Teknobu

Squid Game Token Satılmıyor İşte Detayları (2021)


Squid Game Token Satılmıyor İşte Detayları (2021)

Squid Game Token Satılmıyor İşte Detayları (2021)

Squid Game Token Satılmıyor , Squid Game Coin Satılmıyor neden satılamıyor squid game token güvenli değil mi işte tüm detaylarıyla.

Coin yatırımcıları son günlerde internet ortamında yaptıkları araştırmalarda Squid game token satılmıyor veya Squid Game Coin satılmıyor gibi araştırmalar yapmaktalar. Peki neden böyle bir araştırma içersine girildi squid game coin dolandırıcı mı yoksa güvenilir mi yatırım yapmak doğru mu işte tüm detaylarıyla açıkladık.

Squid Game Token Satılmıyor

Squid Game Token Satılmıyor
Squid Game Token Satılmıyor

Yatırımcılar, Netflix’in aynı adlı dizisinden esinlenen Squid Game tokenlerini satamadıklarını iddia ediyor.

SQUID tokeni, bu hafta dünya çapında çeşitli finans ve kripto para medyalarında manşetlere taşındı. Yine de, herkesin umduğu mucize olmayabilir.

Bir haftadan kısa bir sürede %110.000’in üzerine çıktıktan sonra, astronomik kazançların ardından tokenlerini satamayan “yatırımcılar”ın raporları tüm internette ortaya çıkmaya başladı.

Belirteç, Coinmarketcap’te listelenen kripto para birimleri arasında 2905. sırada yer alıyor, ancak fiyat toplayıcı, token’a yatırım yapmanın yüksek riski hakkında zaten bir afiş uyarısı koydu , çünkü arka satışları engelliyor olabilir – birkaç kripto dolandırıcılığında her yerde bulunan bir şey.

Bu Yazımızda Okuyun :   Squid Game Şekeri Nasıl Yapılır? (Kurabiye Tarifi) 2021

Netflix’in aynı adlı dizisinden esinlenen yeni token Squid Game (SQUID), geçtiğimiz günlerde piyasaya sürüldükten sonra yüzde 45 bin değer artışı gösterdi. Ne var ki bazı yatırımcılar, tokenlerini satamadığını iddia ediyor.

Dev kripto para takip sitesi CoinMarketCap, SQUID token ile ilgili “Kullanıcıların bu tokeni PancakeSwap’te satamadıklarına dair birden fazla rapor aldı. Lütfen alım satım yaparken dikkatli olun,” diye uyardı.

CMC’ye göre PancakeSwap, şu anda SQUID alım satımının yapılabileceği tek piyasa konumunda. 5,71 dolardan işlem gören token, 7 milyon dolarlık günlük işlem hacmiyle CMC’de en fazla değer kazananlar arasında.

SQUID’in akılalmaz değer artışı tokenini satamayan yatırımcı söylentileriyle birleşinde, bazı kripto meraklıları ve tokenin dolandırıcılık olabileceğini iddia etmeye başladı.

Twitter kullanıcısı Crypto Tyrion, Squid Game tokenin internet sitesinde bahsi geçen kurucularının LinkedIn hesabı olmadığına dikkat çekti. Buna ek olarak, Squid Game tokenin Twitter hesabından paylaşılan gönderiler de yorumlara kapalı. Projenin Telegram veya Discord kanalı da bulunmaması nedeniyle Crypto Tyrion, tokenin kesinlikle dolandırıcılık olduğuna inanıyor.

Diğer bazı yorumcular ise Squid Game tokenin teknik kılavuzundaki bariz sorunlara dikkat çekti. Popüler dolandırıcılık kontrol kaynağı Scamadviser.com’a göre, Squid Game tokenin internet sitesi 45/100 güven puanına sahip ve bu nedenle şüpheli duruyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Microsoft Excel'e 5 ücretsiz alternatif

Squid Game token, oyuncuların yüklü bir ödeme almak umuduyla ölümcül oyunlar oynadıkların Netflix’in aynı adlı dizisinden ilham alıyor. Tokenin ödül kazanmak isteyen oyunculara altı adet çevrimiçi oyuna katılma hakkı verdiği söyleniyor.

CMC, cuma günü paylaştığı gönderisinde SQUID fiyatındaki son rallinin, projenin teknik kılavuzunda bahsedilen Squid Game oyununu oynamanın, SQUID birikim gereklilikleri nedeniyle çoğu katılımcı için imkansız hale geleceği anlamına geliyor olabileceğini söyledi. Altıncı ve son oyun, oyuncuların çeviri yayın saati itibarıyla değeri 80 bin doları geçen 15 bin SQUID bulundurmalarını gerekli kılıyor.

Cointelegraph, konuyla ilgili Squid Game internet sitesinde paylaşılan bilgileri kullanarak iletişime geçmeye çalıştı fakat dönüş alamadı.

”Google
Beğen