Teknobu

Squid Game Yaş Sınırı, Kaç Yaşındakiler İzleyebilir?


Squid Game Yaş Sınırı, Kaç Yaşındakiler İzleyebilir?

Squid Game Yaş Sınırı, Kaç Yaşındakiler İzleyebilir?

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere squid game yaş sınırı kaçtır? Kaç yaş ve üstündekiler için izlemesi uygundur bunlardan bahsedeceğiz.

Squid Game Yaş Sınırı Kaçtır?

Squid Game Yaş Sınırı Birleşik Krallık’ta 15 yaş üzeri veya ABD’de ‘olgun izleyiciler’ anlamına gelen MA olarak derecelendirildi. Bu nedenle, 15 yaş altı çocuklar için uygun değildir.

Belirtildiği gibi, bu serideki yarışmacılar, onları öldürebilecek oyunlarda rekabet etmek zorundadır. Örneğin, Kırmızı Işık, Yeşil Işık sırasında kırmızı ışıkta koşarken yakalanan oyuncular oyunun dışında kalmazlar, vurularak öldürülürler. Bu arada, bal peteğinden şekiller kesme oyunu, bal peteğini kırarlarsa oyuncuların hayatlarına da mal olabilir. Yani hayır, kesinlikle çocuklar için uygun değil.

Squid Game Yaş Sınırı
Squid Game Yaş Sınırı

Dizi genç izleyiciler için çok şiddetli olmakla kalmıyor, aynı zamanda birçok okul velilere, Squid Game’den sahneleri ve oyunları canlandırmaya çalışan öğrencilere yaptırım uygulanacağını açıklayan mektuplar yazmak zorunda kaldı .

Londra’nın doğusundaki Ilford’dan bir baba tweet attı: “Çocuklarımın okulunun ebeveynlere, çocukların Squid Game’in kendi versiyonlarını oynadığını ve çocuklarının Squid Game’i taklit etmesi durumunda ebeveynlerin yaptırım uygulanacağını söyleyen bir mektup göndermek zorunda kalmasına inanamıyorum. . Bu şovun popülaritesi bir sonraki seviye.”

Bu Yazımızda Okuyun :   Squid Game'den Sonra En Çok İzlenen Dizi Hangisidir?

John Bramston İlkokulu ayrıca velilere, çocukların oyunları yeniden canlandırmasından kaynaklanan, öğrenciler arasında sorunlar çıktığını söyledi.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç