Teknobu

Trendyol Paylaş Kazan Kuponu Nasıl Kullanılır? 2022
Trendyol Paylaş Kazan Kuponu Nasıl Kullanılır? 2022

Trendyol Paylaş Kazan Kuponu Nasıl Kullanılır? 2022

2022 yılında Trendyol paylaş kazan kuponu nasıl kullanılır? Bu yazımızda Trendyol Paylaş Kazan Kuponu hakkında detaylı bilgilere yer verdik.

Popüler alışveriş sitesi olan Trendyol’un Paylaş Kazan özeliği sayesinde gelir elde edebilirsiniz. Trendyol Paylaş Kazan Nasıl Kullanılır adlı içeriğimizde Trendyol koleksiyon oluşturma Trendyol Koleksiyon paylasma Trendyol koleksiyon oluşturma para kazanma Trendyol koleksiyon paylasma Trendyol link para kazanma Trendyol Paylaş Kazan nasıl kullanılır. Trendyol koleksiyondan para Kazanma Trendyol koleksiyon oluşturma nasıl yapılır? sorusuna
cevap vereceğiz..

Trendyol Paylaş Kazan Kuponu Nasıl Kullanılır?

Trendyol Paylaş Kazan Kuponu Nasıl Kullanılır
Trendyol Paylaş Kazan Kuponu Nasıl Kullanılır

Paylaş kazan kuponunuzu kullanabilmeniz için Trendyol cüzdanınızda satın alacağınız ürün tutarı kadar bakiye olması gerekir. Cüzdanda yeterli bakiye yok ise sepet sayfasında kupon gözükmez. Bu durumda cüzdanınıza bakiye yükleyerek kuponunuzu görüntüleyebilirsiniz.

Trendyol mobil uygulama kampanyasına katılmak için Trendyol Süper İndirim Günleri olmak üzere iki seçeneğiniz var. Daha önce de belirtildiği gibi; Öncelikle beğendiğiniz ürünü arkadaşınızla paylaşabilir ve paylaştığınız ürün arkadaşınız tarafından satın alındığında 75 TL’ye varan kupon kazanabilirsiniz.

Diğer bir seçenek de Favoriler sekmesinden Koleksiyonlarım’a gidip Paylaş seçeneği ile arkadaşlarınızla paylaşarak yeni bir koleksiyon oluşturmaktır. Trendyol Paylaş Kazan Toplam koleksiyonunuz 25 alana ulaştığında 25 TL’lik Cüzdan Çeki alacaksınız. Bu iki farklı Trendyol promosyonuna katılma şansınız var. Koleksiyonu paylaşırsanız maksimum 25 TL alacaksınız. Ürün paylaştığınızda maksimum 75 TL kazanacak ve promosyonda toplam 100 TL kazanma fırsatına sahip olacaksınız. 🙂

Bu Yazımızda Okuyun :   No to Racism ne demek ? 2020 Güncel Haber
”Google
18 Beğen