Teknobu

Spotify Arkadaş Aktivitesi Bozuldu (Çözümü)


Spotify Arkadaş Aktivitesi Bozuldu (Çözümü)

Spotify Arkadaş Aktivitesi Bozuldu (Çözümü)

Spotify Arkadaş Aktivitesi Bozuldu; Spotify arkadaş aktivitesi görünmüyor bozuldu. Spotif arkadaş aktivitesi sorunu nasıl çözülür? İşte detayları.

Spotify Arkadaş Aktivitesi Bozuldu mu ? Spotify’da arkadaşlarınızdan herhangi birini göremiyorsanız, sorunu çözmek için genel düzeltmeler hakkında bilgi edinmek için bu yazımıza bakın.

Spotify, ortak ilgi alanlarına sahip arkadaşlarınızı takip edebileceğiniz çevrimiçi bir müzik akışı platformudur. Bazen farklı nedenlerden dolayı arkadaş etkinliğini göremezsiniz ve bozulur. Onları arkadaş listesinde göremeyeceksiniz ve bu bir hata türüdür. Spotify Arkadaş Aktivitesi bozulduysa bu hatayı düzeltmenin en yaygın nedenlerinden bazılarını paylaşacağım. Çoğunlukla bu kendi kendine çözülür, ancak yine de çalışmıyorsa ve bazı temel düzeltmelerle düzeltebilirsiniz.

Spotify Arkadaş Aktivitesi Bozuldu (Çözümü)

Spotify Arkadaş Aktivitesi Bozuldu
Spotify Arkadaş Aktivitesi Bozuldu

Spotify’da etkinlikleri görünmeyen tek bir arkadaşınıza odaklandıysanız, takibi bırakıp onu takip etmeye çalışın. Bu, sorunu çözmek için anında yapabileceğiniz temel bir şeydir. İkinci olarak, Spotify hesabınıza yeniden giriş yapmayı deneyin ve bir kez daha kontrol edin. Ekranda herhangi bir hata görmediğiniz sürece, bu sorunun tam nedenini bulmak biraz zor. Bir şey daha deneyin, sadece arkadaşınızı listeden gizlemediyseniz görün. Bu aynı zamanda yanlışlıkla kişinin arkadaş listesinden kaybolmasına neden olur. Kapatılması durumunda arkadaş etkinliğini açmak için aşağıdaki adımları bir kez uygulamanız yeterlidir.

  • Sağ üstteki aşağı oka dokunun ve Ayarlar’a gidin.
  • Ekran Seçenekleri’ne gidin ve Arkadaşlarınızın ne oynadığını görün’ü etkinleştirin.
Bu Yazımızda Okuyun :   OnePlus 7 Serisi şimdi OxygenOS 11 Açık Beta 2 Güncellemesini alıyor

Aktivite Sekmesine gidin ve arkadaşlarınızın yanlışlıkla gizlenip gizlenmediğini kontrol edin. Aynı kişiyi gösterin ve onun etkinliğini izleyebilirsiniz. Sorun bir akıllı telefonda devam ederse, uygulamayı kaldırın ve tekrar yükleyin. Masaüstü için sadece giriş yapabilir ve çıkış yapabilirsiniz. Son olarak, hiçbir şey işe yaramazsa, bu Spotify’ın sonundan kaynaklanan bir sorundur. Bir süre sonra deneyin, bu kesinlikle düzeltilecektir. Spotify Friends Activity eksik hataları genellikle mobilde görünür. Çok az kullanıcı bunu masaüstünde bildirdi. Kayıp arkadaşınızın sorununu çözmek için en yaygın düzeltmelerden bazılarının listesi burada.

  1. Uygulamanın en son sürümünü kullanıp kullanmadığınızı doğrulayın.
  2. Cep telefonunuzun en son işletim sistemi sürümüne sahip olup olmadığını doğrulayın.
  3. Spotify uygulamasını bir kez yeniden başlatın.
  4. Çıkış yapın ve tekrar giriş yapın.
  5. Varsayılan ayarları geri yüklemek için Spotify’ı yeniden yükleyin.

Umarım, yukarıdaki ipuçları ve adımlar sorunu çözmek için yeterlidir. Yine de, aynı sorunu yaşıyorsanız, bunlar uygulamanın sonundadır. Çözüm için bir süre beklemeniz gerekecek. O zamana kadar, bir cep telefonunda kullanıyorsanız, bir PC veya Dizüstü bilgisayarda Spotify hesabınıza giriş yaparak da kontrol edebilirsiniz.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç