Teknobu

Squid Game 101 Numaralı Oyuncusu Kim?


Squid Game 101 Numaralı Oyuncusu Kim?

Squid Game 101 Numaralı Oyuncusu Kim?

Squid Game 101 Numaralı Oyuncusu Kim? Bu yazımızda sizlere Squid Game 101 Numaralı Oyuncusu hakkında bilgiler vereceğiz.

Squid Game 101 Numaralı Oyuncusu Kimdir, 101 numara olarak kim oyunda yer alıyor. 101 numaralı oyuncusu öldü mü ? Squid game 101 numaralı oyuncusu hakkında tüm detaylar burada.

Squid Game 101 Numaralı Oyuncusu Kim?

Squid Game 101 Numaralı Oyuncusu Gangster Jang Deok Soo yani 101 numaralı Heo Sung Tae isimli oyuncudur. Bu oyuncu 42 yaşındadır.

Dizinin 17 Eylül’de Netflix’te yayınlanmasından bu yana, Sung Tae’nin Instagram takipçisi 40 kat arttı ve şu anda 570 binin üzerinde takipçisi var.

Squid Game 101
Heo Sung Tae

Sung Tae şov dünyasına 34 yaşında çoğu kişiden biraz daha geç başladı. Oyunculuk öncesinde Pusan ​​Ulusal Üniversitesi’nde Rus dili ve kültürü eğitimi alan Sung Tae, LG Electronics’in yurtdışı ticari pazarlama ekibinde çalıştı. Rusça bilen, yerel pazardaki TV satışlarından sorumlu olduğu ülkede yaşıyordu.

Bir keresinde Happy Together adlı eğlence programında Rusya’da TV satışlarının kralı olarak adlandırıldığını ve “tüm LG LCD TV’leri Moskova’daki otellere yerleştirdiğini” açıkladı.

Bu Yazımızda Okuyun :   Pi Browser ve Pi Mobil Cüzdan Nedir? Bilmeniz Gerekenler 2021

Daha sonra Güney Kore’nin en büyük gemi inşa şirketlerinden biri olan Daewoo Shipbuilding & Marine Co.’ya katıldı ve burada planlama ve koordinasyon departmanında çalıştı.

”Google
Beğen