Teknobu

The Uncanny Counter 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?


The Uncanny Counter 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

The Uncanny Counter 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

The Uncanny Counter 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? The Uncanny Counter 2. Sezon Ne Zaman çıkacak, fragmanı yayınlandı mı?

The Uncanny Counter 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Uncanny Counter 2. Sezon: Çıkış Tarihi, Oyuncular ve Konusu hakkında detayları paylaştık.

The Uncanny Counter, Güney Koreli bir televizyon programıdır. Bu şov yetenekli ve ilginç bir oyuncu kadrosundan oluşuyor. Jo Byung-Gyu, Yoo Jun-sang, Kim Se-Jeong ve Yeom Hye-ran’a ek olarak, Yoo Jun-sang ve Kim Se-Jeong’u canlandırıyor. Dizi, Jang Yi’nin Daum webtoonu Amazing Rumor’dan uyarlanmıştır. Dizide So Mun adında bir kahraman belirir. Sayaçların bir parçası olmak için askere alınmış engelli bir lise öğrencisidir. Bir sayaç, insanları avlamak için öbür dünyadan kaçan kötü ruhları arayan ve bunlarla savaşan paranormal avcı bir gruptur.

İlk sezonunda, gösteri OCN’de yayınlandı. Bölümler 28 Kasım 2020 ile 24 Ocak 2021 arasında yayınlandı. Ayrıca her Cumartesi ve Pazar 22.30’da (KST) yayınlandı. Dizi 16 bölümden oluşuyordu. Her bölüm Güney Kore’de Netflix’te mevcuttu . Ek olarak, televizyon yayınının ardından uluslararası olarak erişilebilirdi. Yayınlandıktan sonra OCN’de en çok izlenen dizi oldu.

Bu Yazımızda Okuyun :   İşte Koronavirüste Yeni Önlemler Açıklandı

Ayrıca, bu kadar büyük bir başarının ardından Uncanny Counter ikinci sezon için yenilendi. Hayranlar, Uncanny Counter 2. sezonu büyük bir beklentiyle bekliyorlar. Üstelik gelecek sezonla ilgili her detayı bilmek istiyorlar. Ayrıca, bu yazıda Uncanny Counter Sezon 2 hakkında her şeyi tartışacağız.

The Uncanny Counter 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

The Uncanny Counter 2. Sezon
The Uncanny Counter 2. Sezon

Uncanny Counter 1. sezonun neden bu kadar başarılı olduğunu anlamak kolay. Aynı şekilde Uncanny Counter’ın ikinci sezonu da böylesine büyük bir başarının ardından yenilendi. Fanlar hevesle onlar hakkında meraklı, Ayrıca Tekinsiz Sayaç sezon 2. salımını bekleyen yayın tarihini resmi bir yok bu yüzden, 2. Tekinsiz Sayaç 2. Sezon henüz tahliye edilecek olan Tekinsiz Sayaç sezonunun çıkış tarihi henüz olarak . Uit’in ne zaman yayınlanacağı resmi olarak açıklanmadı.

Uncanny Counter 2. sezonunun 2022’nin ilk yarısında çıkması bekleniyor. Yapımcılar, yakın gelecekte kesinlikle tam bir sezon daha görmeyi bekleyebileceğimizi belirtmişler. Bu arada çok fazla bilgi yok. Önümüzdeki sezonun Uncanny Counter 2. sezon olacağı ve 2021’in sonunda üretime başlayacağı açık. Şu an için tarihler hakkında herhangi bir bilgi açıklanmadı. Tüm duyuruların ışığında, bu varsayımların doğru olma ihtimali var.

Bu Yazımızda Okuyun :   35'lik Yeni Rakı Fiyatı Ne Kadar 2022

Uncanny Counter Sezon 2, daha önce de belirtildiği gibi şu anda çok fazla bilgiden yoksun. Uncanny Counter 2. Sezon’un ana kadrosu hakkında 1. Sezonun oyuncu kadrosu hakkında çok fazla bilgi yok. Ancak, bir önceki kadronun bu sezonda yer almasını veya yeni yüzlerle yeni bir kadronun olmasını umut edebiliriz. Henüz kadroyla ilgili resmi bir açıklama yapılmadığı için her şey mümkün. Yalnızca, oyuncular da dahil olmak üzere yaklaşan Uncanny Counter 2. Sezon hakkında ihtiyacımız olan tüm bilgileri yakında alacağımızı umabiliriz. Gösterinin diğer detayları yakında prodüksiyon tarafından açıklanacak.

”Google
Beğen