Web Analytics
Teknobu

Toca Boca 1.40 Apk (Güncel Sürüm) İndir 2022
Toca Boca 1.40 Apk (Güncel Sürüm) İndir 2022

Toca Boca 1.40 Apk (Güncel Sürüm) İndir 2022

Toca Boca 1.40 Apk güncel sürümünü hemen indirebilirsiniz. Toca Boca oyunun en son sürümü 1.40 yayınlandı bu yazımızda son sürüm hakkında bilgiler vereceğim.

Toca Boca 1.40 Apk, akıllı telefonlarda ve tabletlerde popüler çocuk uygulamalarının yaratıcısıdır. Şirket, Toca Pet Doctor ve Toca House gibi birçok üst düzey “Toca” oyununu piyasaya sürdü. Bunlar, ebeveynlerin bir kez satın alabilecekleri ve daha sonra çocuklarının istedikleri kadar oynamasına izin verebilecekleri oyunlardır.

Toca Boca 1.40 Apk Hakkında

Eğer hayaliniz kendinize ait bir dünyaya sahip olmaksa, bunu başarmak için yapabileceğiniz en iyi şey onu kendiniz yaratmaktır. Tüm Toca Life uygulamalarını tek bir yerde bir araya getirmeye hazır olun. O yerde her şey birbirine bağlı ve oynamak için daha da büyük bir yol bulabilirsiniz.

Toca Boca 1.40 Apk
Toca Life World 1.40 Apk

Toca Boca 1.40 Apk’yı indirmek ücretsizdir ve yeni oyuncular oyundaki sekiz farklı yeri keşfedebilir. Örneğin bir karakterin saç stilini değiştirmek için kuaför salonuna getirilmesi mümkündür. Bu kişi sizin karınız olabilir ya da sifonu çekmek gibi çılgınca şeyler yaparsınız ya da sadece arkadaşlarınızla takılırsınız. Ayrıca oyunda 39 farklı karakterle de etkileşim kurabiliyorsunuz.

Toca Life World’de dilediğiniz yerde sevdiğiniz karakterlerle hikayeler oluşturarak daha da ileri gidebilirsiniz . Okula bir evcil hayvan getirmek istiyorsan, sadece yap. O hayvanı Ice Skate Park’a getirmek mi, yoksa doktoru Salon’a götürüp saçını maviye boyamak mı istersin? Her şey yolunda, sadece yapmak isteyip istemediğine bağlı. Bu oyunda patron sizsiniz ve istediğiniz gibi hikayeler oluşturabilirsiniz.

Oyunun tüm içeriğinin kilidi açıldı. İstediğiniz içeriği seçebilir ve tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz.

Toca Boca 1.40 Apk (Güncel Sürüm) İndir

Aşağıdaki bağlantıdan son sürüm 1.40 Toca Boca Apk’yı indirebilirsiniz.

Toca Boca 1.40 Apk
Toca Boca 1.40 Apk

”Google
11 Beğenmekten Vazgeç