Teknobu

Cyberpunk 2077’De Motosiklet Nasıl Elde Edilir ?


Cyberpunk 2077’De Motosiklet Nasıl Elde Edilir ?

Cyberpunk 2077’De Motosiklet Nasıl Elde Edilir ?

Cyberpunk 2077’De Motosiklet Nasıl Elde Edilir ? Motosikleti Nasıl Alabileceğinize dair o güzel ipuçlarını sizlerle paylaşıyorum.

Night City’de bir Motosikletin kilidini açabilir ve gezintiye çıkabilirsiniz. İşte Cyberpunk 2077’de nasıl Motosiklet alınacağına dair sizlere hazırladığım makalemi okuyabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 dünyasında pek çok görev var, yan bu dolu görevler için kendi aracınızla çeşitli yerlere gitmek istemeniz çok doğal. Peki bu araç süper havalı bir motosikletse ? Evet, Night City’de seyahat etmek için kullanabileceğiniz oyunda kendi motosikletinizi alabiliyorsunuz ancak bunun için bir görevi tamamlamanız gerekiyor. Bu yazımızda, Cyberpunk 2077’de nasıl motosiklet alınacağını açıklıyoruz.

Cyberpunk 2077’de bir Motosikletin kilidini nasıl açarsınız?

motosiklet-elde-nasıl-cyberpunk-2077

Mama Welles’i aramak zorunda olduğunuz Kahramanlar adlı bir görev aldığınızda Cyberpunk 2077’de bir Motosiklet alabilirsiniz. Onu arayın ve onunla konuşun ve apartman kapınızın önünde bir paket sakladığını bileceksiniz. Git ve paketi al ve onu açtığın zaman Cyberpunk 2077’de kendi motosikletinin anahtarlarını göreceksin.

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077 Açılmıyor Çökme Hatası

Şimdi, tüm bunlar ne zaman oluyor? Bu, V hayatı tehlikeye girdikten sonra odasında uyandığında gerçekleşecek. Sonra başka bir karakterle tanışacak. Bundan sonra, V odayı terk etmek zorunda kalacak ve daha sonra yukarıda bahsedilen görevle ilgili telefon alacaksınız. Unutulmaması gereken bir şey, bu görevin kilidini açmak için tüm Gece Şehri’nin kilidinin açılması gerektiğidir, bu nedenle bu şekilde bir bisiklet istiyorsanız, önce bunu yaptığınızdan emin olun.

Kendi bisikletinizi aldığınızda, onu haritanın herhangi bir yerine arayabilir ve istediğiniz yere gitmek için kullanabilirsiniz. Bunun dışında bisiklet almanıza yardımcı olacak başka görevler de var ya da isterseniz satın alabiliyorsunuz ama oldukça pahalı olabiliyor.

”Google
12 Beğen