Teknobu

Taktir Teşekkür Belgesi: Soru Cevap 2022
Taktir Teşekkür Belgesi: Soru Cevap 2022

Taktir Teşekkür Belgesi: Soru Cevap 2022

Merhabalar arkadaşlar bu yazımızda genel olarak Taktir Teşekkür belgesi ile ilgili genel sorulan soruları cevapladık. Öğrenci kardeşlerimizin bizlere sordukları soruları sitemizde bulabilirsiniz.

Bu yazımızda genel olarak soru cevap yaptık arkadaşlar öncelikle sorulmuş soruların bir listesini çıkarttık sorulmuş soruların bazı örnekleri şu şekildedir. 60 ortalama ile teşekkür alınır mı, 45 in altında notu olan teşekkür alabilir mi, teşekkür takdir kaç puanla alınıyor, ortalaması kaç olan teşekkür alır, kaç puan üstü teşekkür alınır, takdir teşekkür hesaplama 10 imam hatip, takdir teşekkür hesaplama 11 imam hatip, zayıfı olan teşekkür alabilir mi, ortalama kaç olursa sınıfta kalınır ortaokul, ortalama 70 olursa teşekkür alınır mı gibi soruları cevapladık.

Taktir Teşekkür Belgesi: Soru Cevap 2022

Taktir Teşekkür Belgesi
Taktir Teşekkür Belgesi

Aşağıda soru cevap yaptık. Umarım sizlere faydalı olmuştur.

Bu Yazımızda Okuyun :   Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ücretli ve Ücretsiz

Ortalama Kaç Olursa Sınıfta Kalınır Ortaokul?

Ortaokulda ortalama kaç olursa sınıfta kalınır sorusunun cevabını cevapladık. Ortaokulda not ortalaması 45’in altında ise öğrenci sınıfta kalabilmektedir. Ortaokullarda pek sınıfta kalma olmamaktadır.

Ortalama 70 Olursa Teşekkür Alınır mı?

Hocam ortalama 70 olursa teşekkür alınır mı sorusu da çok soruldu işte cevabı:

İlkokul 4 üncü sınıf ile ortaokul ve imam-hatip ortaokullarının bütün sınıflarında puan ortalaması Türkçe dersinden 55.00, diğer derslerin her birinden 45.00 puandan aşağı olmamak şartı ile tüm derslerin dönem ağırlıklı puan ortalaması 70.00-84.99 olanlar “Teşekkür” belgesi almaya hak kazanırlar.

Ortaokulda Teşekkür Kaç Puanla Alınıyor?

Ortaokulda teşekkür belgesi almak için ortalamanız 70.00-84.99 puan ortalaması arasında olmalıdır.

Karnede 2 Olursa Teşekkür Alınır mı?

Karnede 2 Olursa Teşekkür Alınır mı? Sorusunun cevabı ise: Eğer ortalamanız yetiyorsa evet alabilirsiniz.

Zayıfı Olan Teşekkür Alabilir mi?

Zayıfı Olan Teşekkür Alabilir mi? Öğrencinin eğer karnesinde 1 tane bile zayıfı var ise herhangi bir belge almaya hak kazanamaz. Yani teşekkür belgesi alınmaz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Soru İşaretinden Sonra Büyük Harfle Mi Başlanır? 2021

45’in Altında Notu Olan Teşekkür Alabilir mi?

45’in Altında Notu Olan Teşekkür Alabilir mi? Eğer öğrencinin karnesinde 45 ve altı puanı varsa belge alması imkansızdır. Teşekkür belgesi alamaz.

60 Ortalama İle Teşekkür Alınır mı?

60 Ortalama İle Teşekkür Alınır mı? 60 ortalama ile teşekkür belgesi malesef alınmaz teşekkür belgesi 70 ve 84,99 puan aralığında olursa teşekkür belgesi alınabilir.

”Google
16 Beğen