Web Analytics
Teknobu

Spotify Receıptıfy Nedir, Nasıl Kullanılır? 2022
Spotify Receıptıfy Nedir, Nasıl Kullanılır? 2022

Spotify Receıptıfy Nedir, Nasıl Kullanılır? 2022

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere Spotify Receıptıfy Nedir, Nasıl Kullanılır? Spotify Geçmişini ‘Fiş’ Olarak Gösteren Uygulama Receıptıfy hakkında sizlere detaylı bilgiler verdim.

Receiptify nedir? Spotify favorileri şarkılarınızı paylaşılabilir bir makbuza nasıl dönüştürebilirsiniz?

Receiptify, bir kullanıcının Spotify dinlemelerini alıp sosyal medyada kolayca paylaşılabilen bir makbuz formatına dönüştüren bir web sitesidir. Receiptify son günlerde popülaritesini artırdı. Spotify’da Receiptify’ı nasıl kullanabilirsiniz?

Spotify Receıptıfy Nedir?

Receiptify, dinleyicilerin en iyi parçalarının listelerini oluşturur ve bunları tatmin edici derecede gerçekçi ve düzgün bir makbuz formatına dönüştürür.

Spotify Receıptıfy
Spotify Receıptıfy

Kullanıcılar üç zaman diliminden birini seçebilir: tüm zamanların favori parçaları, son altı aydan ve sadece bir önceki aya ait.

Bu nedenle, insanların dinleme alışkanlıklarını farklı zaman dilimlerinde ve diğerleriyle karşılaştırmasına olanak tanır.

Receiptify’ı kim tasarladı?

Pennsylvania, Pittsburgh’daki Carnegie Mellon Üniversitesi’nde birinci sınıf bilgi sistemleri öğrencisi olan Michelle Liu, geçen Eylül ayında bir üniversite projesi için programı tasarladı.

Receiptify nasıl çalışır?

Herokuapp tarafından barındırılan Receiptify , kullanıcıların Spotify oturum açma ayrıntılarını gerektirir. Ardından Spotify hesabınızla bütünleşir ve belirtilen süre boyunca dinleme sırasına göre listelenen parçalarla, fatura makbuzu gibi görünen bir grafik oluşturur.

Bununla birlikte, parasal bir değer yerine, her parçaya dakika ve saniye cinsinden bir süre eşlik eder.

Son zamanlarda, eklenti Twitter’da yeniden ortaya çıktı ve kullanıcılar, derecelendirme ve karşılaştırma istekleriyle en son makbuzlarını paylaştılar.

Receiptify nasıl kullanılır?

Receiptify’ı kullanmak için önce Receiptify web sitesini ziyaret edin.

Web sayfası, Spotify hesabınızla giriş yapmanızı isteyecektir. İstem düğmesine dokunun ve oturum açma işlemini gerçekleştirin.

Bundan sonra, hangi makbuzu görmek istediğinizi seçebilirsiniz – geçen ayın, son altı ayın veya tüm zamanların en iyi parçalarınız.

Web sitesi daha sonra o zaman diliminde en çok çalınan şarkılarınızı listeleyen bir makbuz oluşturur.

Sosyal medyada nasıl paylaşırım?

Receiptify web sitesini kullanan birçok kullanıcı, makbuzlarını sosyal medyada paylaştı.

Bunu yapmak için, Receiptify web sitesinde makbuzun en altına gidin ve ‘görüntü al’ yazan bir düğme göreceksiniz. Bu düğmeye dokunun ve kullandığınız cihaza otomatik olarak indirilecektir.

Oradan, başka herhangi bir görselde olduğu gibi sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

”Google
12 Beğenmekten Vazgeç