Teknobu

Twitter Gizlilik Ayarları Nasıl Yapılır İphone 2022


Twitter Gizlilik Ayarları Nasıl Yapılır İphone 2022

Twitter Gizlilik Ayarları Nasıl Yapılır İphone 2022

Twitter Gizlilik Ayarları Nasıl Yapılır İphone, İphone telefonunuzda Twitter gizlilik ayarlarını nasıl yapabileceğinizi sizlere açıkladık

Twitter hesabınız varsayılan olarak herkese açık olarak ayarlanmıştır, ancak yalnızca onaylı kullanıcıların tweet’lerinize abone olabilmesi ve görüntüleyebilmesi için özel yapabilirsiniz. Twitter Gizlilik Ayarları Nasıl yapılacağını öğrenmek için bu makalemizi okuyun.

Twitter Gizlilik Ayarları Nasıl Yapılır İphone

 1. Tweetlerinizi gizli yaptığınızda ne olur. Twitter hesabınızı ve tweet’lerinizi gizli yaparak korumaya karar vermeden önce, bunun ne anlama geldiğini anladığınızdan emin olun. Tweetlerinizi gizli yaptığınızda:
 • Diğer kullanıcıların sizi takip etmeleri için bir istekte bulunmaları gerekecek ve sizin de tüm istekleri onaylamanız gerekecek.
 • Tweetleriniz yalnızca onaylı takipçiler tarafından görülebilir.
 • Diğer kullanıcılar sizi retweetleyemez.
 • Tweetleriniz hiçbir Google aramasında görünmeyecek ve yalnızca onaylı takipçileriniz tarafından yapılan Twitter aramalarında görünecektir.
 • Twitter profiliniz yalnızca adınızı, profil resminizi ve biyografinizi gösterir.
 • Gönderdiğiniz @yanıtlar, onaylı takipçilerinize göndermediğiniz sürece görülmeyecektir. Örneğin, bir ünlüye tweet atarsanız, sizi takip etmesini onaylamadığınız için onu göremezler.
 • Hesabınız herkese açıkken tweetlediğiniz her şey artık gizli olacak ve yalnızca onaylı takipçileriniz tarafından görüntülenebilir veya aranabilir.
 • Onaylı takipçilerinizle sadece tweetlerinize kalıcı linkler paylaşabileceksiniz
 1. Kullanıcı adınız ve şifrenizle Twitter hesabınıza giriş yapın.
 1. Daha Fazla seçeneğine tıklayın . Sol menü panelinde görebilirsiniz. Üzerine tıkladığınızda, ekranınızda bir açılır menü belirecektir. Bu, sol menü panelinde bulunur. sayfanın.
Bu Yazımızda Okuyun :   Snapchat Şarkı Ekleme Nasıl Yapılır? 2022
Twitter Gizlilik Ayarları Nasıl Yapılır İphone
Twitter Gizlilik Ayarları Nasıl Yapılır İphone
 1. Ayarlar ve gizlilik seçeneğine tıklayın . Bu, hesabınızın Ayarlar sayfasını açacaktır.
Twitter Gizlilik Ayarları Nasıl Yapılır İphone
Twitter Gizlilik Ayarları Nasıl Yapılır İphone
 1. “Hesabınız” ayarlarından Hesap bilgileri seçeneğini seçin . Sayfaya hızlı bir şekilde erişmek için buraya tıklayın .
 1. Korumalı Tweetler seçeneğine tıklayın . Listedeki beşinci seçenek olacak.
 1. Hesabınızı gizli yapmak için “Tweetlerinizi koruyun” kutusunu işaretleyin. Ekranınızda bir onay kutusu açılacaktır.
 1. Değişikliklerinizi uygulamak için Koru’ya tıklayın . Bundan sonra, yayınladığınız tüm tweet’ler korunacak ve yalnızca mevcut Twitter takipçileriniz tarafından görülecektir.
 1. Tweetlerinizin korumasını kaldırın. İşlemi tersine çevirmek ve tweet’lerinizi tekrar herkese açık hale getirmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken “Tweetlerinizi Koruyun” kutusunun işaretini kaldırmak.
 • Hesabınız gizliyken yayınladığınız korumalı tweet’lerin artık herkese açık hale geleceğini ve herkes tarafından görülüp aranabilir olacağını unutmayın.
 • Ayrıca, otomatik olarak kabul edilmeyeceklerinden, hesabınızı herkese açık hale getirmeden önce bekleyen takipçi isteklerini gözden geçirmeniz gerekecektir. Bunu yapmazsanız, o kullanıcıların sizi tekrar takip etmesi gerekecektir.
”Google
1 Beğenmekten Vazgeç