıl Oluşturulur? (Güncel) 2021

Spotify Füzyon aracını kullanıcılarına duyurdu. Peki spotify füzyon nasıl oluşturulur? bu yeni çıkan füzyon nedir ve ne işe yarar gelin hep birlikte inceleyelim.

Spotify, Beta programında halihazırda test edilen Füzyon “Fusion” liste oluşturma seçeneğini tüm kullanıcılara duyurdu. 

Spotify Füzyon Nedir Kısaca ?

Spotify Füzyon Nasıl Oluşturulur
Spotify Füzyon Nasıl Oluşturulur

Kişiselleştirilmiş müzik listeleri oluşturmanıza ve paylaşmanıza izin veren ancak müzik zevklerini arkadaşlar arasında birleştirme özelliği olan bir araçtır .

Fusion artık tüm kullanıcılar için hazır. Bu seçenekle tek yapmanız gereken, bir arkadaşınızı Spotify kullanmaya davet etmektir, böylece bir listede zevklerin çakıştığı müzik parçaları ortaya çıkarBunlar, bir Füzyon listesi oluşturmak için atılması gereken adımlardır .

Spotify Füzyon Listesi Nasıl Oluşturulur?

Cep telefonunuzdan ana Spotify sayfasına girmeniz ve alt alanda bize “Ara” bölümüne erişmemizi sağlayan büyüteç tıklamanız gerekir . Yeni ekranda “Size özel” kutucuğuna tıklamamız gerekiyor . Daha sonra “Create Fusion” seçeneği ile basacağımız yeni bir ekranın açıldığını göreceğiz.

Spotify Füzyon Nasıl Oluşturulur
Spotify Füzyon Nasıl Oluşturulur

Ardından , bir arkadaşınızın Fusion’ınıza bildirim yoluyla katılmasını sağlamak için “Davet Et” e basın .

Bu Yazımızda Okuyun :   WhatsApp'ta Hareketli Konum Nasıl Paylaşılır?
Spotify Füzyon Nasıl Oluşturulur
Füzyon Nasıl Oluşturulur

Arkadaşınız isteğinizi kabul ettiğinde , Spotify, ikisinin zevklerini ve dinleme tercihlerini birleştiren şarkılarla ikiniz için özel çalma listeleri oluşturacaktır . Bu ortaya çıkan liste, hikaye ekranınızın altındaki “Bu hikayeyi paylaş” seçeneğine tıklayarak sosyal ağlarda da paylaşılabilir.

Ortaya çıkan listede, Spotify platformunda müzik ve farklı içerik dinlerken tercihlerinizin eklenen arkadaşa kıyasla ne kadar benzer veya benzersiz olduğunu gösterecek şekilde bir beğeni eşleşmesi “puanı” elde edilecektir.

Bu tür bir liste aynı zamanda hangi şarkının en çok birleştiğinin bilinmesini sağlar ve eğer onlar da platformun Premium kullanıcıları iseler, çalma listesindeki şarkıların her birinin seçimine kullanıcı dinleme tercihlerinin ne gibi katkı sağladığını görmek mümkün olacaktır. .

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç