Teknobu

Cyberpunk 2077’De Monowire Silahı Nasıl Alınır ?


Cyberpunk 2077’De Monowire Silahı Nasıl Alınır ?

Cyberpunk 2077’De Monowire Silahı Nasıl Alınır ?

Cyberpunk 2077’De Monowire Silahı Nasıl Alınır ? Hızlıca Kilidini Nasıl Açabilirim ? İşte O Detaylar.

Cyberpunk 2077’deki Monowire, hemen kilidini açmanız gereken güçlü bir silahtır. Monowire’ı nereden alacağınıza dair bilgileri açıkladım.

Monowire, Cyberpunk 2077’deki en ölümcül silahlardan biridir, onu uzaktan bir hackleme aracı olarak veya düşmanlarınıza saldırmak için bir kırbaç olarak kullanabilirsiniz. Cyberpunk 2077’de monowire silahını nereden nasıl alabileceğinizi merak ediyorsanız, doğru yere geldiniz.

Cyberpunk 2077’de Monowire Silahı Nerede Bulunur?

Monowire oyunun başlarında, Regina’nın “Sudaki Köpekbalığı” başlıklı görevinden biri sırasında bulunabilir. Bu görev başlar başlamaz binaya doğru yürüdüğünüzden ve sonra sola döndüğünüzden emin olun. Kepenkleri kapalı bir dükkan görebilmelisiniz. Panjurları açmak için ona yaklaşın ve içinde bir sandık bulacaksınız. Burada monoteli alacaksınız.

cyberpunk 2077'de monowire nasıl edinilir

Oyunda monowire’ın birden fazla kullanımı var. Robotları ve / veya diğer NPC’leri hedeflemek söz konusu olduğunda her zaman uzaktan hackleme aracı olarak kullanabilir veya düşmanlarınıza kırbaç ve kırbaç gibi kullanabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077'de Araba Nasıl Alınır ?

Monowire yüksek hasara sahiptir ve onunla aynı anda birden fazla düşmanı kırbaçlayabilirsiniz. Silahı elinize almak için Night City’de bulunan tüm silah dükkanlarına da bakmalısınız.

Rakiplerinize saldırmak için birden fazla yol açabilmeniz için 2. Perde başlamadan önce monowire’ı oyunun başlarında almanızı şiddetle tavsiye ederiz. Cyberpunk 2077’de karşılaştığınız tonlarca karakter var, patron dövüşlerinde monowire kullanmak size sadece silahları veya çıplak ellerinizi kullanmaktan alternatif bir seçenek sunacak.

Cyberpunk 2077’de monowire’ın nasıl kullanılacağı hakkında bilinmesi gereken her şey bu kadar.

”Google
17 Beğenmekten Vazgeç