Teknobu

Spotify Şarkı Sözleri Gözükmüyor? (Çözümü) 2021


Spotify Şarkı Sözleri Gözükmüyor? (Çözümü) 2021

Spotify Şarkı Sözleri Gözükmüyor? (Çözümü) 2021

Spotify Şarkı Sözleri Gözükmüyor? Spotify’ın yeni özelliği olan şarkı sözleri sizde görünmüyor mu ? Bu yazımızda nasıl düzeltebileceğinizi açıkladık.

Bir şarkı söylemekten ve kelimeleri yanlış anlamaktan bıktınız mı? Spotify, en yeni 2021 özelliği ile dualarınıza cevap verdi ve işleri çok daha kolay hale getirdi. Yeni özellik, dünyanın dört bir yanındaki hayranların her zamankinden daha güvenle şarkı söylemesine olanak tanıyor, ancak spotify şarkı sözleri sizde gözükmüyor mu işte yapmanız gerekenler burada.

22 Kasım itibariyle, Şarkı Sözleri dünya çapındaki tüm Ücretsiz ve Premium kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Yeni özellik hakkında gerçekten heyecanlıysanız ancak Spotify Şarkı Sözleri Gözükmüyorsa, bunu nasıl çözeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Spotify Şarkı Sözleri Gözükmüyor? (Çözümü)

Spotify Şarkı Sözleri Gözükmüyor
Spotify Şarkı Sözleri Gözükmüyor

Spotify Şarkı Sözleri Gözükmüyor mu? Cevabınız evet ise başka yere bakmanıza gerek yok, bu basit adımları izleyerek bu sorunu çözmenize yardımcı olabiliriz.

Bu özelliğin çalışmasına izin verecek bir cihazda olduğunuzdan emin olun; Spotify şarkı sözlerini Destekleyen cihazlar iOS veya Android cihaz, masaüstü, TV ve belirli oyun konsolları.

Yalnızca bu konsollarda bulunur; FireTV, Samsung, Roku, LG, Sky ve Comcast dahil olmak üzere Android TV ile birlikte Playstation 4, Playstation 5 ve Xbox One.

Bu Yazımızda Okuyun :   Mobile Legends İos Güncelleme Sorunu Nasıl Çözülür?

Öncelikle, işleri senkronize etmek için hesaptan çıkış yapmayı ve iki kez tekrar açmayı deneyebilirsiniz.

Ayrıca normal sürücü yerine temiz bir yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz ; bu, önce eski sürücüleri kaldıracağı ve ardından yenilerini yükleyeceği anlamına gelir. Spotify’ın en son sürümünü edinmenize izin veriyor.

Sistemi yeniden başlatmak için yeni yüklenen uygulamayı açmadan önce cihazınızın yeniden başlatılmasını da sağlayabilirsiniz. Spotify’ın en son sürümünün de indirildiğinden emin olun.

Bu işe yaramazsa, yeni bir kullanıcıyla daha iyi çalışabileceğinden her zaman yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Müziğinizi yeni hesaba taşımak ve şarkı sözü özelliğinin çalışmasını sağlamak için bu adımları  takip edebilirsiniz .

Bunu düzeltmenin ana yolu, özelliğe erişmek ve etkinleştirmek için doğru düğmelere tıklamaktır. Çünkü şarkı sözleri her zaman otomatik olarak açılmayacaktır.

İlk olarak, bir şarkıda “Şimdi Yürütülüyor Görünümü”ne dokunmanız gerekir. Ardından şarkıyı dinlerken ekranın altından yukarı kaydırmanız gerekir. Ayrıca, şarkının bir bölümüne atlarsanız, şarkı sözleri takip edecek ve senkronize etmek için aynısını yapacaktır.

Parçanın sözlerinin göründüğünü gördüğünüzde, şarkı çalarken aşağı kayarlar, böylece şarkıda gelecek kelimeleri görmek için ekrana dokunmanıza gerek kalmaz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Huawei ve Samsung, en başarılı akıllı telefon üreticileri haline geldi

Dizüstü veya bilgisayarlarda, “Now Playing” çubuğundaki mikrofon sembolüne tıklayarak şarkı sözlerine erişebilirsiniz, ardından şarkı sözleri otomatik olarak görünecektir.

Spotify TV uygulaması için kullanıcıların aynı işlemi yapması ve “Şimdi Yürütülüyor” sekmesine tıklaması ve sağ köşede özelliği etkinleştirebileceğiniz bir “Şarkı Sözü Düğmesi” olacaktır.

Bu özellik aynı zamanda kullanıcılara dinledikleri bir şarkının sözlerini paylaşma seçeneği de sunar. Bunu, şarkı sözleri ekranının alt kısmındaki “Paylaş” düğmesine basarak ve ardından paylaşmak istediğiniz şarkı sözlerini seçerek yapabilirsiniz. Göndermek istediğiniz kelimeleri seçtikten sonra bunları hangi platformda paylaşacağınıza karar verebilirsiniz.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç