Teknobu

Teata 77 Squid Game Hakkında Tüm Detaylar


Teata 77 Squid Game Hakkında Tüm Detaylar

Teata 77 Squid Game Hakkında Tüm Detaylar

Teata 77 Squid Game Hakkında Tüm Detayları sizler için araştırdık ve sitemizde paylaştık. Teata 77 Squid Game ile ilgili yazımızı hemen okuyun.

Teata 77 Squid Game

Teata 77 yaşındaki ‘ Squid Game ‘ oyuncusu 001 oyuncusu, kendisine teklif edilen oyunculuk işlerinin hacmini kaldıramadığını söylüyor.

Teata 77 Squid Game
Teata 77 Squid Game
  • “Squid Game” yıldızı Yeong-su Oh, Güney Kore dizisi “How Do I Play”e şöhret yükselişi hakkında konuştu.
  • Yeoung-su, şu anda platformdaki en büyük şov olan Netflix K-Drama’da oyuncu 001’i canlandırdı.
  • 77 yaşındaki oyuncu, aldığı “çok sayıda aramayla” başa çıkmakta zorlandığını söyledi.

“Squid Game” oyuncusu Yeong-su Oh’un Güney Koreli TV şovu “How Do I Play”e, Netflix şovunun sürpriz popülaritesinin ardından oyunculuk fırsatları hakkında aldığı çağrıların sayısıyla başa çıkmakta sorun yaşadığını söylediği bildirildi.

“Squid Game” bir ay içinde 111 milyon izlenmeyle artık platformda en çok izlenen dizi oldu. Ancak Variety, eş-CEO Ted Sarandos’un gösterinin Eylül ayındaki erken başarısı hakkında şunları söylediğini bildirdi: “Küresel popülaritesi açısından bunun geleceğini görmedik.”

Kore dramasında Yeong-su, borçlarını ödemek için yeterli parayı kazanmak için bir dizi ölümcül çocuk oyununa katılan 456 yarışmacıdan birini oynuyor. Oyuncu 001 adlı demanslı ölmekte olan bir adam olan karakteri, dizide kilit bir role sahiptir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Squid Game'den Sonra En Çok İzlenen Dizi Hangisidir?

Bu nedenle, Teata 77 Squid Game oyuncu MBC’nin “How Do I Play” programına “Kalamar Oyunu” onu ünlü yaptığından beri nasıl teklifler ve fırsatlar aldığını anlattı.

Güney Koreli yayın kuruluşu Soompi’ye göre , “‘Havada süzülüyormuşum gibi hissediyorum. Bu bana ‘Sakinleşmem, düşüncelerimi düzenlemem ve şu anda kendimi tutmam gerek’ diye düşündürüyor” dedi . “Pek çok insan benimle iletişime geçiyor ve bana yardım edecek bir yöneticim olmadığı için aldığım aramaların ve mesajların hacmiyle başa çıkmak benim için zor, bu yüzden kızım bana yardım ediyor.”

“Kalamar Oyunu” oyuncusu devam etti: “İşler biraz değişti. Bir kafeye ya da onun gibi bir yere gittiğimde bile, artık [başkalarına nasıl göründüğümün] farkında olmam gerekiyor. Bu beni düşündürdü,’ Ünlü olmak da zor.”

Yeong-su’nun başrol oyuncusu Lee Jung-jae geçenlerde söylendi Çeşitlilik yurtdışı yapımları üzerinde çalışmaya “açık” olacağını ancak henüz teklif almadığını söyledi.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç