Teknobu

Temple Run 2 Mod Apk 1.78.1 İndir (Sınırsız Para)


Temple Run 2 Mod Apk 1.78.1 İndir (Sınırsız Para)

Temple Run 2 Mod Apk 1.78.1 İndir (Sınırsız Para)

Temple Run 2 Mod Apk oyunu için en son güncellenen son sürümü 1.78.1 İndirin. Bu mod apk ile (Sınırsız Alışveriş, para, gems altın) hilesine kavuşun.

Oyun hiç vakit kaybetmeden sizi adeta kızgın ve aç bir canavarın size ziyafet çekmek istediği vahşi doğaya götürüyor. Kendinizi korumak için canavarı alt etmek için tek seçeneğiniz var. Bu yüzden hızlı koş çünkü yol basit değil, çok fazla viraj ve dönüşle karşılaşacaksınız, ayrıca yolunuza engel olacak birçok engel olacak. Ayrıca koşunuz sırasında merdiveni tırmanmanıza yardımcı olacak madeni paraları ve yetenekleri toplamanız gerekecek. Ortam tehlikeli ve heyecan verici, bu yüzden ya koşuyor ya da yemek masasında bitiyor.

Ne zaman bu tür oyun uygulamalarından bahsetsek, karşımıza çıkan ilk isim öncü ve şimdiye kadar yaratılmış ilk ünlü android oyun uygulamalarından biri olan “ Tapınak Koşusu ” oluyor. Aynı seriden gelen Temple Run 2 , oyunu neredeyse gerçek hayat gibi yapan veya oyuncuya yeni ortamlar ve açılabilir öğeler sağlayan daha iyi ve üstün grafiklerle oyunculara macera ve heyecanı ve en önemlisi eğlenceyi ikiye katlıyor. tamamen ücretsiz. Oyun, franchise’ın mükemmel halefi olur.

Bu Yazımızda Okuyun :   Football Manager 2022 Mobile Apk v13.0.5 (Güncel)
Temple Run 2 Mod Apk
Temple Run 2 Mod Apk

Temple Run 2 Mod Apk Özellikleri:

  • Herhangi bir android oyun uygulamasının başarısı hakkında önemli bir karar verme faktörü, basit bir ifadeyle, oyuncunun gerçekten oyundan zevk alabilmesi ve temel özelliklere erişebilmesi anlamına gelen kullanıcı arayüzü olur. Yapımcıların, teknik geçmişi ne olursa olsun herkesin oyundan zevk almasına izin veren en basit ama ilginç oyunlardan birini yaratarak teslim ettiği şey tam olarak budur. Ekrana basit bir dokunuş karakterinizi kontrol edecek ve ihtiyacınıza göre onu sola veya sağa çevirebilirsiniz.
  • Modern oyun geliştiricileri arasında, oyuncuların arka arkaya kullanım ve mevcut yeni içeriğin eksikliği nedeniyle oyundan sıkılması şeklinde artan bir endişe var. Bu nedenle, yapımcılar oyunun bu kategoriye girmemesini sağladılar ve kullanıcının keşfetmesi için çeşitli ortamlar ve manzaralarla dolu eşsiz bir oyun deneyimi yarattılar ve arayışınız sırasında sizi durdurmaya çalışacak birçok engel var. en iyi oyuncu olmak.
  • Oyun, oyuncuya kişiselleştirme ve seçim avantajı sağlandığında normalden çok daha ilginç ve çekici hale geliyor. Bu tam olarak yapımcıların, oyuncunun mağazadan çok çeşitli oynanabilir karakterler arasından seçim yapmasına izin vererek sağladığı şeydir. Noel’de Noel Baba gibi şenlikli karakterler ve hatta ünlü filmlerdeki karakterler bile var. Yapımcılar, oyuncunun oyunu heyecanlı hale getirecek her şeyi almasını sağladı.
  • Her oyun, oyuncuya bir başarı duygusu ve kimin daha iyi oyuncu olduğunu belirlemek için arkadaşlarınızla rekabet etme seçeneği sunduğunda, tüketicinin kalbinde özel bir alan yaratır. Bu nedenle yapımcılar, oyun sırasında oyuncu tarafından boşaltılabilen oyunda başarılar kavramını eklediler. Oyunun ikinci baskısı, oyuncular için çok daha fazla başarı ve eğlenceyi garanti ediyor.
  • Oyunu öncekinden farklı kılan şey, oyunun oynanabilirliği zenginleştiren ve değerli kılan mevcut en iyi grafikler kullanılarak tasarlanmış olmasıdır. Sanal karakterlerin, oyuncunun oyun stratejisine göre kullanılabilecek benzersiz yetenekleriyle geldiği bir seçenek de vardır. Bu yüzden doğru stratejiyi oluşturun ve sizi bitirmeyi dört gözle bekleyen daha büyük maymundan en büyük kaçışa hazırlanın.
Bu Yazımızda Okuyun :   TLS Tunnel Apk Ücretsiz ve Sınırsız Vpn (Güncel) 2021

Temple Run 2 Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?

  • Temple Run 2 Mod Apk’yi indirmeye başlamak için aşağıda verilen indirme bağlantısını seçin.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işlemi hemen başlayacaktır.
  • Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra oyuncu, oyunun kurulum sayfasına yönlendirilecektir.
  • Seçin yükleyin ve bu android cihaz kurulum işlemini tamamlamak yardım edelim.
DOWNLOAD APK 65
Temple Run 2 Mod Apk
”Google
7 Beğenmekten Vazgeç