Teknobu

Spotify Özetim Açılmıyor 2021 (Çözümü)


Spotify Özetim Açılmıyor 2021 (Çözümü)

Spotify Özetim Açılmıyor 2021 (Çözümü)

Spotify Özetim Açılmıyor 2021; Spotify özetim neden açılmıyor? Sorun nedir? Spotify özetimi nasıl açabilirim? İşte çözüm yolları.

Birçok Spotify kullanıcısı Spotify Özet 2021’in çalışmadığını bildirdi, ancak çoğunun Spotify Playlist’te sorun yaşamadığı, hikayede olduğu gözlemlendi. Dünyanın dört bir yanındaki birçok kullanıcı, Spotify Özetim Açılmıyor şeklinde sorun yaşadılar. İşte bu sorunun çözüm yolları.

Spotify Özetim Açılmıyor 2021 (Çözümü)

Spotify Özetim Açılmıyor 2021
Spotify Wrapped Açılmıyor 2021
  • Spotify uygulamasını tamamen kapatın:  Spotify’dan (ve arka planda çalışan diğer tüm uygulamalardan veya programlardan) tamamen çıkarak başlayın, ardından tekrar açmayı deneyin.
  • Uygulama ve sistem güncellemelerini  kontrol edin: Spotify uygulama güncellemelerini kontrol etmek için cihazınızın uygulama mağazasını ziyaret edin. Sistem güncellemelerini kontrol etmek için cihazınızın ayarlar menüsünü ziyaret edin.
  • Önbelleği ve verileri temizle:  Genellikle önbelleği/verileri cihazınızın ayarlar menüsünden temizleyebilirsiniz. Bu adım, gerekli alanı boşaltmaya yardımcı olmak için geçici dosyaları kaldırır.
  • Spotify uygulamasını Kaldırma/Yeniden Yükleme:  Belirli cihazlarda, sorunları hafifletmeye yardımcı olması için Spotify uygulamasını kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz.
Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify Stream Kuralları 2021
”Google
Beğen