Teknobu

Squid Game 199 Numaralı Oyuncusu Kim?


Squid Game 199 Numaralı Oyuncusu Kim?

Squid Game 199 Numaralı Oyuncusu Kim?

Squid Game 199 Numaralı Oyuncusu Kim? Bu yazımızda sizlere Squid Game 199 Numaralı Oyuncusu hakkında bilgiler vereceğiz.

Squid Game 199 Numaralı Oyuncusu Kimdir, 199 numara olarak kim oyunda yer alıyor. 199 numaralı oyuncusu öldü mü ? Squid game 199 numaralı oyuncusu hakkında tüm detaylar burada.

Squid Game 199 Numaralı Oyuncusu Kim?

34 yaşındaki Hintli aktör Anupam Tripathi, oyuncu 199, diğer adıyla Abdul Ali, kendine aşırı güvenen Pakistanlı bir göçmen işçi olarak, destekleyici roller de ilgi odağı haline geldi. Tripathi’nin yıldızlığa giden yolu tuzaklarla dolu. Kostümleri bulmak için buraya tıklayın.

Yeni Delhi’de orta sınıf bir ailede dünyaya geldi ve oyunculuk kariyerine 2006 yılında Hindistan’da başladı. Üniversite bursu için bir arkadaşı tarafından tavsiye edildikten sonra 2010 yılında Kore’ye taşındı. Kore Ulusal Sanat Merkezi (KART). 199 oyuncuyu Instagram’da takip etmek için @sametoloji3242

Dördüncü oyun veya misket oyunu sırasında, yarışmacılar arasında en çok hayran olduğu ve saygı duyduğu Cho Sang-woo veya # 218 tarafından aldatılır. Ali ilk maçtan önce seyirciler tarafından görülür. Yöneticilerin oynaması beklenen oyun türlerini sorgular. İlk oyun (kırmızı ışık, yeşil ışık) başladığında Ali diğer oyuncular arasında bulunur.

Bu Yazımızda Okuyun :   Kayora Bitte Ne Demek, Kimdir? 2021
Squid Game 199
Squid Game 199

Gi-life hun, yere düşmeden ve vurulmadan önce onu yakalayarak kurtulur. Ondan sonra Gi-hun ve Sang-gang’a katılır. Woo’dan Ali, oylama sırasında oyundan çıkmaya karar verir ve Seul’ün ortasında Sang-woo’nun yanında uyanır.

Organizatörler, katılımcıların 6. Bölümdeki dördüncü etkinlik için bir ortağa ihtiyaç duyacağını açıkladığında, Sang-woo hemen Ali’yi seçer. Sang-woo, Ali’ye zaman sınırı içinde tüm takımların bir kazananı olmayacağını, bu nedenle yöneticilerin bu takımları birbirine düşüreceğini bildirir. Ali’yi kolayca yenebilecekleri bir takım bulmaya ikna eder.

Ali’nin bilmediği şey, Sang-woo’nun tüm misketlerini çalıp onları taşlarla değiştirdiğidir. Ali bu ihaneti anladığında artık çok geçtir. Daha sonra yöneticilerden biri tarafından öldürülür. Bölüm 7’de, cesedi diğer ölen katılımcılarınkilerle birlikte oyun alanından çıkarılır.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç