Teknobu

Squid Game Tarzı Diziler Nelerdir? 2021


Squid Game Tarzı Diziler Nelerdir? 2021

Squid Game Tarzı Diziler Nelerdir? 2021

Squid Game Tarzı Diziler İzlemek mi istiyorsunuz, bu yazımızda sizlere Squid Game Benzeri seveceğiniz dizileri sizler için sıraladık.

Squid Game Şu anda Netflix’te dünyanın en çok izlenen dizisi ve tüm zamanların en çok izlenen dizisi olmaya aday! Dizi sonunda ölüm oyunlarını ana akım haline getiriyor. Ne yazık ki kıt bir tür olmasına rağmen (diğer türlerle karşılaştırıldığında), aynı adrenalin pompalayan, akıllara durgunluk veren hisleri sağlayacak bazı gizli mücevherler var. İzleme keyfiniz için hemen izleme sıranıza eklemeniz gereken Squid Game Tarzı diziler ve filmlerin bir listesini hazırladım. işte Squid Game Benzeri Diziler;

Squid Game Tarzı Diziler
Squid Game Tarzı Diziler

Squid Game Tarzı Diziler Nelerdir?

Aşağıda sizler için hazırladığımız Squid Game Tarzı Diziler yer almaktadır.

1: Alice in Borderland

Yayınlandığından bu yana Squid G ames ile yapılan en büyük karşılaştırma , açık arayla Alice in Borderland . Önerme: Hiçbir zaman potansiyeline ulaşamayan dahi bir oyuncu olan Arisu, kendini aniden Tokyo’nun terk edilmiş bir versiyonunda bulur ve burada gizemli bir varlık tarafından kafasına lazerle vurulmaktan kaçınmak için hayatı tehdit eden oyunlarda rekabet etmesi gerekir. Hayatta kalırsanız, birkaç günlük bir “vize” alırsınız ve ardından isteyerek başka bir oyuna geri dönmeniz gerekir. Doğal olarak ittifaklar kurulur, dostluklar sınanır, ihanetler yapılır.

Bu Yazımızda Okuyun :   El İle Kıyafetlere Kolay Bir Şekilde Nakış Nasıl Yapılır ? 2021

2: As the Gods Will

Hayatının sıkıcı olduğundan şikayet etme – Shun Takahata yaptı ve ertesi gün okulda bir öldürme oyununa katılmak zorunda kaldı. Sıkıcı dışında her şey, ilk oyun Red Light, Green Light’ın (Daruma-san ga koronda) Japonca versiyonudur – kaybetmenin cezası ölümdür. Bunu takip eden diğer oyunlar, basketbol, ​​Kagome Kagome ve Kick the Can gibi tehlikeli ve kaotik.

3: Liar Game

Bir üniversite öğrencisi, Yalancı Oyun adlı gizemli bir realite şovuna katılmaya davet edildiğinde, katılımcıların birbirlerini kandırarak başarılı oldukları psikolojik bir hayatta kalma oyununda umduğundan fazlasını bulur. En büyük düzenbaz olan kazanır – başka ne? – çok güzel bir para ödülü.

4: Battle Royale

Pek çok ölüm oyununa ilham veren efsanevi film, 42 dokuzuncu sınıf öğrencisi ıssız bir adaya gönderilir. Ama bu cennet değil – boyunlarına patlayıcı bir tasma takılıyor ve birbirlerine birbirlerini öldürmeleri ve ayakta kalan son kişi olmaları için bir görev veriliyor. Bir harita, yiyecek ve çeşitli silahlarla donatılmış olarak, yalnızca hayatta kalan son kişinin adayı terk etmesine izin verildiği söylendi. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Yurtdışından İbana Para Gönderme 2021

6: Memories of the Alhambra

Kendi başına bir ölüm oyunu değil, ama bu şovda oyunlar ve ölüm var. Gelişmiş bir AR oyunuyla ilgili Netflix Kore draması, aklınıza gelebilecek hemen hemen her türden öğeler içeriyor: bilim kurgu, fantezi, macera ve romantizm. Bildiğinizi sandığınız artırılmış gerçekliği unutun; Bu yeni ve karmaşık sürüm, oyun ile gerçek hayatı ayırt edememeniz için bir kontakt lens aracılığıyla görmenizi sağlar. Ancak bir sistem arızası, kullanıcıların acı hissetmesine ve yaralarından dolayı ölmesine neden olduğunda, CEO Yoo Jin-woo’nun bunun neden olduğunu ve bunu durdurmak için ne yapabileceklerini bulmak için kayıp oyun kodlayıcısını bulması gerekir.

”Google
Beğen