Teknobu

The Witcher 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?


The Witcher 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

The Witcher 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

The Witcher 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? The Witcher 3. Sezon onaylandı mı? The Witcher 3. Sezon Ekranlara gelecek mi ? işte merak edilen soruların cevapları.

THE WİTCHER 2. Sezon bundan daha tatmin edici olamazdı. Büyük bir uçurumla bitmesine rağmen, karakterlerimiz The Witcher dünyasından daha da heyecan verici yönler sunan yeni bir çıkmazda. Netflix fantezi serisinin 3. Sezonda neler keşfedeceğini görmek için bizi daha istekli kılıyor.

Çıkış tarihi, oyuncu kadrosu ve fragmanı da dahil olmak üzere The Witcher 3. Sezon hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıkladık.

The Witcher 3. Sezon Onaylandı mı ?

Evet. Netflix, Eylül ayındaki etkinliğinde The Witcher Sezon 3. Sezonun olacağını onayladı.

The Witcher 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

The Witcher 3. Sezon Ne Zaman
The Witcher 3. Sezon Ne Zaman

The Witcher 3. Sezon için resmi bir çıkış tarihi yok , ancak gelmesi biraz zaman alabilir. 

Bununla birlikte, Netflix dizisinde Jaskier’i oynayan oyuncu kadrosu Joey Batey, yakın zamanda ekibin “neredeyse hemen gelecek yıl” çekime başlayacağını açıkladı.

Bu Yazımızda Okuyun :   Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yasak sırasında tedbirlere uyan halka teşekkür etti

“Senaryoları görmedim ve ne zaman çekeceğimizi de lord biliyor,” diye açıkladı. “Çünkü, muhtemelen son birkaç gündür anlayabileceğiniz gibi, dünya oldukça hızlı değişiyor. Yeni yılda inşallah çekim yaparız. Ve evet, henüz senaryoların hiçbirini görmedim.

“Önümüzdeki yıl neredeyse hemen üçüncü sezona girerken, sanki koşarak yere çakılmışız gibi geliyor. Ve şimdi ikinci sezonu geçmeyi başardık, öğrendiğimiz her şeyi ve ikinci sezonda pandemi nedeniyle taviz vermek zorunda kaldığımız her şeyi alabiliyoruz ve şimdi gerçekten işin içine giriyoruz, ve Bay Sapkowski’nin hikayelerinin etini ve kemiğini keşfedin,” diye devam etti.

Witcher ikinci sezonu, koronavirüs pandemisi ve Cavill’in sette aldığı sakatlık nedeniyle birçok kez ertelendi ve ilk sezondan neredeyse iki yıl sonra geldi.

Üçüncü sezonun çekimlere yeni yılda başladığını varsayarsak, dizinin en erken 2022’nin sonunda gelmesini bekleriz.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç