Teknobu

Trendyol Çark Çevirme Nereden Yapılır? 2022


Trendyol Çark Çevirme Nereden Yapılır? 2022

Trendyol Çark Çevirme Nereden Yapılır? 2022

Trendyol Çark Çevirme Nereden Yapılır? Trendyol hediye kazandıran çark çevirme işlemi nasıl yapılır? işte detaylı anlatım.

Kullanıcılar Trendyol Çark Çevirme Nereden Yapılır? nasıl yapılır? sorusunu sormaktadırlar. Aşağıda bu soruları cevaplıyoruz: Bu sayede etkinlik kapsamında farklı hediyeleri kolayca kazanabilir ve kullanabilirsiniz. Nasıl yapacağını bilmeyenler için aşağıda hızlı bir link paylaşıyoruz. Bu sayede Trendyol uygulaması ve resmi web sitesinde düzenlenen Çark çevirme etkinliğinde çarkı çevirerek hediyeler kazanabileceksiniz. İşte Trendyol Çark Çevirme Nereden Yapılır? öğrenelim.

Trendyol Çark Çevirme Nereden Yapılır?

Trendyol Çark Çevirme Nereden Yapılır
Trendyol Çark Çevirme Nereden Yapılır

Trendyol Kazandıran Çark Çevirme sayesinde çok güzel hediyelere sahip olabileceksiniz. Uygulama ve site içerisinde kampanyanın düzenlendiği alana geçir yaparak çarkı çevirmeniz yeterli olacaktır. Daha sonrasında çarkta karşınıza çıkan hediyeleri kullanabileceksiniz. Nerede ve ne kadarlık hediye kazandıysanız yalnızca orada kullanabilirsiniz. Sonuç olarak TL çıktığı zaman o kadar paranın Trendyol hesabınıza yatacağını düşünmeyin. Belki bu şekilde de bir kampanya gelebilir fakat şuanda hediye çarklarının sistemi yalnızca hediyenin çıktığı alanlarda geçerlidir.

Yukarıdaki bağlantıya tıklayın ve Trendyol hesabınızla oturum açın. Zaten sizi Trendyol sitesi veya uygulaması içerisinde kampanyanın olduğu alana yönlendirecektir. Trendyol haricinde farklı sitelerde kesinlikle bilgilerinizi paylaşmayınız. Gereken alana yönlendirildikten sonra Trendyol Kazandıran Hediye Çark Çevirme kısmında ki Çarkı Çevir butonuna basın ve hediyenizi kazanın. Hediye geldikten sonra ne kadar süre geçerli olacağı ve nasıl kullanılacağıyla ilgili bilgileri de göreceksiniz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır. İçeriği güncel tutmaya devam edeceğiz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Papara Card Nereden Alınır? 2021
”Google
Beğen