Teknobu

Truck Simulator Europe 3 Apk (Güncel Sürüm)


Truck Simulator Europe 3 Apk (Güncel Sürüm)

Truck Simulator Europe 3 Apk (Güncel Sürüm)

Truck Simulator Europe 3 Apk oyunun en güncel sürümünü web sitemizden indirebilirsiniz. Hemen sizde indirmek için tıklayın.

Truck Simulator Europe 3 Apk – Kamyon sürüşü için popüler bir simülasyon oyunu, SCS Software tarafından yayınlandı.  Euro Truck Simulator 3, Euro Truck Simulator adlı bir seriye aittir.  Euro Truck Simulator 3, Microsoft Windows ve OS X üzerinde çalıştırılabilir. Araç simülasyonu kategorisine girer.

Euro Truck Simulator 3’ün ana amacı, Avrupa’yı dolaşmak, çeşitli şehirleri ziyaret etmek ve kargo almaktır.  Euro Truck Simulator 3 bugüne kadar Avrupa genelinde 300.000’den fazla satıldı.  Euro Truck Simulator 1 2008’de, ardından 2012’de  Euro Truck Simulator 2 çıktı. Euro Truck Simulator 3 9 Mayıs 2022’de çıkacak.

Truck Simulator Europe 3 Apk

Truck Simulator Europe 3 Apk
Truck Simulator Europe 3 Apk

Truck Simulator Europe 3 Apk Son Sürüm İndir

Euro Truck Simulator 3 – Kamyon sürüşü için popüler bir simülasyon oyunu, SCS Software tarafından yayınlandı.  Euro Truck Simulator 3, Euro Truck Simulator adlı bir seriye aittir.  Euro Truck Simulator 3, Microsoft Windows ve OS X üzerinde çalıştırılabilir. Araç simülasyonu kategorisine girer.

Euro Truck Simulator 3’ün ana amacı, Avrupa’yı dolaşmak, çeşitli şehirleri ziyaret etmek ve kargo almaktır.  Euro Truck Simulator 3 bugüne kadar Avrupa genelinde 300.000’den fazla satıldı.  Euro Truck Simulator 1 2008’de, ardından 2012’de  Euro Truck Simulator 2 çıktı. Euro Truck Simulator 3 9 Mayıs 2022’de çıkacak.

Bu Yazımızda Okuyun :   Clash Royale Hile Apk Sınırsız 2020

Truck Simulator Europe 3 Apk Nedir?

Euro Truck Simulator 3, 12 yılı aşkın bir süredir piyasada. Kamyon sürme ile ilgili bir simülasyon oyunudur.  Heyecan verici oynanışı ve istikrarlı oynanışı nedeniyle Euro Truck Simulator 3 milyonlar tarafından seviliyor.  Euro Truck Simulator 3, gerçekçi grafikleri ve oynanışı nedeniyle popüler bir simülasyon oyunudur.  Simülatörler başından beri var.  Simülatörler 10 yıl önce popülerdi, ancak sıkılmayı kolaylaştıran zayıf grafikleri vardı.  Euro Truck Simulator 3, oyuncuların Avrupa çapında treyler sürmenin heyecanını yaşamalarını sağlayacak muhteşem yeni grafiklerle piyasaya çıkıyor.

Bu oyun, bir karavan kullanmayı öğrenmek için mükemmeldir.  Euro Truck Simulator 3, bir römork sürmeyi simüle eder.  Kamyonu sürmek ve kullanmak için oyuncuların tüm özelliklere aşina olması gerekir.  Euro Truck Simulator 3, oyuncuların römorklarını özelleştirmelerine olanak tanır.  Fragman oyuncular tarafından özelleştirilebilir.  Euro Truck Simulator 3, oyuncuların treyler ve kamyon satın almalarını sağlayacak.  Oyunda çok çeşitli kamyon ve treyler bulunur ve bu da onu çok eğlenceli hale getirir.  Euro Truck Simulator 3, oyuncuların seslerini içe aktarmalarına ve kamyonlarının içinde dinlemelerine olanak tanıyan Kamyonlarda Radyo’yu sunar. Bu harika bir deneyim.

Oynayış

Euro Truck Simulator 3’ün oynanışı Euro Truck Simulator 2’ye çok benzer  . Oyuncuların herhangi bir şehirden karargahlarını seçmeleri gerekecek.  Oyuncular, Euro Truck Simulator 3 kariyerlerine başladıklarında hızlı çalışma ve az miktarda para kazanma yetenekleriyle sınırlı olacak.  Sürücüler, çeşitli şirketler için kamyonları taşımak için istihdam edilmektedir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Samsung Notes Apk Android ve PC için Son Sürümü İndirin [2021]

Şirket, hızlı işler için yakıt, feribot geçişleri ve geçiş ücretleri dahil tüm masrafları ödeyecek.  Oyunu oynamak için oyuncuların kendi kamyonlarını satın almak için para biriktirmeleri gerekecek.  Euro Truck Simulator 3, tamamen bir kamyon taşımacılığı işi kurmakla ilgilidir. Bu heyecan verici bir yolculuk.  Euro Truck Simulator 3, oyuncuların kamyon satın almak için bir bankadan kredi almasına izin verecek. Bu da oyuna heyecan verici bir yön katıyor.  Euro Truck Simulator 3’ün oynanışı basittir. Oyuncuların tek yapması gereken, hedeflerine güvenli bir şekilde ulaşmak için teslimat kamyonlarını sürmek.

Truck Simulator Europe 3 Apk Özellikleri

Euro Truck Simulator 3, tamamen bir kamyon taşımacılığı imparatorluğu kurmakla ilgilidir. Oyunun temel amacı bu.  Euro Truck Simulator 3, oyuncuların kamyon satın almak için bankalardan borç para almasına izin verecek. Bu da oyuna heyecan verici bir yön katıyor.  Euro Truck Simulator 3’ün birkaç özelliğini listeledik.

 • Grafik

Euro Truck Simulator 3 harika animasyon ve grafiklere sahiptir.  Euro Truck Simulator 2’nin grafikleri zayıftı, bu yüzden geliştiriciler buna çok daha fazla dikkat etti.

 • Radyo

Euro Truck Simulator 3 dahili bir radyoya sahiptir.  En sevdiğiniz müzik olmadan ülke çapında bir kamyon sürmek kolay değil.  Euro Truck Simulator 3, kullanıcıların çalma listesine müzik eklemesine olanak tanır. Ayrıca karavanlarında araziyi sürerken en sevdikleri şarkıları da dinleyebilirler.

 • Gerçekçi yaklaşım
Bu Yazımızda Okuyun :   MİNECRAFT POCKET EDİTİON V1.16.200.55 FULL MOD APK İNDİR

Kamyon sürmek, kamyonculuk işinde olmayan insanların asla kavrayamayacağı bir şeydir.  Artık doğru değil.  Euro Truck Simulator 3, oyuncuların kamyon şoförü olmanın heyecanını yaşamalarını sağlayacak.  Euro Truck Simulator 3 ile bir kamyon şoförünün heyecanını yaşayabilirsiniz.

 • Beceri Tanıma

Euro Truck Simulator 3, oyuncuları sürüş becerileri için para ve puanlarla ödüllendiren bir beceri tanıma modeline sahiptir.  Sürüş becerileriniz için ne kadar çok sürerseniz ödüllendirileceksiniz.  Hedefinize zamanında varırsanız, her zaman bir bonus vardır.

 • Gezilecek Yerler

Euro Truck Simulator’ın en son sürümü, oyuncuların keşfetmesi için birçok şehir sunuyor.  En sevdiğiniz kamyonla ülkeyi dolaşabilir ve yeşilliklerin tadını çıkarabilirsiniz.  Ne kadar çok seyahat ederseniz, o kadar hızlı bir kamyon imparatorluğu kuracaksınız.

Truck Simulator Europe 3 Apk İndir

Aşağıdaki bağlantıdan hemen Truck Simulator Europe 3 Apk’yı indirin.

 • Adım 1 : İndir Düğmesine Tıklayın; indirme sayfamıza yönlendirileceksiniz.
 • Adım 2 : Euro Truck Simulator 3 Mobil Düğmesini İndirin Üzerine Tıklayın
 • 3. Adım : İndirmeniz, GamingBeasts.com Tarafından Resmi Olarak Oluşturulan Ücretsiz Yükleyiciyi Başlatacak
 • Adım 4 : Dosyayı İndirin ve Kurun, Ardından Oyunu Kurabileceksiniz
 • Adım 5 : İyi İnternet Bağlantısı ile Oyunu İndirmek Kolay Olacak
 • Adım 6 : Kurulumu Tamamladıktan Sonra Euro Truck Simulator 3 Mobile’ı Ücretsiz Olarak Kullanabilirsiniz
Truck Simulator Europe 3 Apk
Truck Simulator Europe 3 Apk
”Google
Beğen