Teknobu

Valorant Arcane Sheriff Nasıl Alınır? 2021


Valorant Arcane Sheriff Nasıl Alınır? 2021

Valorant Arcane Sheriff Nasıl Alınır? 2021

Valorant Arcane Sheriff Hakkında tüm detayları sizler için araştırdık ve paylaştık. Peki Valorant Arcane Sheriff Nasıl Alınır? İşte tüm detayları…

Arcane paketindeki Şerif silah görünümü, Valorant’ın oyuncu tabanında oldukça heyecana neden oluyor gibi görünüyor.

Arcane Sheriff görünümü, oyuna oldukça popüler bir eklenti gibi görünüyor, ancak onu envanterinize nasıl dahil edeceksiniz? Pekala, bunun için buradayız, Valorant Arcane Sheriff Nasıl Alınır? öğrenelim.

Valorant Arcane Sheriff Nasıl Alınır?

Valorant Arcane Sheriff Nasıl Alınır
Valorant Arcane Sheriff Nasıl Alınır

Arcane Sheriff, 2.380 VP fiyatla oyun içi mağazada bulunan Arcane Collector’s Set’in bir parçasıdır. Bu fiyata, aşağıda listelenen beş ürünü alırsınız. Setteki tüm öğeler arasında, çoğu insanın istediği silah görünümüdür, ancak onu ayrı olarak alamazsınız ve paketin dışında görünmesini de beklemiyoruz, bu yüzden gerçekten ne kadar yaptığınızı görmenin zamanı geldi. İstiyorsunuz ve cüzdanınızı çıkarmaya hazır mısınız?

Arcane Collector’s Set ile ne elde edersiniz

İşte Arcane Collector’s Set ile alacağınız eşyalar. paketin fiyatı 2.380 VP’dir, ancak öğeleri tek tek satın alamazsınız, bu nedenle, Şerif’i istiyorsanız, her şey için midilli yapmanız gerekir.

  • gizli şerif
  • Maymun İş Silah Arkadaşı
  • Etiket! sen ölüsün sprey
  • Arcane Gizemler Kartı 
  • uğursuzluk başlığı
Bu Yazımızda Okuyun :   World Of Warcraft Shadowlands'e Nasıl Gidilir? 2021

Valorant Arcane Collector’s Set ne zaman çıkıyor?

Paketin 5 Kasım, 14:00’te (PST) mağazaya inmesi gerekiyor. Bu yüzden kaçırmadığınızdan emin olun ve birlikte gidin ve Valorant envanterinize ekleyin.

”Google
Beğen