Teknobu

Spotify Full Apk İndir (Ücretsiz 2021)


Spotify Full Apk İndir (Ücretsiz 2021)

Spotify Full Apk İndir (Ücretsiz 2021)

Spotify Full Apk Müzik aşığı mısınız ve zamanınızın çoğunu müzik dinleyerek mi harcıyorsunuz müzik indirmekmi istiyorsunuz ? O halde 50 milyondan fazla parçaya erişebileceğiniz bu Spotify premium apk’yi denemelisiniz ki bu kesinlikle sizi istediğiniz sınırsız müzik dinlemenin keyfini size sunacaktır.

Reklamsız müzik indirme, sınırsız karıştırma, ücretsiz Spotify bağlantıları gibi tüm Premium özelliklerin keyfini ücretsiz olarak çıkarın ve sınırsız şarkı koleksiyonuyla ruh halinizi rahatlatın.

Bildiğimiz gibi Spotify müzikleri, 50 milyondan fazla parçaya ve kullanıcı tarafından oluşturulmuş 1 milyardan fazla çalma listesine sahip 1 numaralı dijital müzik servis sağlayıcısıdır. Romantik, Sad, Rock ve motivasyon, Spotify, ruh halinize göre herhangi bir müziği dinleyebileceğiniz çok sayıda şarkı kategorisi koleksiyonuna sahiptir.

Ancak Spotify müziklerinin keyfini çıkarırken bazı sınırlamalar var. Spotify’ın ücretsiz sürümünde, en sevdiğiniz müziği çalarken reklam sorunuyla karşılaşmanız gerekebilir ve cihazınıza ve diğerlerine şarkı indiremezsiniz.

Spotify Full Apk Bu sorunun üstesinden gelmek için bugün Spotify music’in ücretli tüm özelliklerini kullanabileceğiniz.Spotify music Full Apk’yı (Spotify Premium Apk) getirdik . Okumaya devam edin, tüm premium özelliklerin keyfini çıkarmak için bu premium apk’yi nasıl kullanabileceğiniz konusunda size rehberlik edeceğim.

SPOTİFY MÜZİK NEDİR ?

Spotify Premium

Spotify , kaydedici etiketlerinden ve şirketlerden müzik, podcast ve videolar sağlayan en iyi ses akışı platformudur. 
Bu tür müzikler
 DRM korumalıdır , bu da Spotify’ın hiçbir yerde duymayacağınız benzersiz bir müzik koleksiyonuna sahip olduğu anlamına gelir.
Spotify’ı kullanarak hareket halindeyken en sevdiğiniz şarkıyı ve podcast’i dinleyebilirsiniz.
7 Ekim 2008’de piyasaya sürüldü ve şimdiye kadar her geçen gün artan 271 Milyondan fazla aylık aktif kullanıcısı var. 
Ayrıca Spotify, Play Store’da onu Müzik ve Ses kategorisindeki en iyi müzik uygulaması yapan 500 milyondan fazla indirmeye sahiptir.

Spotify, ücretsiz bir hizmettir, bu, onu özgürce kullanabileceğiniz anlamına gelir, ancak bazı sınırlamalarla. 
Tam özelliğini kullanmak için, aylık £ 119 tutarında olan bir premium üyelik satın almanız gerekir.  Ancak  Spotify premium apk ile  tüm bu özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Spotify Full Apk Nedir

Spotify Premium Mod Apk , reklamsız müzik, sınırsız indirme, yeni şarkılara ilk erişim ve çok daha fazlası gibi tüm premium özelliklerin keyfini ücretsiz olarak çıkarabileceğiniz resmi Spotify uygulamasının değiştirilmiş (Cracked) bir sürümüdür.

Spotify Full Apk

Ayrıca, size kristal netliğinde bir ses efekti veren 320kb / s kalitesinde sevilen şarkılarınızdan herhangi birinin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • En sevdiğiniz şarkıları dinleyin
 • Kendi çalma listenizi oluşturun ve başkalarıyla paylaşın
 • Ruh halinize göre müzik çalın
 • Reklamsız müzik deneyimi yaşayın
 • Şarkınızı herhangi bir cihazda dinleyin
 • Çevrimdışı oynatma için herhangi bir müziği kaydedin
 • Podcast’i ücretsiz dinleyin

Spotify Full Apk, herhangi bir müzik indirme aşığı için cennet gibidir. Hollywood’dan Bollywood’a, kafanızı karıştırmadan herhangi bir şarkıyı, albümü, türü veya podcast’i dinleyebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Panda Gamepad Pro Apk v1.4.8 Ücretsiz İndir

Ayrıca herhangi bir şarkıcının büyük bir hayranıysanız, sadece şarkıcının adını arayarak tüm şarkılarını dinleyebilirsiniz. Bu modifiye uygulama , aylık aboneliğini ödeyemeyenler için en iyi seçenektir.

Spotify Premium Mod Apk Indir Özellikleri

Daha önce de söylediğim gibi, bu Spotify hileli apk bazı harika ve benzersiz özelliklerle dolu. Aşağıda en sevdiğim özelliklerden bazılarını açıklıyorum ve sizin de yapacağınızı düşünüyorum.

Spotify premium apk indir Bu uygulamayı indirme konusunda hala kafanız karışıksa, bu özellikler kesinlikle bir karar vermenize yardımcı olacaktır.

Sınırsız Müzik Arayın Yeni Müzikleri Keşfedin müzik indirin

Sınırsız Müzik

Herkesin bildiği gibi, bu, Spotify’ın dünyadaki en iyi müzik akışı uygulaması yapan ana özelliğidir. Her geçen gün artan 50 milyondan fazla şarkısı var.

Spotify premium apk’nizi ilk açtığınızda, sizden bazı kategoriler seçmenizi isteyecektir. Bundan sonra Spotify, seçilen kategorilerden en iyi şarkıları otomatik olarak önerecektir.

Ayrıca, Nucleya gibi herhangi bir sanatçıyı seviyorsanız ve tüm şarkılarını dinlemek istiyorsanız, o zaman arama bölümüne gitmeniz ve arama çubuğunda ismini aramanız yeterlidir. Bundan sonra, o sanatçının tüm şarkı listesini alacaksınız. Daha sonra bu şarkıları favori listenize kaydedebilirsiniz.

Spotify Full Apk Reklamsız Müzik

Spotify Premium reklamsız müzik

Bu Spotify premium ücretsiz apk’nin en önemli özelliği budur . Bildiğimiz gibi Spotify, ücretsiz sürümü herhangi bir şarkıyı çaldığımızda açılan reklamlar içerdiği anlamına gelen ücretsiz bir uygulamadır. Ancak bu Spotify premium’da, müzik deneyimini kesintiye uğratan banner reklamlar ve sesli reklamlar gibi tüm reklamlardan kurtulacaksınız.

Spotify, Spotify uygulamasında 30 saniye boyunca görüntülenen görüntülü reklamlar, geri gelen ziyaretçilere gösterilen yer paylaşımlı reklamlar ve video arasındaki ticari reklam arası olan Video Takeover gibi çeşitli türde reklamlar kullanır.

Spotify Full Apk Sınırsız Çevrimdışı İndirme

Sınırsız müzik indirme

Çevrimdışı indirme, kullanıcının herhangi bir şarkıyı çevrimdışı kaydetmesine izin veren başka bir harika özelliktir. Bu özellik sadece premium versiyonda mevcuttur ancak Spotify premium mod apk ile ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Çevrimdışı modu etkinleştirdiğinizde, yalnızca indirdiğiniz müziği göreceksiniz.

Spotify premium’dan müzik indirme prosedürü aşağıdaki gibidir:

 1. En sevdiğin şarkıyı aç
 2. Sağ üst köşedeki üç noktayı tıklayarak çalma listesine müzik ekleyin >> Çalma listesine ekle
 3. Şimdi oynatma listenizi açın ve indirme düğmesine tıklayın.
 4. Çalma listesinde bulunan tüm şarkılar indirmeye başlayacaktır.

Bu Spotify çevrimdışı modu, sunucu tabanlı bir özelliktir; bu, erişirken bazı sorunlarla karşılaşabileceğiniz anlamına gelir.

Spotify Full Apk Sınırsız Karıştırma

Sınırsız karıştırma

2-3 kez müzik dinlediğinizde sıkılıyor musunuz? O halde bu karıştırma özelliği tam size göre. Temel olarak, bir karıştır seçeneğini kullandığınızda, şarkının sıralarını rastgele sırayla dinleyebilmeniz için rastgele düzenler.

Herkesin bildiği gibi, her gün belirli bir şarkı sırasını dinlediğimizde, bir süre sonra bu şarkılardan sıkılırız.

Spotify’da karıştırma özellikleri nasıl açılır:

 1. Kitaplığa gidin ve oynatma listenizi seçin
 2. Çalma listenizi ruh halinize göre açın
 3. Ardından, ‘Karışık Oynat’ düğmesine tıklayın
 4. Şarkıların keyfini rastgele sırayla çıkarın

Bu karıştırma özellikleri yalnızca premium sürümde mevcuttur ve bu Spotify Premium Apk’yi kullanarak ücretsiz olarak kullanabilirsiniz .

Ücretsiz Spotify Connect

Ücretsiz spotify connect

Herkesin düzenli olarak dinlediği ve sevdikleriyle paylaşmak istediği favori bir şarkısı vardır. Spotify bağlantısı ile bunu kolayca yapabilirsiniz.

Spotify Connect’i kullanarak en sevdiğiniz şarkıyı hoparlörde, Bluetooth’ta, radyoda ve hatta akıllı Tv’nizde dinleyebilirsiniz.

Spotify Connect nasıl kullanılır:

 1. Spotify’da en sevdiğiniz şarkıyı çalın.
 2. Şimdi sol alt köşede bulunan cihaz simgesine tıklayın.
 3. Şarkınızı dinlemek istediğiniz cihazı seçin.
 4. Spotify uygulamasını o cihaza indirin ve keyfini çıkarın.
Bu Yazımızda Okuyun :   Zepeto Mod Apk (Elmas Hilesi) 2021

Spotify apk ile ilgili en iyi şeylerden biri, bir şarkıyı çalmak istediğiniz bir cihazı seçtiğinizde, o cihazın nasıl kullanılacağına dair tüm talimatları almanızdır.

Daha Fazla Özellik ve Yüksek Ses

Aşağıda, Spotify full apk için seveceğiniz birkaç özellik daha var.

 • Herhangi bir podcast’i ücretsiz dinleyin yüksek kalitede verim alın
 • En sevdiğiniz şarkıyı aynı anda çeşitli cihazlarda çalın
 • Çeşitli ruh halleri için kişisel bir oynatma listesi oluşturun
 • 62’den fazla Müzik Kanalından şarkılar dinleyin
 • İsteğe Bağlı Oynatmaya ücretsiz erişim
 • Favori oynatma listesini tek tıklamayla indirin

Spotify Premium Apk Nasıl İndirilir ve Kurulur

Her zaman olduğu gibi, Thinkkers’tan müzik akışı uygulamalarını indirmek çok basit bir iştir. Uygulamayı cihazınıza nasıl indirip kuracağınızı biliyorsanız, bu adımı atlayabilirsiniz.

Aşağıda, android, iOS ve masaüstü gibi tüm cihaz türleri için adım adım öğretici yazıyorum. Cihazınızdaki indirilmesiyle ilgili bu Spotify prim apk karıştı varsa , o zaman aşağıdaki yolu takip edebilirsiniz.

Android için Spotify Full Apk

Spotify premium mod apk’yı kullanmanın en kolay yolu budur çünkü bunun için yapılmıştır.

1 . Yukarıdaki butondan Spotify mod apk dosyasını indirin .

Spotify Premium APK İndir

2. Dosya yöneticisine gidin ve indirilen apk’yi kurun.

3. Şimdi, yüklü uygulamayı açın ve kayıt işleminizi tamamlayın.

4 . Spotify premium’un keyfini ücretsiz olarak çıkarın.

İOS için Spotify Full Apk

Bu apk’yi iOS’a yüklemeden önce bir şeyi açıklığa kavuşturayım, bu mod apk’nın sadece android cihazlar için yapılmış olması. Android yerine diğer platformlarda kullanmak için bir android emülatörüne ihtiyacımız var.

1. Cydia Impactor’ı PC’nize indirin. Buradan indirebilirsiniz.

2. Şimdi Spotify premium apk’yi indirin ve dosyayı herhangi bir klasöre kaydedin. Klasör konumunu hatırlamanız gerekir; kolayca apk bulabilmeniz için.

3 . Şimdi, bağladıktan sonra iOS cihazınızı PC’ye bağlayın, açılır menüden cihazınızı seçin.

4 . Spotify Premium App dosya konumuna gidin ve onu Cydia impactor’a sürükleyin.

5 . Spotify crack apk dosyasını iPhone sunucusundan gizlemeye yardımcı olacak elma kimliğinizi soracaktır.

4 . Uygulamayı cihazınıza yükleyin. Ardından ayar> Genel> Profiller> Android Aygıt Yöneticisi’ne gidin ve oradan Spotify’ı seçin.

Spotify’ı iOS cihazınıza kurmak için yukarıdaki adımları izlemeniz gerekir. Ayrıca iOS cihazlar için Spotify ++ ‘ı da indirebilirsiniz ancak şimdilik bu modifiye edilmiş apk sürümünü kullanıyoruz.

Bilgisayarda Spotify Full Apk

İOS cihazıyla aynı, PC’nize Spotify premium modunu yüklemek istiyorsanız herhangi bir harici android emülatörüne ihtiyacınız var. Aşağıda, bunun nasıl yapılacağına dair adım adım öğretici vermiştim.

1 . İlk olarak Bluestack uygulamasını bilgisayarınıza indirin.
2. Şimdi, yukarıdaki butondan premium 

Spotify apk’yı indirin .
3. İndirme klasörünüze gidin ve apk dosyasını açın. Şimdi Bluestack’te açılacak.
4. Kur düğmesine tıklayın ve masaüstüne kurun.
5. Bluestack’ten yüklü apk dosyanızı açın ve ücretsiz Spotify premium’un keyfini çıkarın.

Not : Mevcut herhangi bir Spotify hesabıyla oturum açmayın. Spotify mod apk yükledikten sonra, kayıt işlemi sırasında herhangi bir yeni e-postayı kullanmanız gerekir.

İnsanlar da Soruyor (SSS) Spotify Full Apk

Bu Spotify apk ile ilgili aklınıza gelen birçok soru olduğunu biliyorum. Aşağıda, bazı kullanıcıların bana sorduğu bazı soruları cevaplamaya çalıştım.

Sorunuzu alamadığımı düşünüyorsanız veya bu premium apk’yi kullanırken herhangi bir sorun yaşarsanız, yorum yapın. Tüm sorularınızı çözmeyi çok isterim.

Bu Yazımızda Okuyun :   Full Spotify Premium Apk Mod İndir 8.5.86.854

Bu Spotify mod apk’nın kullanımı güvenli mi?

Evet, bu Spotify premium mod apk kullanımı% 100 güvenlidir ve herhangi bir sorun yaşamadan cihazınızda kullanabilirsiniz. Thinkkers’ta paylaştığım herhangi bir premium uygulama ilk olarak çalışması, güvenliği ve uyumluluğu açısından test edildi. Herhangi bir uygulama testimizi geçemezse, o zaman onu asla buraya yüklemiyoruz.

Spotify’da internet sorununu nasıl çözebilirim?

ABD dışında bir kullanıcıysanız, bu sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu, wifi sorunu, IP sorunu, Desteklenmeyen ülke ve diğerleri gibi çeşitli nedenlerden dolayı ortaya çıkabilir.

Hala bu sorunla karşılaşıyorsanız, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • Adım 1: Play Store’a gidin ve herhangi bir premium VPN indirin .
 • Adım 2: Şimdi bir VPN açın ve ABD’ye bağlayın. Doğru bağlantı için whatsmyip üzerinden IP’nizi kontrol edebilirsiniz.
 • Adım 3: VPN’i ABD’ye bağladıktan sonra, yüklü Spotify apk dosyasını açın. Yukarıdaki adımlardan sonra herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız.

PC için Spotify premium apk kullanıyorsanız, uygulamayı açmadan önce Bluestack’ta herhangi bir premium VPN kurmanızı öneririm.

Arabelleksiz şarkıları çalmak için hangi internet bağlantısını kullanmalıyım?

Yüksek internet hızına sahip herhangi bir bağlantı Spotify için en iyisi olabilir. İnternet hızınız yüksekse, arabelleğe alınmadan 320kb / s kaliteli şarkılar çalabilirsiniz. Bağlantınız zayıfsa, Spotify size en iyi deneyimi sunmak için otomatik olarak ses kalitesini düşürecektir.

Spotify’da coğrafi bir hatayla karşılaşıyorum. Ne yapmalıyım?

Coğrafi hata için, şarkı çalmak için herhangi bir premium VPN kullanmanızı öneririm. Spotify, birçok ülkenin uygulamaya erişmesini engellemişti, ancak bir VPN kullanarak tüm bu kısıtlamaları çok güvenli bir şekilde kaldırabilirsiniz.

Bu, Spotify premium’un en son sürümü mü?

Evet, google play store’da bulunan en son sürüm olan Spotify v8.5.88.883’ü paylaşmıştım. Bu Spotify ile ilgili güncellemelere ihtiyacınız varsa, bu sayfaya yer işareti koyabilirsiniz.

Spotify premium hesabımın şifresini nasıl değiştirebilirim?

Spotify giriş sayfasını ziyaret ederek premium hesabınızın şifresini kolayca değiştirebilirsiniz. Yeniyseniz ve şifrenizi nasıl değiştireceğinizi bilmiyorsanız, aşağıdaki adımı takip edebilirsiniz.

Spotify hesap şifresini değiştirin:

 • Spotify giriş sayfasına git
 • ‘Şifrenizi mi unuttunuz?’ Seçeneğini tıklayın. seçenek
 • Buraya e-postanızı veya kullanıcı adınızı girin ve gönder düğmesine tıklayın

Verilen posta kimliğinize bir şifre sıfırlama bağlantısı alacaksınız. Bu bağlantıyı açın ve yeni ve güçlü bir şifre girin.

İşte bu kadar çocuklar. Umarım en sevdiğiniz şarkıların keyfini çıkarabileceğiniz Spotify premium apk 2020’nin en son sürümünü almışsınızdır .

Bu Spotify modu premium versiyonun tüm özelliklerini bünyesinde barındırıyor yani eğer öğrenciyseniz sadece bu hileli modu kullanarak çok para biriktirebilirsiniz.

Bugünün premium apk’sini beğendiyseniz, arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Ayrıca, bu Spotify mod apk ile ilgili herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa , yorum yapın. Tüm sorularınızı çözmeyi çok isterim.

Özet

Spotify full apk ( Spotify premium apk ) İle Müzik dinlemeyi seveceksiniz. Ve her zaman yüksek kaliteli müzik dinleyebilirsiniz. Apk indirdiğinizde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.Müzikleri Istediğiniz zaman istediğiniz yerde bu uygulama ile müziğin keyfini çıkarın. Siz mutlu olun diye bu yüzden ücretsiz apk indir dosyasını sizlere sunduk.

Bizleri takip ederek sınırsız bir şekilde müzik dinlemenin keyfini sürün. ıstediğiniz müziği ınternetsiz bir şekilde de dinleyebilirsiniz. Spotify Full Apk

”Google
29 Beğen

Yapılan Yorumlar