Teknobu

Android İçin Subway Surfers Yüklemek (İndir) 2021


Android İçin Subway Surfers Yüklemek (İndir) 2021

Android İçin Subway Surfers Yüklemek (İndir) 2021

Android telefonlarınıza subway surfers yüklemek için doğru yere geldiniz. Sizlere nasıl yükleyebileceğinizi aşağıda anlatacağız. Gelelim Subway Surfers Yüklemek için neler yapılacağına.

Android İçin Subway Surfers

Android, dünyadaki en popüler mobil işletim sistemlerinden biridir. Dışarıdaki tüm akıllı telefonların yaklaşık% 72’si Android işletim sisteminde çalışıyor ve bunun da birkaç nedeni var. Android açık kaynaklı bir yazılımdır ve Android’de ihtiyaçlarınıza göre yapılandırabileceğiniz pek çok özelleştirme seçeneği vardır. Ayrıca Android cihaz kullanıyorsanız, üzerinde de bazı oyunlarınız olabilir. Dünya genelindeki kullanıcı sayısı göz önüne alındığında Android için her gün binlerce oyun ve uygulama piyasaya sürülüyor.

Bunlardan sadece bazı oyunlar dünya çapında iyi popülerlik kazanıyor ve oynaması da eğlenceli. Subway Surfers gibi oyunlar dünya çapında büyük bir popülariteye sahip ve bu oyunun geliştiricileri onu diğer mobil işletim sistemleri için de başlattı. Bu oyunu daha önce oynamadıysanız, bir kez oynamayı denemelisiniz ve bu oyuna aşık olacağınıza bahse gireriz. Subway Surfers, temelde Kiloo tarafından geliştirilen sonsuz bir koşu oyunudur ve yalnızca Google Play Store’da 500 milyondan fazla indirilmiştir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Kick the Buddy Apk Mod (Sınırsız Para / Altın) İndir 2021
Subway Surfers Yüklemek
Subway Surfers Yüklemek

En Son Subway Surfers MOD Android Özellikleri

  • Subway Surfers, tüm cihazlarda iyi görünmesini sağlayan gerçekten şaşırtıcı ve yüksek kaliteli renkli ve canlı HD grafiklere sahiptir.
  • Subway Surfers oyununun son sürümü sizi yepyeni ve güzel bir İzlanda turuna çıkaracak.
  • Oyun oynarken bulabileceğiniz Android için en yeni Subway Surfers oyunlarında bazı gizli Paskalya yumurtaları vardır.
  • Subway Surfers’da gerçekten çok hızlı kaydırmalı akrobasi vardır, bu yüzden oynarken iyi tepkiler alırsınız.
  • Ayrıca bu oyunda arkadaşlarınıza meydan okuyabilir ve onlara yardım edebilir ve sosyal medya hesaplarınızı bağlayabilirsiniz.
  • En son sürümde, katılarak talep edebileceğiniz Haftalık Av ödülleri bulunmaktadır.
  • Subway Surfers mega MOD APK’de her şeyin kilidi açılmıştır, böylece istediğiniz herhangi bir tahta veya karakterle oynayabilirsiniz.

Subway Surfers Yüklemek İçin İndirme Bağlantısı

Artık Subway Surfers oyunu ve MOD sürümü hakkında çok şey biliyorsunuz. Bu yüzden, Subway Surfers APK MOD’u indirebileceğiniz yerden size bağlantı sağlama zamanı. Subway Surfers APK MOD ücretsiz indirme bağlantılarını kanıtlayan birçok web sitesi olduğunu, ancak bazılarının eski sürüm APK’ları olduğunu unutmayın. Subway Surfers MOD APK yeni sürümünü indirmek için bağlantıdan bahsettik. 

download 19
”Google
10 Beğenmekten Vazgeç

Yapılan Yorumlar