Teknobu

Truck Simulator Ultimate 1.0.5 Apk (Güncel) 2021


Truck Simulator Ultimate 1.0.5 Apk (Güncel) 2021

Truck Simulator Ultimate 1.0.5 Apk (Güncel) 2021

Truck Simulator Ultimate 1.0.5 Apk indirin, Truck Simulator Ultimate en güncel sürümü 1.0.5 mod apk’sını web sitemizden indirebilirsiniz.

Yeni çıkan en güncel sürümü olan Truck Simulator Ultimate 1.0.5 sürümü yayınlandı sizlerde her zaman en güncel sürümlerini indirmek istiyorsanız bizi takip etmeyi unutmayın. Şimdi sizlere vereceğimiz bağlantıdan en güncel 1.0.5 truck simulator apk‘yı indirebilirsiniz.

Truck Simulator Ultimate 1.0.5

Truck Simulator Ultimate 1.0.5
Truck Simulator Ultimate 1.0.5

Truck Simulator : Ultimate’ın en son sürümü, Truck Simulator : Ultimate’ı doğrudan teknobu üzerinden indirebilirsiniz. Şu anda 50.000’den fazla kişi bu uygulamayı/oyunu oynuyor.

– KAMYON SÜRÜŞ FİZİKLERİ

Ultimate Truck Simulator, gelişmiş araba sürüş fiziği motoruyla mobil cihazlarda en iyi araba sürüş simülatörünü oluşturmak için gerçekçilik ve eğlenceli sürüş fiziğini birleştirir. En iyi kamyon sürüş simülatörü, en iyi sürüş fiziği ile birlikte gelir! Euro kamyonundan off-road canavar kamyonlarına kadar her tür aracın kendi fiziği vardır!

– SINIRSIZ ÖZELLEŞTİRME

Kendi kamyonetinizi yaratın ve tarzınızı herkese gösterin! Sayısız vinilden otomobil parçalarına kadar, bu oyunla kendi hayalinizdeki arabayı yaratabilirsiniz. Tek sınırınız hayal gücü! Aşırı kamyon özelleştirmesi sizi bekliyor!

Bu Yazımızda Okuyun :   My Child Lebensborn Apk İndir ( Güncel Sürüm) 2021

– DÜNYA HARİTASINI AÇ

Devasa açık dünya haritası, aşırı araba sürme becerilerinizi test etmek ve en iyi oyun deneyimini sağlamak için yaratıcı bir şekilde tasarlandı. Şehirlerden çöllere kadar Ultimate Truck Simulator, son derece ayrıntılı bir ortama sahip en büyük açık dünya haritasıyla birlikte gelir. Uçsuz bucaksız arazide uçsuz bucaksız kamyonunuzla sürün ve mobil cihazlarda en gerçekçi kamyon sürüş deneyimini yaşayın.

– EN İYİ SES ETKİLERİ

Oyuncuya en güçlü hissi vermek için tüm sesler gerçek kamyonlardan kaydedilir. Gerçek yarış arabası sesinden yanan kamyon motorlarına kadar her kamyonun gerçek yarış kamyonlarında kaydedilmiş kendi özel sesi vardır!

Truck Simulator Ultimate 1.0.5 Apk Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki bağlantıdan hemen 1.0.5 truck simulator ultimate apk‘yı indirin.

  1. İndirilen APK MOD dosyasını yükleyin
  2. “ com.zuuks.truck.simulator.ultimate ” klasörünü ayıklayın ve “Android/Obb/” klasörüne kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın
DOWNLOAD APK 32
OBB 1

”Google
Beğen