Web Analytics
Teknobu

Survivor Ayşıl Ne Zaman, Hangi Sezon Yarıştı? 2022
Survivor Ayşıl Ne Zaman, Hangi Sezon Yarıştı? 2022

Survivor Ayşıl Ne Zaman, Hangi Sezon Yarıştı? 2022

Survivor izleyicileri Ayşıl isimli yarışmacının ne zaman yarıştığını araştırmaya başladı. Peki Survivor Ayşıl Ne Zaman, Hangi Sezon Yarıştı? işte tüm detaylarıyla açıkladık.

Survivor 2022’de ikinci haftada 4 isim all star yedek kadrodan yarışmaya dahil oldu. Nisa, Yunus Emre, Ayşıl ve Parviz’in katıldığı programda Ayşıl ünlüler takımına geçti. Kıyasıya rekabetin yaşandığı programda Ayşıl’ın kariyeri ise merak konusu oldu. İşte Survivor Ayşıl Ne Zaman, Hangi Sezon Yarıştı? hemen öğrenelim.

Survivor Ayşıl Kimdir?

Survivor Ayşıl Ne Zaman
Ayşıl Ne Zaman Yarıştı

1978 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.  Marmara Üniversitesi’nde Dış Ticaret okuduktan sonra New York’ta Berkeley College üniversitesine giderek ekonomi eğitimi aldı. Bir dönem Amerika’da yaşamaya başlamış ve kendisine bir işletme açmıştı. Daha sonra tekrar Türkiye’ye dönerek özel bir firmayla anlaşmış ve 7 yıl bu firmanın Türkiye müdürlüğünü yaptı.

Survivor Ayşıl Ne Zaman, Hangi Sezon Yarıştı?

Ayşıl daha önceki yıllarda Survivor yarışmasına katılmıştı. Ayşıl Survivor yarışmasına 2007 yılında katılmıştı. 2007 sezonunda yarışan Ayşıl, Kanaryalar Aslanlar sezonunu ikinci sırada tamamlamıştı.

Daha önceden Survivor ve Fear Factor yarışmalarına katılmış bir isim olan Ayşıl Özaslan, “Boxun Yıldızları” programına da katılmıştır.

Ayşıl Özaslan İnstagram Hesabı

Yarışmacı @aysilozaslan Instagram hesabını kullanıyor. 

”Google
12 Beğen