Web Analytics
Teknobu

Triple A HD Apk Nedir? (Reklamsız) 2022
Triple A HD Apk Nedir? (Reklamsız) 2022

Triple A HD Apk Nedir? (Reklamsız) 2022

Triple A HD Apk Nedir? Triple A HD Apk nasıl indirilir, nasıl kurulur? Bu yazımızda sizlere Triple A HD Apk hakkında bilgiler vereceğim.

Triple A HD Apk Nedir?

Akıllı telefon bugünlerde güçlü bir araçtır. Bugün birçok ücretsiz uygulamaya erişmenizi sağlayan güçlü bir cihaz. Şu anda müzik dinleyebilir, film akışı yapabilir ve diğer birçok heyecan verici uygulamayı kullanabilirsiniz.

Okulda veya işte geçen uzun bir günün ardından, rahatlamanızı ve sakinleşmenizi sağlayan birçok heyecan verici uygulama var. Bu uygulamalardan bazıları Triple A HD Apk uygulamasıdır

Triple A HD Apk
Triple A HD Mod Apk

Dokunuşunuza göre 15’ten fazla efekt arasından seçim yapabilirsiniz. Şu anda, birçoğunun keyfini telefonunuzda çıkarabilirsiniz.

Liste Space, Aurora, Fluid, Alien, Dark meter, Fireworks, Tornado, Tsunami, Atom, Nuke, Earthquake, Gun fire, Venus, Mars, Mercury, Comet, Pluto, Satürn ve daha birçoklarını içeriyor. Şu anda çeşitli heyecan verici efekt parçacıklarının keyfini çıkarabilirsiniz. Artık ücretsiz olarak indirilebilen uygulama ile eğlenmekte özgürsünüz.

Triple A HD Apk Özellikleri

Hemen şimdi Triple A Hd Apk’yı indirin ve bir akıllı telefon tutkunuysanız birçok efektin keyfini çıkarın.

Birçok efektin keyfini çıkarın

Şu anda, telefonunuza epeyce ücretsiz uygulama indirebilirsiniz. Artık birçok uygulamayı telefonunuza ücretsiz olarak indirebildiğinize göre, eğlenmekte özgürsünüz.

Eğlence, müzik, akış, mesajlaşma, denizcilik ve daha fazlası gibi farklı uygulama kategorileri mevcuttur. Sanatla ilgileniyorsanız, Triple A Hd Apk’yı hemen ücretsiz olarak telefonunuza yükleyin!

Eğer aşina değilseniz, bu sanat efekti uygulamasıyla eğlenebilir ve rahatlayabilirsiniz. Uygulama, patlama parçacıklarına ellerinizle dokunarak etkileşime girmenizi sağlar.

Bu görselleştirici uygulaması, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç tasarıma sahiptir. Sanat Dalgası, Sanat Yerçekimi ve Sanat Parçacığı, uygulamada üç parçacık patlaması modu mevcuttur. Uygulama saniyede 60 kare olarak mevcuttur, böylece şimdi keyfini çıkarabilirsiniz. Zevk için müzik de var!

Aralarından seçim yapabileceğiniz on beş sanat efekti var!

Parmağınızı Triple A’da sanat efektleriyle etkileşim kurmak için kullanılabilir. Bu uygulama ile durumunuz ne olursa olsun, rahatlatıcı bir his yaşayacaksınız. Bu uygulamada hem heyecan hem de sakinlik var.

Şu anda, üç farklı oyun modu arasından seçim yapabilir ve beş benzersiz efektle etkileşime girebilirsiniz. Artık 15 farklı efektle oynayabilirsiniz. Uygulamayı şimdi edinin! 

Çok parmakla çalıştırma

Triple A ile 5 parmakla çoklu dokunma özelliğini kullanabilirsiniz. Telefonunuza dokunmak için beş parmağınızı kullanabilirsiniz ve her biri farklı bir efekt gösterecektir.

Bu uygulamayı kullanmak şu anda ücretsizdir ve farklı modların ve parçacıkların keyfini çıkarmanıza olanak tanır. Bu uygulama, eğlence ve keyif için en yüksek hızda 60 FPS’nin keyfini çıkarmanızı sağlar. Parçacıklarla oynarken fon müziği de dinleyebilirsiniz! 

Çeşitli sanat modları mevcut!

Üçlü A’da üç mod mevcuttur: Sanat Dalgası, Sanat Parçacığı ve Sanat Yerçekimi. Hepsi kullanıcıya farklı bir etki sağlar. Her moddan beş efekt içerir ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz!

Triple A HD Apk Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Triple A HD APK’yı telefonunuza indirmek kolaydır. Ücretsiz olarak indirmenize yardımcı olabilecek basit bir kılavuz oluşturduk.

Adım 1 – İndir Düğmesi

Her şeyden önce, tarafımızca sağlanan indir düğmesine tıklamanız gerekir. Şimdi indirme sayfasına geldiniz, birkaç saniye beklemeniz gerekiyor, ardından indir’e tıklayın, apk otomatik olarak indirmeye başlayacaktır.

Adım 2 – Dosya Yöneticisi

İndirmeye başlamak için indir düğmesine tıklayın. Dosya yöneticinize gidin ve apk dosyasını arayın.

Bilinmeyen Kaynağı Etkinleştir:  Üçüncü taraf uygulamalarının yüklenmeden önce etkinleştirilmesi için bilinmeyen kaynak ayarlarının yapılması gerekir. Bilinmeyen kaynak ayarları etkinleştirilmeden Android’de herhangi bir üçüncü taraf uygulaması yüklenemez.

Adım 3 – Uygulamayı Kurun

Şimdi indirdiğiniz Triple A HD APK’nın APK dosyasına dokunun. Bunu yaptığınızda, uygulamanızı yüklemiş olacaksınız.

Adım 4 – Hadi başlayalım!

Artık telefonunuzda bir Triple A HD APK simgesi olacak. Kullanmaya başlamak için üzerine dokunmanız yeterlidir.

Triple A HD Apk
Triple A HD Apk
”Google
10 Beğenmekten Vazgeç