Web Analytics
Teknobu

İconic Moment Pro Apk (Güncel) İndir 2022
İconic Moment Pro Apk (Güncel) İndir 2022

İconic Moment Pro Apk (Güncel) İndir 2022

İconic Moment Pro Apk nedir, İconic Moment Pro Apk nasıl indirilir, nasıl kurulur? Bu yazımızda sizlere İconic Moment Pro Apk hakkında bilgiler verdik.

İconic Moment Pro Apk Hakkında

İconic Moment Pro Apk ” ile şimdiki ve eski futbol yıldızlarının hayatlarından unutulmaz olayları tekrar ziyaret edebilir ve canlandırabilirsiniz.

Bu serideki her oyuncunun kariyerlerinin en büyük aşamasındaki başarılarını temsil eden gelişmiş sayılara sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Gerçekte, kartları aynı maç sırasında çekilen fotoğraflara dayanan türünün tek örneği tasarımlar içeriyor.

Ayrıca, bu oyuncular, bağlı takımlarını myClub’da kendi takımınızla birleştirerek istatistiklerini daha da artırmanıza olanak tanıyan özel bir işleve sahiptir.

İconic Moment Pro Apk
İconic Moment Pro Apk

Gelecekte, düzenli olarak yeni bir Unutulmaz An Serisi oyuncusu yayınlanacak. Daha fazla bilgi için oyun içi duyuruları takip edin!

Her oyuncunun adından sonra belirtilen tarihin oyuncunun doğum tarihini temsil ettiğini belirtmekte fayda var.

Oyuncu sürümleri ve maç tarihleri ​​herhangi bir zamanda haber verilmeksizin değiştirilebilir.

Oyuncunun bu sayfadaki Genel Derecelendirmeleri, Kayıtlı Takımına karşılık gelen bir myClub takımında kullanıldığında 1. seviyedeki derecesini yansıtır.

İconic Moment Pro Apk Temel Özellikler:

Yeni sürüm, önceki sürümlerle aynı özelliklerin yanı sıra birçok yeni özellik sunuyor. Aracın hem yeni hem de eski bir sürümü paylaşılacak. Deneyiminizi paylaşmak istiyorsanız buraya yorum yapın.

  • Kolayca indirilir ve ücretsiz olarak kullanılır.
  • Etkileri ilginç.
  • Hızlı olan servis.
  • Kullanıcılar arayüzü kullanımı kolay bulacaktır.
  • Çok dilli destek.
  • Üçüncü taraflardan reklam yok.
  • Kullanıcı dostu.

İconic Moment Pro Apk İndir

İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki butona tıklayarak Iconic Moment Pro’yu indirebilirsiniz. İndirdikten sonra, tarayıcınızın “İndirilenler” sayfasında APK’yı bulacaksınız. İnternet üzerinde herhangi bir yerde bulunabilen telefonunuza yüklemeden önce, cihazınızda üçüncü taraf uygulamalara izin verildiğinden emin olmanız gerekir. Tarayıcı tercihlerinize göre bir onay penceresi açılacaktır.

İconic Moment Pro Apk
İconic Moment Pro Apk

”Google
8 Beğen