Teknobu

Battlefield Mobile Apk İndir (Son Sürüm) 2021


Battlefield Mobile Apk İndir (Son Sürüm) 2021

Battlefield Mobile Apk İndir (Son Sürüm) 2021

Battlefield Mobile yakında Android ve iOS cihazlar için geldi. Hemen sizde Battlefield Mobile Apk’yı İndirin ve oyunun keyfini çıkartın.

Battlefield Mobile, Android’de piyasaya sürüldü ve sizin için eksiksiz APK indirme bağlantılarına sahibiz. Hangi bölgeye ait olursanız olun oyunun Alpha testini tamamen ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. Ayrıca, özellikle bölge kilitli alanlar için de özel bir yöntem ekledik.

Battlefield Mobile, son yıllarda Android ve iOS’a ağırlık veren EA ile platformdaki en büyük oyun olmayı hedefliyor. Franchise’ın bilindiği kitlesel ölçekli savaşın mobil cihazlara nasıl dönüşeceğini görmek oldukça ilginç. Her durumda, devam edebilir ve aşağıdaki Battlefield Mobile APK bağlantısını bularak oyunu kendiniz test edebilirsiniz!

Battlefield Mobile Apk Hakkında

Battlefield Mobile Apk
Battlefield Mobile Apk

Takımınızı toplayın ve hücumu yönetin! Battlefield™ serisi, Battlefield’dan beklediğiniz tüm favori FPS savaşlarınız, üstün takım oyunu ve türü tanımlayan yıkımla mobil olarak geldi, şimdi her zamankinden daha heyecan verici.

TOPLAM SAVAŞ İÇİN HAREKETE GEÇİN

Bu Yazımızda Okuyun :   Best Trucker 2 Mod Apk Para Hilesi İndir 2021

Battlefield Mobile’da ekip kurun. Siz ve ekibiniz, hem yeni hem de deneyimli oyuncuların aşina olduğu haritalara ve modlara saldıracaksınız. Otantik silahlardan ve oyunun kurallarını değiştiren araçlardan oluşan bir teçhizat oluşturun. Tanklar ve ATV’ler gibi güçlü araçların kontrolü için savaşın. Büyük ölçekli çevresel yıkımla savaş alanını yok edin. Savaş yetenekleri her zaman büyüyor ve genişliyor, size toplu savaş kapasitesi veriyor.

Battlefield Mobile Apk
Battlefield Mobile Apk

SADECE BATTLEFIELD’DE

Tüm oyun modlarında, Battlefield’ın ünlü olduğu aynı vahşi durumları ve patlayıcı gösterileri yaşayacaksınız. İster ATV’nizde yıkılan bir kuleyi geçmek, ister roketatar ateşlerken bir binadan paraşütle atlamak, ister tankınızla yok ettiğiniz bir binanın enkazı altında düşmanlarınızı gömmek olsun, her maç unutulmaz.

SAVAŞIN GELİŞİMİNİ DÖNDÜR

Sunulan her harita ve mod aracılığıyla diğer birinci şahıs nişancı oyunlarında benzersiz stratejik oyun deneyimi yaşayın. Assault, Support, Medic veya Recon – sınıfınızı siz seçin. Ardından, geniş bir koleksiyondan özel teçhizatınızı oluşturun: Silahlar, görünümler, sınıfa özel araçlar ve daha fazlası. En güçlü silahınız, kişisel oyun tarzınıza uygun sınıf ve teçhizattır.

Hareket zamanı geldiğinde, arazi sonsuz stratejik potansiyel sunar:
– TAKTİKSEL: Taktiksel çeviklik için yürüyerek gidin.
– DESTROY: Patlayıcı hız ve sürpriz için bir ATV’ye komutan olun.
– GİZLİ: Yakın dövüş silahlarıyla gizlice öldürün.
– SAVAŞ TANKLARI: Tamamen zırhlı bir tankta bir şok ve korku kampanyası yürütün.
– SANDBOX: Sizin sandbox, sizin kurallarınız. Karada, denizde ve havada savaş.

Bu Yazımızda Okuyun :   Otobüs Simulator Ultimate Apk Para Hilesi 1.5.0 İndir Güncel Son Sürüm

TAKIMINI SAVUN

Savaş kahramanlarından oluşan ekibinizle birlikte savaşın ve savaş alanının kontrolünü elinize alın. Büyük ölçekli bölge çatışmalarına girmek ve ödüller kazanmak için bir tabura katılın veya bir manga oluşturun. Stratejik, takım kararları verirken ve asker taburunuzun seviyesini yükseltirken maçı lehinize çevirin. Üstün takım oyunu ve çeşitli oyun modları ile savunun, yok edin ve hayatta kalmak için savaşın: çok oyunculu, objektif ve daha fazlası.

ASKERİNİZİ UZMANLAŞTIRIN

Kişisel oyun tarzınızı bulun ve yeteneklerini en üst düzeye çıkarmak için askerinizi özelleştirin. Silahlar, gadget’lar, görünümler ve daha fazlası kişiselleştirilebilir ve sınıfınıza ve ilerlemenize uyacak şekilde yükseltilebilir. Eşsiz anlatılara sahip savaş kahramanları, her biri kendi göreviyle savaşa hazırlanır. Hikayelerini öğrenin, kendinizi savaşın içine bırakın ve bugüne kadarki en iyi özelleştirmeyle savaş alanında öne çıkın.

Nasıl savaş yaparsanız yapın, üstün kişisel beceri ve uygulanan grup taktikleri, tarafınızı zafere taşıyacaktır.

Battlefield Mobile Apk Nasıl İndirilir ve Oynanır

Bu gönderiyi iki ayrı bölüme ayıracağız. Öncelikle, oyunu telefonunuzda çalıştırmak ve çalıştırmak için oyunu indirip yükleyebilmeniz gerekir. Ardından, oyunu oynamadan önce bir VPN almanız ve belirli bir bölgeye bağlanmanız gerekecek.

Bu Yazımızda Okuyun :   Tinder Gold Mod Apk 12.5.0 Son Sürüm İndir

Ancak, tüm bu adımları doğru bir şekilde yaptıysanız. Battlefield’ı hemen oynayabilmelisiniz. Öyleyse başlayalım!

Battlefield Mobile APK’sını indirin

Battlefield Mobile APK yaklaşık 90 MB olan oyunun tüm kaynaklarını indirmek için yaklaşık 430 MB alana ihtiyacınız olacak . Bu nedenle oyunu sorunsuz oynayabilmeniz için cep telefonunuzda yaklaşık 600 MB boş alana ihtiyacınız olacak

Battlefield Mobile Apk
Battlefield Mobile Apk
”Google
Beğen