Teknobu

Truckers of Europe 3 Apk İndir (Yeni Güncel) 2021


Truckers of Europe 3 Apk İndir (Yeni Güncel) 2021

Truckers of Europe 3 Apk İndir (Yeni Güncel) 2021

Truckers of Europe 3 Apk İndir, Truckers of Europe 3 oyunun apk dosyasını web sitemizden indirebilirsiniz. En yeni güncel hali için hemen ziyaret ediniz.

SCS Software tarafından yayınlanan Truckers of Europe 3, kamyon sürüşü için popüler bir simülasyon oyunudur. Truckers of Europe 3, Euro Truck Simulator serisinin bir parçasıdır. Euro Truck Simulator 3’ü Microsoft Windows veya OS X üzerinde çalıştırabilirsiniz. Bir araç simülasyon oyunudur.

Truckers of Europe 3’ün temel amacı, Avrupa’yı dolaşmak, çeşitli şehirleri ziyaret etmek ve kargo almaktır. Bugüne kadar, Avrupa’da 300.000’den fazla Euro Truck Simulator 3 kopyası satıldı. Euro Truck Simulator 1 2008’de, ardından Truckers of Europe 3 2012’de çıktı. Truckers of Europe 3’ün bir sonraki sürümü 9 Mayıs 2022’de çıkacak.

Truckers of Europe 3 APK nedir?

Truckers of Europe 3 APK
Truckers of Europe 3 APK

Truckers of Europe 3’ün 12 yılı aşkın bir süredir mevcut bir sürümü bulunmaktadır. Oyun, kamyon sürüşünü simüle eder. Truckers of Europe 3’ün heyecan verici oynanışı ve istikrarlı oynanışı, bu oyunu milyonlarca oyuncunun favorisi haline getirdi. Gerçekçi grafikleri ve oynanışı, Euro Truck Simulator 3’ü popüler bir simülasyon oyunu yapıyor. Simülasyon oyunları zamanın başlangıcından beri var. On yıl önce, simülatörler popülerdi, ancak sıkılmalarını kolaylaştıran zayıf grafikleri vardı. Yakında çıkacak olan Truckers of Europe 3, oyuncuların Avrupa çapında treyler sürmenin heyecanını yaşamalarını sağlayacak harika grafiklere sahip olacak.

Bu Yazımızda Okuyun :   BeamNG Drive Apk İndir 2021 Son Sürüm

Römork kullanmayı öğrenmek için ideal bir oyundur. Truckers of Europe 3, sürüş römorklarını simüle eder. Forklifti sürmek ve çalıştırmak için oyuncuların özelliklerine aşina olmaları gerekir. Truckers of Europe 3, oyuncuların treylerlerini kişiselleştirmelerine olanak tanır. Her römork özelleştirilebilir. Truckers of Europe 3’te oyuncular treyler ve kamyon satın alabilirler. Oyunda çok çeşitli tır ve treyler bulunuyor ve bu da oyunu oldukça keyifli kılıyor. Truckers of Europe 3’te oyuncular, Radio in Trucks’ı kullanarak seslerini içe aktarabilir ve kamyonlarının içinde dinleyebilirler. Bu harika bir deneyim.

Truckers of Europe 3 APK Oynanış

Truckers of Europe 3 Apk’nın oynanışı Truckers of Europe 3’e benzer. Oyuncular karargahlarını herhangi bir şehirden seçebilirler. Oyuncular Truckers of Europe 3 kariyerlerine başladıklarında, hızlı çalışma ve para kazanma yetenekleri sınırlı olacaktır. Sürücüler, farklı şirketler için kamyon taşıyor.

Hızlı işler için yakıt, feribot geçişleri ve geçiş ücretleri dahil tüm masrafları şirket karşılayacak. Oyuncular, oyunu oynamak için kendi kamyonlarını satın almak için para biriktirmek zorunda kalacaklar. Euro Truck Simulator 3, bir kamyon şirketi kurmaya odaklanıyor. Bu heyecan verici bir yolculuk. Truckers of Europe 3, oyuncuların kamyon satın almak için bir bankadan borç para almasına izin verecek. Oyuna heyecan verici bir katkı. Truckers of Europe 3’ün oynanışı basittir. Oyuncuların tek yapması gereken, hedeflerine ulaşmak için teslimat kamyonlarını sürmek.

Bu Yazımızda Okuyun :   AppValley Apk İndir Son Sürüm 2021

Truckers of Europe 3 APK’nın Özellikleri:

Truckers of Europe 3’te her şey bir kamyon taşımacılığı imparatorluğu kurmakla ilgili. Oyunun ana hedefi budur. Euro Truck Simulator 3, oyuncuların kamyon satın almak için bankalardan borç para almasına izin verecek. Bu, oyunculara heyecan verici yeni bir özellik sağlar. İşte Euro Truck Simulator 3’ün birkaç özelliği.

Truckers of Europe 3 APK
Truckers of Europe 3 APK

Grafik

Truckers of Europe 3 harika. Truckers of Europe 3’ün grafikleri zayıf olduğu için geliştiriciler buna çok daha fazla dikkat ettiler.

Radyo

Truckers of Europe 3’te dahili bir radyo var. En sevdiğiniz müzik olmadan ülke çapında bir kamyon sürmek zor. Truckers of Europe 3 ile kullanıcılar kendi müziklerini çalma listelerine ekleyebilirler. Ek olarak, karavanlarında araziyi sürerken en sevdikleri şarkıları dinleyebilirler.

Gerçekçi bakış açısı

Kamyonculuk işinde olmayanlar, kamyon sürmenin nasıl bir şey olduğunu asla anlayamaz. Bu artık doğru değil. Euro Truck Simulator 3, oyuncuların bir kamyon şoförü olmanın heyecanını yaşamalarını sağlar. Euro Truck Simulator 3 ile tır şoförü olmanın heyecanını yaşayabilirsiniz.

Beceri tanıma da vardır.

Truckers of Europe 3, oyuncuları sürüş becerilerine göre puan ve parayla ödüllendiren bir beceri tanıma sistemine sahiptir. Daha fazla araba kullanmak, sürüş becerilerinizi ödüllendirecektir. Varış noktanıza zamanında varış her zaman bir bonustur.

Bu Yazımızda Okuyun :   Selçuk Sports APK Nedir?

Ziyaret edilecek yerler

Euro Truck Simulator’ın son sürümünde oyuncular birçok şehri keşfedebilir. En sevdiğiniz kamyonla ülke genelinde sürüş yapmak ve yeşilliklerin tadını çıkarmak mümkün. Daha fazla seyahat ederseniz, kamyon imparatorluğunuzu daha hızlı inşa edeceksiniz.

Truckers of Europe 3 APK Nasıl İndirilir?

En son sürümü indirmek istiyorsanız, bu makalenin başında verilen doğrudan indirme bağlantısını kullanarak doğrudan web sitemizden yapabilirsiniz. Uygulamayı akıllı telefonunuza ve tabletinize yüklediğinizden emin olun.

  • Öncelikle, telefonunuzun veya hedef cihazınızın ayarlarına girmelisiniz.
  • Ardından güvenlik seçeneğindeki bilinmeyen kaynaklar seçeneğine gidin.
  • Bu seçeneği etkinleştirebilirsiniz, ancak bu oyunu indirmek ücretsiz olduğu için uyarı mesajı konusunda endişelenmeyin.
  • Truckers of Europe 3 Apk Oyununu indirin.
  • Öncelikle eski oyununuzun kapalı olduğundan emin olun. İndirdiğiniz APK’yi kurun.
  • Kurulum tamamlandıktan sonra oyun simgesine tıkladığınızda oyun başlatılabilir.
  • Akıllı telefonunuzda Truckers of Europe 3 APK oynayın
Truckers of Europe 3 APK
Truckers of Europe 3 APK
”Google
1 Beğenmekten Vazgeç