Web Analytics
Teknobu

Tatlarin Köyü Nereye Bağlı, Nasıl Gidilir? 2022
Tatlarin Köyü Nereye Bağlı, Nasıl Gidilir? 2022

Tatlarin Köyü Nereye Bağlı, Nasıl Gidilir? 2022

Tatlarin Köyü Nereye Bağlı, Nasıl Gidilir? Bu yazımızda sizlere Tatlarin köyü hakkında bilgiler vereceğim tatlarin köyü yol tarifini hemen alın.

Burası ziyaret etmeniz gereken bir yer, gizli ve saklı bir yerde. Bugün sizlere yeraltı şehri Tatlarin hakkında bilgi vermek istiyoruz. Kapadokya’nın görkemi sadece ülkemizle sınırlı değil, tüm dünyaya yayılıyor. Her yıl yüzbinlerce yerli ve yabancı turist Kapadokya bölgesinin birbirinden güzel yerlerini ziyaret etmekte ve unutulmaz anlar yaşamaktadır.

Tatlarin Köyü Nereye Bağlı, Nasıl Gidilir?

Tatların Köyü Yolu 38.636578 enlem ve 34.470158 boylamda yer almaktadır. Acıgöl ilçesine bağlıdır. Tatların Köyü Yolu haritası Nevşehir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Tatların Köyü Yolu posta kodu 50230. Tatların Köyü Yolu GPS koordinatları 38° 38´ 11.6808″ ve 34° 28´ 12.5688″.

Tatlarin Köyü Nereye Bağlı
Tatlarin Köyü Nereye Bağlı

Nasıl Gidilir: Tatlarin yeraltı şehri, Nevşehir’in Acıgöl ilçesine 10 km mesafede, Tatlarin ilçesi sınırında yer almaktadır. Nevşehir’den yapacağınız günübirlik bir otobüs turu ile yeraltı şehrine trafik sorunu yaşamadan ulaşabilirsiniz. Nevşehir ile Acıgöl arası yaklaşık 25 km’dir. Nevşehir yönünden geliyorsanız Nevşehir – Acıgöl – Tatlarin yönünü kullanmalısınız. Aksaray yönünden geliyorsanız Aksaray – Acıgöl – Tatlarin yönünü kullanmalısınız. Aksaray ile Acıgöl arası yaklaşık 50 km’dir.

”Google
17 Beğenmekten Vazgeç