Teknobu

Squid Coin Hangi Borsada (2021)


Squid Coin Hangi Borsada (2021)

Squid Coin Hangi Borsada (2021)

Squid Coin Hangi Borsada yer alıyor, squid coin hakkında yer aldığı borsaları sizler için araştırdık inceledik ve paylaştık. İşte tüm detaylarıyla.

Squid Game jetonu son 24 saatte yaklaşık %400 arttı ve bir haftadan biraz fazla bir süre içinde yaklaşık 0,01 dolardan 10 doların üzerine çıktı. Madeni para, hit Netflix şovuna atıfta bulunuyor ve perakende yatırımcılar arasında büyük ilgi gördü.

Squid Game jetonu, medya manşetlerine hakim olan en son kripto para birimidir. Adından da anlaşılacağı gibi, coin aynı adlı popüler Netflix serisine dayanıyor.

Squid Coin Hangi Borsada
Squid Coin Hangi Borsada

Squid Game belirteci yalnızca son 24 saatte %380 arttı ve bir haftadan daha uzun bir süre önce piyasaya sürülmesinden bu yana katlanarak büyüdü. 

Madeni para 20 Ekim’de piyasaya sürüldü ve bir saniyede tükendi. O zamandan beri, madeni para yaklaşık 0,012 dolardan şu anki fiyatı olan 10 doların kuzeyine yükseldi.

Şimdi Squid Game coin hangi borsada öğrenmek istiyorsanız bu kılavuz tam size göre.

Squid Coin Hangi Borsada

Binance’i öneriyoruz çünkü dünyanın önde gelen çok varlıklı ticaret platformlarından biri, sektördeki en düşük ücretlerden bazılarına sahip bir borsa ve cüzdan hepsi bir arada. Ayrıca yeni başlayanlar için uygundur ve kullanıcılara sunulan diğer tüm hizmetlerden daha fazla ödeme yöntemi sunar.

Bu Yazımızda Okuyun :   Sun Coin Geleceği ve Yorum 2021-2022-2023-2024-2025
”Google
Beğen