Web Analytics
Teknobu

Spotify Şarkı Sözü Paylaşma Özelliği Nasıl Açılır? 2021
Spotify Şarkı Sözü Paylaşma Özelliği Nasıl Açılır? 2021

Spotify Şarkı Sözü Paylaşma Özelliği Nasıl Açılır? 2021

Spotify uygulamasına artık şarkı sözlerini paylaşma özelliği geldi. Peki Spotify Şarkı Sözü Paylaşma Özelliği Nasıl Açılır? gelin inceleyelim.

Spotify ve Apple Music Şarkı Sözleri Instagram Hikayelerinde Nasıl Paylaşılır? Spotify şarkı sözü paylaşma nasıl yapılır? İşte tüm detaylarıyla burada açıkladık.

Bazen o kadar anlamlı sözlere sahip şarkılara rastlarsınız ki, söz yazarının duygu ve hisleri ifade etmek için doğru kelimeleri nasıl bulduğunu merak etmeden duramazsınız. Şarkı sözü şaheserleri olan şarkıları paylaşmanıza yardımcı olmak için Spotify ve Apple Music, yakın zamanda Instagram Stories’e şarkı sözü paylaşımını ekledi . Bu makalede, şarkı sözlerini IG Stories’de paylaşma adımlarını tartışacağız.

Spotify Şarkı Sözlerini Instagram Hikayelerinde Paylaşın

Spotify ve Apple Music’ten Instagram Stories’e şarkı sözlerini paylaşmak için ayrı talimatlar ekledik. Kullandığınız müzik akışı hizmetine göre ilgili bölüme atlayabilirsiniz . Bunu söyledikten sonra başlayalım.

Spotify Şarkı Sözü Paylaşma Özelliği Nasıl Açılır?

Spotify Şarkı Sözü Paylaşma
Spotify Şarkı Sözü Paylaşma

1. Spotify’ı açın ve şarkının sözlerini görüntülemek için aşağı kaydırın. Şarkı sözü sayfasının sağ alt köşesinde bir ‘Paylaş’ düğmesi göreceksiniz . Üzerine dokunun ve paylaşmak istediğiniz satırları seçin. Şunları yapabilirsiniz Bir öyküde sadece 5 satıra kadar paylaşmak mümkündür . Satırları seçtikten sonra Paylaş düğmesine basın.

2. Paylaş düğmesine bastığınızda özel bir paylaşım sayfası görünür. Buradan hedef uygulamayı seçebilir ve kart önizlemesine dokunarak renk düzenini değiştirebilirsiniz. Şarkı sözlerini Instagram’da paylaşmak için ‘Instagram Hikayeleri’ düğmesine dokunun . Uygulama şimdi sizi Instagram’a götürecek ve ardından ‘Hikayeniz’ düğmesine dokunarak onu hikayenize ekleyebilirsiniz.

”Google
13 Beğenmekten Vazgeç