Teknobu

PUBG New State Alpha Test Apk 2021 İndir


PUBG New State Alpha Test Apk 2021 İndir

PUBG New State Alpha Test Apk 2021 İndir

Krafton, PUBG New State Alpha Test Apk sürümünü yepyeni haritalar, silahlar ve daha fazlasıyla yayınladı. Sizde hemen Pubg New State Alpha Test Apk Sürümünü indirin.

PUBG Mobile’ın yeni bir son teknoloji android versiyonu, PUBG New State Alpha Test Apk adlı KRAFTON tarafından piyasaya sürüldü. İçeride Araçlar ve Haritalar dahil olmak üzere farklı temel özellikler eklenmiştir. Bu yeni beta sürümünü deneyimlemek için PUBG New State Alpha Test Apk ve OBB dosyaları ile nasıl indirebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

PUBG New State Alpha Test Apk Nedir?

PUBG New State Alpha Test
PUBG New State Alpha Test Apk

PUBG New State Alpha Test Apk KRAFTON tarafından geliştirilen ve yönetilen bir çevrimiçi android oyun uygulamasıdır. Daha önce Tencent tüm bu değişiklikleri yapmasına rağmen Ancak ülke politikası ve kullanıcı güvenliği göz önüne alındığında artık bu görev KRAFTON’a verilmiştir.

PUBG’nin önceki sürümlerinden bahsetmişsek, bunlar hala tamamen Tencent tarafından yönetiliyor. Ancak bu yeni durum alfa beta oyun uygulaması hakkında konuştuğumuzda. Daha sonra bu uygulama, KRAFTON dahil olmak üzere tamamen PUBG Studio tarafından yönetilmektedir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Kinemaster Pro Apk İndir Son Sürüm (Kilitsiz Filigransız) v4.16.5.18945

PUBGMobile’ın bu yeni beta sürümüne çok sayıda ekleme yapıldı. Buna 8×8 Yeni Haritalar, Yeni Silahlar, Görünümler, Araçlar, Dronlar, Füzeler ve Roketler vb. dahildir. Bu beta sürümüne katılmayı başaranların benzersiz görünümler kazanacağını unutmayın.

Böylece ödüllendirilen Kaplamalar kalıcı olarak erişilebilir ve orijinal sürümde kullanılmak üzere erişilebilir olacaktır. Beta sürümü içindeki oyun özelliklerinden bahsedecek olursak. Ardından, oyunculara anında yakınlaştırma kapasitesiyle gerçekçi bir deneyim sunmak için ultra grafikler kullanılır.

Bu yeni oyun uygulamasının içerisinde yeni nesil grafikler kullanılmış dersek yanlış olmaz. Sadece PUBG New State Alpha Test Apk OBB’yi yükleyin ve bu yeni nesil oyun uygulamasını avucunuzun içinde tutun. Oyuncuların oyuna erişim sırasında karşılaşabilecekleri bazı sorunlar bulunmaktadır.

En büyük sorun, bu oyun uygulamasının ülke kısıtlaması olmasıdır. Bu, ülke sınırları dışında yaşayan insanların oyuna yaklaşamayacakları anlamına gelir. Şu anda, beta sürümü yalnızca ABD mobil kullanıcıları için erişilebilir ve çalışır durumda.

Amerika Birleşik Devletleri dışında, oyuncular beta sürümünü android cihazlarda indiremeyebilir ve çalıştıramayabilir. Ancak oyuncunun heyecanı ve isteği göz önünde bulundurularak. Android kullanıcıları için bu mükemmel çözümü hiçbir risk almadan getirdik.

Bu Yazımızda Okuyun :   Critical Ops Radar Hack 2021 Son Sürüm

Oyuncuların beta panosunu kolayca edinmelerine yardımcı olacak adımları içeren püf noktalarından bahsedeceğiz. Bu beta sürümünü başlatmanın temel amacı, Yeni Nesil Dinamik oyun deneyimi sağlamaktı. Deneyim dahil grafiklerin ultra olacağı yer.

Bu en yeni oyun uygulamasına katılmak için bir fırsat bekliyor ve arıyorsanız. O zaman PUBG New State Alpha Test Mobile’ın Apk plus OBB dosyalarını buradan indirmenizi öneririz. Ultra grafiklerle yeni nesil oyun deneyiminin keyfini çıkarın.

Oyunun Temel Özellikleri

PUBG New State Alpha Test Apk
PUBG New State Alpha Apk
 • Apk artı OBB’yi buradan indirmek ücretsiz.
 • Dosyaları yönergeleri dikkate alarak doğru bir şekilde yüklemek, doğrudan erişim ana panosunu sunacaktır.
 • Farklı Haritalar, Füzeler, Araç, Silahlar ve Görünümler eklendi.
 • Gerçekçi bir deneyim için ultra grafikler kullanılır.
 • Ana gösterge panosunu aşmak için ön kayıt gereklidir.
 • Royal Pass tamamen açıktır ve tüm kısıtlamalar kaldırılmıştır.
 • Cihazın köklenmesi gerekmez.
 • Android cihazların içine yüklemek için tamamen güvenli ve yeşil.
 • Oyun içine katılmak için abonelik gerekmez.
 • Oyunun kullanıcı arayüzü ultra ve dinamiktir.

Oyunun Ekran Görüntüleri

PUBG New State Alpha Test
PUBG New State Alpha Test Apk

PUBG New State Alpha Test Apk Nasıl İndirilir

İndirmeyi bitirdiğinizde unutmayın. Bir sonraki aşama, PUBG New State Alpha Test Download’ın kurulumu ve entegrasyonudur. Bunun için Android kullanıcılarının aşağıdaki adımları doğru bir şekilde takip etmelerini öneririz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Real Car Parking Master Apk İndir 2021 Güncel

PUBG: New State test alpha APK ve OBB dosyaları sırasıyla 70 MB ve 1 GB civarındadır. Android cihazınızda gerekli boş alana sahip olduğundan emin olun ve ardından PUBG: New State’i indirip yüklemek için aşağıda belirtilen adımları izleyin.

 • Öncelikle buradan Apk ve OBB dosyasını indirin.
 • Ardından Android cihazın içine Apk yükleyin.
 • Şimdi indirilen OBB dosyasını kopyalayın ve Android> OBB> com.pub.newstate.beta içine yapıştırın
 • Obb kurulumu ve kopyalanması tamamlandıktan sonra.
 • Şimdi ABD IP Adresine erişim için de bir VPN kurun.
 • Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu oyun uygulaması ülke kısıtlamalıdır.
 • Artık kurulumu ve ABD sunucusunu almayı bitirdiniz.
 • Ardından yeni PUBG Mobil oyun uygulamasını başlatın.
 • Hepsi bu kadar

PUBG New State’in apk ve obb dosyasını başarıyla yüklediniz. Şimdi oyunu başlatın ve oynayın. Test edin ve geri bildirimleri geliştiricilerle paylaşın, böylece gerektiğinde geliştirebilirler ve son lansmanı halk için yapabilirler. Ayrıca PUBG New State oynama deneyiminiz hakkında aşağıdaki yorumları paylaşın. 

PUBG New State Alpha Test Apk İndir

Aşağıdaki bağlantıdan PUBG New State Alpha Test Apk dosyasını indirebilirsiniz.

PUBG New State Alpha Test
PUBG New State Alpha

PUBG New State Alpha Test Obb İndir

Aşağıdaki bağlantıdan PUBG New State Alpha Test Obb dosyasını indirebilirsiniz.

PUBG New State Alpha Test
PUBG New State Alpha
”Google
4 Beğen