Web Analytics
Teknobu

O Ses Türkiye Yılbaşı Kadrosu Belli Oldu Mu? 2022
O Ses Türkiye Yılbaşı Kadrosu Belli Oldu Mu? 2022

O Ses Türkiye Yılbaşı Kadrosu Belli Oldu Mu? 2022

O Ses Türkiye Yılbaşı Kadrosu Belli Oldu Mu? 2022; O Ses Türkiye yılbaşı kadrosu oldukça merak ediliyor. 2022 O Ses yılbaşında kimler olacak?

O Ses Türkiye Yılbaşı Kadrosu Belli Oldu Mu?

O Ses Türkiye Yılbaşı Kadrosu
O Ses Türkiye Yılbaşı Kadrosu 2022

2022’ye Sayılı Günler Kala Ünlülerin Sahne Alacağı O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Kadrosu Belli Oldu!

2022’ye sayılı günler kaldı. İnanılmaz ama bir yılı daha geride bıraktık! Kanalların da yavaş yavaş yılbaşı özel programları belli olmaya başladı. Her yıl 31 Aralık gecesine özel şovlarla karşımıza çıkan O Ses Türkiye’de sahne alacak ünlü isimlerin de belli olduğu iddia edildi. Gelin hep birlikte O Ses Türkiye yılbaşı özel kadrosunda hangi ünlüler var bakalım!

Yılbaşı akşamlarının geleneği haline gelen O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümü için geri sayım devam ediyor. Yılbaşı özel bölümünde televizyon, müzik ve spor dünyasının ünlü isimleri sahneye çıkıp şarkı söyleyecek.

Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk, Murat Boz ve Oğuzhan Koç, özel gecede birbirinden ünlü isimler için dönecek ve en beğendikleri isimleri kendi takımlarına dahil etmeye çalışacak.

O Ses Türkiye Yılbaşı Kadrosu 2022

Programın özel bölümünde ünlü televizyoncu Müge Anlı, Aşk Mantık İntikam dizisinin yıldızları Burcu Özberk ve İlhan Şen, Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen, Yargı’nın başrol oyuncuları Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu, Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece ve Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar sahne alacağı konuşulan isimler arasında.

Acun Ilıcalı’nın da yakın arkadaşları olan Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu ile Fenerbahçeli futbolcu Mesut Özil’in de yarışmada performans sergileyeceği iddia edildi.

”Google
16 Beğen