Teknobu

PUBG Karakter Değiştirme Nasıl Yapılır? 2021


PUBG Karakter Değiştirme Nasıl Yapılır? 2021

PUBG Karakter Değiştirme Nasıl Yapılır? 2021

Merhaba değerli teknobu.net okuyucuları bu yazımızda sizlere pubg karakter değiştirme nasıl yapılır sizlere bunu anlatacağız.

PUBG Mobile dünyayı kasıp kavurdu ve oyun kısa sürede büyük bir ün kazandı. Milyonlarca oyuncu bu oyunu her gün oynuyor ve bunun arkasındaki birkaç neden, sürekli güncellemeler ve dakika ayrıntılarını özelleştirme seçeneği. İkincisinden bahsetmişken, PUBG Mobile’daki benzersiz özelliklerden biri, karakterin görünümünü değiştirmek.

Bu özellik, oyuncuların karakterlerini isteklerine göre özelleştirmelerini sağlar. Ancak, PUBG Mobile kullanıcıları, görünümü değiştirme seçeneğinin yalnızca varsayılan karakter için mevcut olduğunu ve başka herhangi bir karakter için kullanılamayacağını hatırlamalıdır.

PUBG Karakter Değiştirme Nasıl Yapılır?

PUBG Karakter Değiştirme
PUBG Karakter Değiştirme

Pubg karakter görünümü nasıl değiştirilir işte adım adım sizlere anlattık aşağıdaki adımları uygulayın.

Adım 1: Seçenek daha önce de belirtildiği gibi sadece onlar için mevcut olduğundan, oyuncunun ilk önce varsayılan karakteri seçmesi gerekecektir.

Adım 2: Ardından, envanter sekmesinde oyuncu ekranın sol tarafında “görünüm” menüsünü bulacaktır.

Adım 3: Oyuncunun bu “görünüm” düğmesine tıklaması gerekir.

Adım 4: Kullanıcı, mevcut çeşitli seçenekleri kullanarak karakterleri ihtiyaçlarına göre özelleştirebilir.

Adım 5: Ardından, özelleştirmenin tamamlanması için belirli bir miktarda Savaş Puanının harcanması gerektiğini bildirerek “Tamam”a tıklamaları gerekir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077 Information Braindance Görevi Nasıl Tamamlanır ?

Kullanıcılar hem kadın hem de erkek karakterleri özelleştirebilir ve görünümleri değiştirmek için gereken savaş puanı miktarı, yapılan değişikliklerin miktarına bağlı olacaktır.

PUBG Karakter Değiştirme
PUBG Karakter Değiştirme

Ayrıca oyuncuların görünüşünü değil, diğer karakterlerin kıyafetlerini değiştirebileceğini de belirtmek gerekir. 

Sık güncellemeler ve yeni özelliklerin tanıtılması, oyuncuları PUBG Mobile’dan ayrılmaktan alıkoyan nedenlerden birkaçı olmuştur. Birkaç gün önce oyuna Andy karakteri eklenirken, 0.18.0 güncellemesi altında yeni bir KD hesaplama yöntemi de eklenmişti.

”Google
6 Beğenmekten Vazgeç