Teknobu

Squid Game Sonunda Ne Oluyor? (Özet) 2021


Squid Game Sonunda Ne Oluyor? (Özet) 2021

Squid Game Sonunda Ne Oluyor? (Özet) 2021

Merak edilen sorulardan birisi olan Squid Game Sonunda Ne Oluyor? merakla araştırılıyor. İşte bu yazımızda sizlere Squid Game Sonunda Ne Oluyor bunu anlatacağız.

Squid Game Sonunda Ne Oluyor?

Squid Game’in 9. Bölümü, çocukken oynanan kalamar oyununun kurallarına bir göz atarak bu finale başladığı gibi başlıyor. Bu son meydan okuma için iki yarışmacı kaldı – Sang-Woo ve Gi-Hun. Her şey buna bağlı. Kalamar oynayacaklar ve her biri hücum veya savunmanın karşı tarafında olacak. Ancak Gi-Hun hücumu seçer.

VIP’lerin yukarıdan ilgiyle izlediği Ön Adam, bu oyunun çocukluk günlerinden en fiziksel ve şiddetli olduğunu doğrulayarak ekstra anlatım ekler.

Bununla ilgili birkaç kural var, ama sadece birkaçı. Gi-Hun’un bu oyunu denemek ve kazanmak için kullanmayı planladığı bir çakı vardır. Yağmur yağarken, iki adam onu ​​dışarı atar.

Sang-Woo bıçağı alıp Gi-Hun’u birkaç kez bıçaklamayı başarırken sert yumruklar takas edilir. Gi-Hun’un rakibinin bacağından bir parça ısırarak engellediği öldürücü darbeyi vurmak yeterli değil.

Son oyunu kim kazanır?

Gi-Hun, eline saplanmış bıçağı kullanarak bıçağı çıkarır ve Sang-Woo’yu bıçaklamaya hazır gibi görünür…ama kesmemeye karar verir. Gi-Hun bitiş çizgisine yürürken adamın yaşamasına izin verir. Ama onu geçemez.

Bu Yazımızda Okuyun :   2021'de Rusca Öğrenmek İçin En İyi Siteler Nelerdir ?

Bunun yerine, Kural 3’ü yürürlüğe koymaya ve oyunları burada bitirmeye karar verir. Bunu yaparken, ödül parasından tamamen vazgeçtiği ancak arkadaşını kurtardığı anlamına gelir. Sadece Sang-Woo elini zorlar ve kendini boynuna saplar ve Gi-Hun’a ölmeden önce Annesine yardım etmesini söyler. Yaptığı gibi, Gi-Hun varsayılan olarak kazanır.

Oyunlar bitti ve Gi-Hun gözleri bağlıyken, Front Man ile bir limuzinde oturuyor. In-Ho, sonunda Gi-Hun’u uyuşturup onu sokağa itmeden önce bu oyunların atlar üzerine bahis oynamaya nasıl benzediğinden bahseder. Ama ağzının içinde bir kredi kartı var.

Squid Game Sonunda Ne Oluyor
Squid Game Sonunda Ne Oluyor

Gi-Hun terminalin içindeki kartı kullanır ve bakiyesini kontrol eder. Pin numarası? 0456. 10.000 wonu geri çeker ve ona 45.999.999.000 won (48 milyon dolar) bırakır.

Gi-Hun, annesine yardım etmeyi başarıyor mu?

Bu çileden sonra, Gi-Hun eski mahalleye uğrar ve Sang-Woo’nun Annesini bulur. Gu-Hun sessiz kalırken ona biraz uskumru verir ve ona oğlunun akıbetiyle ilgili yürek burkan haberi söyleyemez.

Gi-Hun, Annesini yerde yatarken bulduğu eve gider. Onun için elinden geleni yapmasına rağmen annesi vefat etmiştir. Onu elinden geldiğince tutuyor, onun yasını tutarken gözyaşlarını tutmakta zorlanıyor. Ne yazık ki Gi-Hun, açıkça vefat eden annesine yardım edemedi.

Bu Yazımızda Okuyun :   Kısa Sürede Para Kazandıran İşler Nelerdir? 2021

Gi-Hun borçlarını ödedi mi?

Daha sonra 1 yıl sonrasını kestik. Gi-Hun değişmiş bir adamdır ve banka müdürünü görmeye çağrılır. Finansal varlıklarını büyütmesine yardım etmek istiyor ama Gi-Hun’un hiçbirine sahip değil. Kazandığından beri paraya dokunmadı ve bunun yerine banka müdüründen 10.000 won istedi.

Rıhtıma inerken, bunu bir gül almak için kullanıyor. Sadece o güle kırmızı kurdeleli siyah bir zarf yapıştırılmış. İçinde “24 Aralık 23:30, Sky Building 77th Floor” yazan bir kartvizit var. Ve gönderen? “senin gganbu”

Şimdi, bize açıkça söylenmese de, tefecileri veya banka kredilerini ödememiş gibi görünüyor. Bununla birlikte, ikincisi, hesabında biriken küçük miktarlardaki faizlerle otomatik olarak halledilebilirdi.

Il-Nam hala hayatta mı?

Gi-Hun, Il-Nam’ı canlı bulduğu lüks daireye tam zamanında varır! Gi-Hun tamamen şok olur, bu adamın hayatta olduğunu kabul edemez. Ancak şok edici gerçek şu ki, Il-Nam aslında tüm bunların bir parçası ve oyunların kurulmasına yardımcı oldu. Kendisinin dediği gibi, başkalarına borç para vererek geçimini sağlıyor.

Gi-Hun’u aradı çünkü kazandığı paranın hiçbirini harcamadığını fark etti. Il-Nam onu ​​sorgular, Gi-Hun’un oyunlarda hayatını kaybeden herkes için suçluluk duymaktan fena halde acı çektiğine inanır. Bu aynı zamanda Gi-Hun’un neden hala geçim derdinde olduğunu da açıklıyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Sahibinden Hatasız Egea 1.6 Comfort
”Google
1 Beğenmekten Vazgeç