Teknobu

Summertime Saga Apk Türkçe İndir 2021


Summertime Saga Apk Türkçe İndir 2021

Summertime Saga Apk Türkçe İndir 2021

Summertime Saga Apk 2021 Türkçe en son sürümünü indirmek istiyorsanız , Sitemizde bulunan indirme bağlantısına tıklayın ve indirin.

Summertime Saga Apk , androidin en popüler Maceracı ve hikaye odaklı oyunlarından biridir. Summertime Saga, görsel tarzda bir roman ve babasının flörtüyle ilgili gerçeği bulmaya çalışan ve bir flört bulmaya çalışan bir kahramanın hikayesini izleyen açık bir flört oyunudur.

Summertime Saga Apk , oyunun maceracı doğası ve şaşırtıcı özellikleri nedeniyle Android’de popülerdir. Oyun, şaşırtıcı karakterleri, grafikleri, hikaye modu ve farklı erotik durumları ile popülerdir.

Oyunun resmi geliştiricileri Venox Apps & Games’dir. İlk olarak 2018’de piyasaya sürüldü, ancak oyun hala geliştirme modunda ve düzenli olarak yeni özellikler. Oyun şu anda 5 Milyon Artı indiriliyor ve Android, iOS ve PC için mevcut.

Summertime Saga Apk , minimum 50 MB dahili depolama alanına sahip 4.1 veya üzeri bir Android sürümüne sahip herhangi bir Android cihazına indirilebilir.

Summertime Saga Apk Hakkında

Summertime Saga Apk
Summertime Saga Apk

Summertime Saga , bir çocuğun babasının randevusunun nedenini bulmaya çalıştığı, görsel olarak kurgusal bir erotik romanın modelini takip eder. Okula giden bir çocuk olan hikayenin erkek baş karakteri de duygusal durumlara karışır ve tarihi bulur. Oyun, erkek karakterin hayatın farklı duygusal yüzlerinden geçtiği ve farklı bir kadınla birlikte olduğu bir hikaye biçiminde devam ediyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   ReBrawl Apk indir Son Sürüm 2021

Oyun tamamen reyting ve romantik ilişkilerle ilgili olmasa da, oyunun popülaritesi yine de hikaye dizisinin flört kısmından kaynaklanıyor. Summertime Saga Apk , oyunculara her aşamada farklı seçenekler sunulan ve hikayenin kaderini belirleyen hikaye modu türünde bir oyundur. Hikâyenin ana karakteri babasını kaybetmiş yetişkin bir çocuk olduğundan, büyük bir kısmı farklı kadınlarla ilişkilere girmek ve farklı duygular yaşamaktan ibarettir.

Oyun, karakterin para ve madeni para kazanacağı bir çalışma modu seçmenizi gerektirecek. Ne kadar çok iş yaparsanız, o kadar çok kazanırsınız ve o kadar çok seçeneğiniz olur. Seviyelerin ilerlemesiyle kilidini açan farklı çalışma modları vardır.

Summer Time Saga Apk 2021 Ana Özellikler

  • Oyuncuların artık oyun konumları ve nasıl kaydedileceği konusunda endişelenmelerine gerek yok çünkü artık her yeni yere gittiğinizde oyunu kaydetmeniz gerekmiyor. Oyun, konum değiştiğinde otomatik kaydetme özelliğine sahiptir.
  • Oyuncular, oyundaki başarılarınızı ve ilerlemenizi takip etmenizi sağlayan oyunun özelliği sayesinde ilerleme çubuklarını kolayca görebilirler.
  • Artık sahil evlerinin muhteşem deneyimini yaşayabilirsiniz. Sahil evleri satın alabilir ve orada da kalabilirsiniz. Evde uyuyabilirsin; bir kez satın almanız yeterlidir.
  • Başarılarınızı kolayca artırabileceğiniz çeşitli mini oyunlar mevcuttur.
  • Şimdi bu oyun size oyun içinde flört edebileceğiniz flört sistemi özelliğini sunuyor.
  • Hikaye anlatımının yanı sıra evrenin de genişlemesi var; kilidini açmak için farklı başarılara sahip olacağınız çeşitli konumlara sahip olacaksınız.
Bu Yazımızda Okuyun :   Getcontact APK Android ve iOS İçin Ücretsiz Uygulamayı İndirin (Son Sürüm) 5.4.0

Acele et! Bu muhteşem hikaye oyununun ve romantizmin tadını çıkarın. Bu oyunu indirin ve deneyimleyin.

Summer Time Saga Apk İndir

Aşağıdaki bağlantıdan son sürüm türkçe summer time saga apk’yı indirin.

Summertime Saga Apk
Summertime Saga Apk
”Google
4 Beğen