Teknobu

Squid Game Coin Nasıl Alınır? 2021


Squid Game Coin Nasıl Alınır? 2021

Squid Game Coin Nasıl Alınır? 2021

Squid Game Coin Nasıl Alınır? Squid game coin satın almak istiyorsanız ama nasıl alınacağını bilmiyor musunuz işte sizlere nasıl alınacağını anlattık.

Netflix’in Kalamar Oyunu, piyasaya sürülmesinden bu yana dünyayı kasıp kavurdu. Tüm zamanların en çok izlenen Netflix şovu , dünya çapında birçok parodi, intihal uyarlamalar , garip cosplayler ve gerçek hayattan yeniden yaratmalarla sonuçlandı . En son öğe olsa da, hepsinden daha yüksek bahislere sahip olabilir.

20 Ekim’de Squid Game Token (SGT) adlı bir kripto para piyasaya sürüldü ve saniyeler içinde tükendi. Varlığından sonraki bir hafta içinde değeri çoktan göklere yükselmişti.

Squid Game Coin Simgesi (SQUID) nedir?

Squid Game Coin Nasıl Alınır
Squid Game Coin Nasıl Alınır

Squid Game jetonu, öncelikle bir ödeme şekli olarak kullanılan bir Binance Smart Chain BEP-20 jetonudur. Kullanıcılar, TV şovunda olduğu gibi oyunlarda rekabet edebilmek için geliştiricilere giriş ücreti ödeyebilirler. Giriş ücretleri, oyunun aşamasına bağlı olarak 456 SQUID ile 15.000 SQUID arasında değişmektedir. Oyun henüz piyasaya sürülmemiş olsa da, yakında bir beta sürümü piyasaya sürülecek. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Bitcoin Diamond Nedir? Geleceği Var mı ? Nasıl Satın Alınır?

Her oyuna sınırsız sayıda oyuncu katılabilir, ancak giriş ücretini ödemeleri gerekir. Her turun kazananlarına, kazandıklarını doğrulamak için NFT’ler verilir. Geliştiriciler jetonların %10’unu alacak ve kalan %90’ı ödül havuzuna gidecek. Oyunun galibi ödül havuzunun tamamını alacak. 

Geliştiriciler, Michigan Üniversitesi ve Rice Üniversitesi gibi en iyi üniversitelere katılarak çok deneyimli olduklarını iddia ediyorlar. Diğer geliştiriciler de Amazon ve Netflix ile çalışma deneyimine sahiptir. 

Ancak, daha fazla araştırma yaptıktan sonra, bu “geliştiricilerin” birçoğunun herhangi bir internet varlığı yok, bu da bizi jetonun kötü niyetli olabileceğine, hatta tam bir dolandırıcılık olabileceğine inandırıyor.

Squid Game Coin Nasıl Alınır?

Squid Game Coin Nasıl Alınır sizlere açıkladık. İşte nasıl alabilirsiniz adım adım anlattık.

Adım 1: Bir Binance hesabı açın.

Artık SQUID’in temellerini anladığınıza göre, risk almaya ve token’a yatırım yapmaya istekli olabilirsiniz. SQUID bir BSC tokeni olduğundan, satın almak için bir Binance hesabına ihtiyacınız olacak. Bir Binance hesabı açmak için web sitelerine gidin ve bir e-posta ve şifre kullanarak kaydolun. Daha sonra bazı kişisel bilgileri girmeniz gerekecek ve hesabınıza para yatırabilirsiniz. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Forth Coin Geleceği 2021, Forth Coin Alınır mı?

Hesabınıza para yatırıldıktan sonra, fiat para birimini kullanarak Binance Token (BNB) satın alabilirsiniz. Ancak, cüzdanınız olmadan BNB’nizi Squid ile değiştiremezsiniz. 

Adım 2: Trust Wallet veya Metamask’ı indirin. 

Bir cryptocurrency cüzdan saklamak için bir yer olduğunu kripto güvenli. Drypto mağazalarını korumak için özel anahtarlar kullanır. En iyi cüzdanlardan 2’si MetaMask ve Trust Wallet’tır. MetaMask veya Trust Wallet’ta bir cüzdan açmak için sadece bir e-posta ve şifreye ihtiyacınız var. Daha sonra size bir cüzdan adresi atanacaktır. Binance Smart Chain’i cüzdanınıza ekledikten sonra BNB’nizi cüzdanınıza aktarabilirsiniz. BEP-20 cüzdan adreslerinin “0x” ile başladığını unutmayın. 

3. Adım: BNB jetonlarınızı dönüştürün

BNB’niz bir cüzdanda olduğunda, SQUID satın almaya hazırsınız. Bunu yapmak için BNB’nizi SQUID ile değiştirmeniz gerekecektir. Şu an itibariyle , BNB/SQUID takası sunan tek borsa Pancakeswap. 

Adım 4: Satın alma işleminizi yapın.

Pancake takasında sağ üst köşeden cüzdanınızı bağlayabilirsiniz. Ardından, takasınızı finanse etmek için MetaMask veya Trust Wallet’ınızı kullanabilirsiniz. 

BNB – SQUID çiftini seçin. Ardından SQUID ile takas etmek istediğiniz BNB miktarını girebilirsiniz. İşlemi gerçekleştirin ve SQUID cüzdanınızda olacaktır. SQUID pozisyonunuzu cüzdanınızdan görüntüleyebilirsiniz. Unutmayın, yatırımcılar tokenlerini satamadıklarını bildirdiler! Coinbase ve Webull gibi platformlarında belirteçleri denetleyen düzenlenmiş kripto para borsalarına bağlı kalmak muhtemelen daha iyi bir fikirdir .

Bu Yazımızda Okuyun :   Pundi X Coin Geleceği 2021 En İyi Fiyat Tahminleri
”Google
1 Beğenmekten Vazgeç