Teknobu

Spotify Wrapped Nasıl Bakılır? (Güncel) 2021


Spotify Wrapped Nasıl Bakılır? (Güncel) 2021

Spotify Wrapped Nasıl Bakılır? (Güncel) 2021

Spotify Wrapped Nasıl Bakılır? Spotify Wrapped 2021 özeti şarkılar listesine nereden bakılır? İşte tüm merak edilenleri açıkladık.

Spotify Wrapped 2021 nasıl bakılır? Spotify 2021 özeti nereden bakılır? Spotify en çok dinlediğim şarkılar listesini nasıl görebilirim? Spotify 2021 özeti yayınladı. Spotify kullanıcıları, Spotify Wrapped ile 2021 yılında en çok dinlediği şarkıyı, sanatçıyı, hangi tarz müzikler dinlediği gibi bilgilere erişebiliyor. Kullanıcılar “Spotify 2021 Özetin nasıl paylaşılır? Spotify Wrapped nasıl bakılır?” Sorusuna yanıt arıyorlar. İşte detaylar…

Spotify 2021 Özetin nedir, nasıl bakılır? soruları Spotify kullanıcıları tarafından merakla araştırılıyor. Spotify 2021 özeti çıktı. Milyonlarca kullanıcıya sahip olan müzik dinleme platformu spotify kullanıcıların bütün bir yıl boyunca dinlediği müziklerin özetini yayınladı. İşte Spotify 2021 Özetin’e dair detaylar…

Aralık ayına resmen girdiğimize göre, merakla beklenen Spotify Wrapped 2021 yıllık incelemesi geldi . Spotify Wrapped, tüm en iyi şarkılarınızı, sanatçılarınızı, türlerinizi ve daha fazlasını özetleyerek yıl boyunca dinleme alışkanlıklarınızla ilgili her şeyi görmenizi kolaylaştırır. Ayrıntılar için aşağıya gidin.

Spotify Wrapped 2021 Nedir?

Spotify Wrapped Nasıl Bakılır
Spotify Wrapped Nasıl Bakılır

Her şeyden önce, Spotify Wrapped, dinleme alışkanlıklarınız hakkında size çeşitli eğlenceli istatistikler gösterir. Bu, en iyi sanatçılarınızı, şarkılarınızı, türlerinizi ve podcast’lerinizi içerir. Ayrıca yıl için toplam “dinlenen dakikalarınızı” da görebilirsiniz. İşte Spotify’ın Wrapped 2021’inizin sağlayacağının tam bir dökümü:

  • En Sevilen Şarkılarınız 2021
  • Sanatçılarınız Açıklandı
  • 2021’in En İyi Parçaları ve Sanatçıları
  • 2021’in En İyi Yeni Podcast’leri
  • 2021’in En İyi Bölümleri
  • 2021’in En İyileri
  • 2021’e Bir Bakış
Bu Yazımızda Okuyun :   Microsoft, Yeni Edge Tarayıcısıyla Chromium Kullanarak Chrome'u Öldürmeyi Amaçlıyor

Spotify ayrıca bu yıl Wrapped için yeni Blend özelliğinden yararlanıyor. Spotify Blend, şirketin bu yılın başlarında başlattığı paylaşılan çalma listeleri özelliğidir. Spotify Wrapped ile entegrasyon, “2021’deki müzik zevkinizi bir arkadaşınızla karşılaştırmanıza ve harmanlanmış bir çalma listesi almanıza” olanak tanır.

Son olarak, Spotify’ın bu yıl Wrapped için birkaç yeni özelliği daha var:

  • 2021: The Movie  – Bu özellik, en iyi şarkılarınızı tamamen sizinle ilgili bir filmden klasik sahnelerle eşleştirir.
  • Ses Auranız  – Ses auranızı en iyi iki müzik ruh halinize göre görselleştirmek için bir aura uzmanıyla çalıştık. 
  • Oyun Kartları  – Bu, oynadığınız ve ardından arkadaşlarınızla paylaştığınız etkileşimli, veri tabanlı bir oyundur. Bu yıl dinlediğinizle ilgili birkaç ifade göstereceğiz ve hangisinin doğru olduğunu tahmin etmeniz gerekecek. 

Spotify Wrapped Nasıl Bakılır?

Aşağıda sizlere Spotify Wrapped Nasıl Bakılır? bunu açıkladık.

Spotify 2021 Özetin adlı deneyimi kullanıcılarına sundu. 2021 yılına dair dinleme verilerini gösteriyor. Böylece kullanıcılar, 2021 yılında en çok dinledikleri ve keşfettikleri şarkı, albüm, sanatçı ve podcast yayınlarına erişebiliyor. 2021 yılında en çok dinlediğiniz favori sanatçı kimdi? Yılın her mevsiminde en çok dinlediğiniz şarkı neydi? Spotify Kişisel “Özeti” için daha fazla bilgiye ulaşmak ve kendi özetinizi görmek için Spotify’ın uygulamasına girmeniz yeterli olacaktır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Yapay Zeka Koronavirüs Belirtilerini Belirlemeye Yardımcı Olabilir 2020

Kullanıcılar bu ekrana ise şu adımlar üzerinden ulaşabiliyor;

Pek çok mobil cihazda Spotify uygulaması açıldıktan sonra ekran karşısına çıkan 2021 özeti, görülmemesi durumunda ise “Ara” bölümüne “2021” yazdıktan sonra kolayca bulunabiliyor.

Masaüstünde ise “Gözat” butonuna basıldıktan sonra “2021 Özeti” ekranına ulaşmak mümkün olabilecek.

Sonrasında ise kişiselleştirilmiş çalma listesi üzerinden favori sanatçı ve albümlerinizi yeniden keşfedebilir ya da bu sene Spotify’da en çok dinlenen şarkılara göz atabilirsiniz! Unutmayın, Kişisel 2021 Özeti (Wrapped) paylaşım kartınız ile sonuçlarınızı Instagram, Twitter, Snapchat ve Facebook üzerinden kolayca paylaşabilirsiniz.”

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç