Web Analytics
Teknobu

Spotify Duo Nasıl Kullanılır? Duo Nedir? 2022
Spotify Duo Nasıl Kullanılır? Duo Nedir? 2022

Spotify Duo Nasıl Kullanılır? Duo Nedir? 2022

Bu yazımızda sizlere en güncel yeni bilgilerimizle Spotify Duo Nedir, Spotify Duo Nasıl Kullanılır? Bu duo hakkında tüm detaylarI bu blog yazımda paylaştım.

Spotify, mobil ve web uygulaması içerisinde milyonlarca farklı müzik türü bulabileceğimiz en popüler medya servis sağlayıcılarından biri ve en iyi müzik akış uygulamasıdır. Ancak tüm müziklere erişmek için Spotify’daki paketlerden birine abone olmanız gerekir. “Spotify Premium Duo” arasında Spotify’ın sunduğu en iyi paketlerden biridir.

Paketi bilmiyorsanız ve Spotify premium Duo’nun ne olduğunu ve nasıl çalıştığını bilmek istiyorsanız, bu makale Spotify premium Duo’yu anlamanız için sizlere çok yardımcı olacaktır. İşte Spotify Duo Nasıl Kullanılır? Duo Nedir? inceleyelim.

Spotify Duo Ne Demektir?

Spotify Duo Nasıl Kullanılır
Spotify Duo Nasıl Kullanılır

Spotify Premium duo, aynı çatı altında yaşayan çiftler için bir abonelik paketidir, yani bir abonelikten premium ikili paketinizi arkadaşlarınızdan, aile üyelerinden veya özel biriyle paylaşabilirsiniz. Ve plana iki farklı hesaptan abone olabileceksiniz.

Spotify premium ikili planı aylık 12,99 ABD Doları tutarındadır ve 1 aylık abonelikten sonra, yalnızca ilk kez bir aylık ücretsiz abonelik alırsınız. Planınızı etkinleştirdikten sonra, 2 premium hesabı kullanabilir ve premium ikili planla ikili mix normal müziğin ve Reklamsız müziğin keyfini çıkarabilir, çevrimdışı ve isteğe bağlı oynatma özelliklerini kaydedebilirsiniz.

Birini Spotify Premium Duo’nuza katılmaya nasıl davet edersiniz?

Birini Spotify premium ikilinize katılmaya davet etmenin basit ve kolay adımları vardır, bunu yapmak için

  • Cihazınızda Spotify uygulamasını açın .
  • Aboneliği olan hesabınıza giriş yapın .
  • Şimdi Menüye gidin . _
  • Bundan sonra Abonelik’e dokunun .
  • Ve birisini E-posta , WhatsApp , vb . ile davet edin
  • Daveti kabul etmelerini isteyin .
  • Son olarak, konumu onaylayın ve kurulum için ekrandaki talimatları izleyin.

Bu kadar! Spotify premium ikili planınıza katılmaya birini bu şekilde davet edebilirsiniz.

Spotify müziğini de ücretsiz olduğu için abonelik olmadan da dinleyebilirsiniz ancak tek sorun, çok fazla reklam alacaksınız ve ücretsiz hesapla hiçbir özellik alamayacaksınız . Oysa Abonelik hesabınızda heyecan verici özellikler elde edeceksiniz.

”Google
12 Beğen