Web Analytics
Teknobu

Spotify Premium Apk 2022 V8.7.8.1206 (Son Sürüm)
Spotify Premium Apk 2022 V8.7.8.1206 (Son Sürüm)

Spotify Premium Apk 2022 V8.7.8.1206 (Son Sürüm)

Spotify Premium Apk 2022; Spotify premium apk’nın 2022 yılında en güncel sürümü v8.7.8.1206’dır. Sizde hemen web sitemize gelerek güncel sürümü indirin.

Spotify Premium Apk 2022: Spotify Premium’a ücretsiz olarak erişmenizi sağlayan Spotify Mod Apk’yi mi arıyorsunuz? Cevabınız evet ise, o zaman doğru yere geldiniz çünkü bu yazıda Spotify Premium Apk’nin Son Sürümünü paylaşacağım. Şuanda spotify premium apk’nın son sürümü v8.7.8.1206‘dır.

Şarkı dinlemeyi seviyorsanız, Spotify kullanmış olmalısınız ve ayrıca Spotify’sız sürümün ne kadar sinir bozucu olduğunu da bilmelisiniz. Saatte sadece altı şarkı atlayabildiğiniz için şarkı dinleme keyfini bozan birçok reklamla karşılaşıyorsunuz.

Bu sorundan kurtulmak için her saat başı sınırsız şarkı atlayabileceğiniz, dilediğiniz müziği reklamsız dinleyebileceğiniz Spotify Premium Apk’yi ayağınıza getirdim. Bu Spotify Mod Apk’da, herhangi bir premium abonelik olmadan ücretsiz olarak daha birçok premium özellik elde edeceksiniz.

Spotify Premium Apk 2022 nedir

Spotify Premium Apk 2022
Spotify Premium Apk 2022

Spotify Premium Apk 2022, Spotify Resmi Android Uygulamasının Modlanmış bir sürümüdür. Spotify Premium Apk ile tüm Spotify Premium Özelliklerini ücretsiz olarak kullanabilir, Milyonlarca şarkıyı ve podcast’i dünyanın her yerinden herhangi bir reklam olmadan oynatabilirsiniz.

  • Favori şarkılarınızı ve podcast’lerinizi dinleyin
  • Yeni müzikleri, albümleri ve podcast’leri keşfedin
  • En sevdiğiniz şarkıyı, sanatçıyı veya podcast’i arayın
  • Sadece sizin için hazırlanmış çalma listelerinin keyfini çıkarın
  • Kendi çalma listelerinizi oluşturun ve paylaşın
  • Her ruh hali ve aktivite için müzik bulun
  • Android cep telefonunuzda ve tabletinizde dinleyin

Akıllı telefonunuzda ve tabletinizde ücretsiz olarak müzik çalın. Müzikleri, albümleri, çalma listelerini ve podcast’leri her yerden dinleyin. Spotify Mod Apk ile sevdiğiniz bir müzik dünyasına, küratörlüğünde çalma listelerine, sanatçılara ve podcast’lere erişebilirsiniz. Yeni müzikler, podcast’ler keşfedin ve en sevdiğiniz sanatçıları, albümleri dinleyin veya ruh halinize uygun en yeni şarkılardan oluşan bir çalma listesi oluşturun.

Spotify Premium Apk 2022 Özellikleri

Yukarıdaki bu yazıda size söylediğim gibi Spotify Premium Apk 2022, tüm Spotify Premium Özelliklerine ücretsiz olarak erişmenizi sağlar. Aşağıda Bu Spotify Premium Modunun en kullanışlı bazı özelliklerini vurguluyorum.

Reklamsız

Herkes reklamsız deneyimi sever. Bu yüzden bu mod apk’nın en iyi özelliği budur. Bu uygulamadan Görsel reklamları ve Ses reklamlarını kaldırdık, bu da en sevdiğiniz şarkıları listelerken herhangi bir reklam kesintisi yaşamayacağınız anlamına geliyor.

Herşey Sınırsız

Spotify Free Apk’nin saatte yalnızca altı şarkı atlamamıza izin verdiğini bildiğimiz için bu çok iğrenç. Bu Spotify premium mod apk’da sınırsız karıştırma ve atlama elde edeceğiniz anlamına gelen bu sınırı kaldırdık.

Çevrimdışı Müzik İndirebilirsiniz

Bu Spotify Premium Apk’nin tek kötü yanı, Çevrimdışı modunu kullanamamanız, ancak beklemenizdir. Bunun için bir çözümüm var. Spotify’dan herhangi bir premium abonelik olmadan ücretsiz olarak nasıl müzik indirebileceğinizi paylaştığım ayrı bir gönderi oluşturdum.

Spotify Premium Apk 2022 Nasıl Kurulur ve Kullanılır

Spotify Premium Mod Apk’yi Kurmak ve Yapılandırmak basit bir iştir, aşağıda herhangi bir teknik bilgi olmadan herkes bunu yapabilir, bunu yapmak için adım adım prosedürü paylaştım, bu tür şeylere aşina değilseniz, bunu takip edebilirsiniz.

Adım 1: Öncelikle, aşağıda verilen “İNDİRME SAYFASINA GİDİN” Düğmesine tıklayın, ardından “İNDİRMEYİ BAŞLAT!” düğmesine tıklayın. Düğme, Şimdi indirmeniz birkaç saniye içinde başlayacak. İndirme işlemi bittikten sonra indirmiş olduğunuz APK dosyasını açın.

Adım 2: Şimdi “AYARLAR” Seçeneğine tıklayın ve “Bu kaynaktan izin ver” seçeneğini açın Ardından geri dönün ve “YÜKLE” seçeneğine tıklayın Şimdi kurulumunuz başlayacak.

Spotify Premium Apk 2022
Spotify Premium Apk 2022
  • Bu seçenek yalnızca uygulamayı ilk kez yüklerken görünür, bu nedenle telefonunuzda görünmüyorsa endişelenmenize gerek yok.
  • İndirilen uygulamayı yüklemeden önce Eski Spotify Uygulamasını telefonunuzdan kaldırın; aksi takdirde uygulama yüklemesi başarısız olur.

Adım 3: Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra, uygulamayı açın ve “E-posta” Düğmesine tıklayın, Şimdi “ÜCRETSİZ KAYDOL” Seçeneğini seçin, ardından E-posta, Şifre, Doğum Tarihi, Cinsiyet ve Adınızı girin ve ardından “Oluştur” Düğmesine tıklayın.

Spotify Premium Apk 2022
Spotify Premium Apk 2022

Not: Mevcut Spotify hesabınızı kullanmayın. Hesabınızın yasaklanmasına neden olabilir, bu nedenle Spotify premium apk’yi herhangi bir yeni e-posta ile kullanmak daha iyidir.

Adım 4: Şimdi hangi dili dinlemek istediğinizi seçin ve “İLERİ” düğmesine tıklayın. Aferin! Şimdi en sevdiğiniz müziğin keyfini kesintisiz olarak çıkarmanın zamanı geldi, Keyfini Çıkarın!

Spotify Premium Apk 2022
Spotify Premium Apk 2022
”Google
18 Beğen